EN 15 Elizabeth Mol-Bakker Izaak Jacobus Bosschaart COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Liesbeth Kodde - Wattel Rosa Kints-Roelans -Betsie- DANKBETUIGING zv r Liesbeth Kodde Een moeder sterft altijd te vroeg al wordt zij nog zo oud Je bidt dat God haar sparen zal omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan zij ziek wordt, moe en oud, bid je dat God haar halen zal, omdat je van haar houdt. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en over-oma weduwe sinds 1978 van Aloysius Kints Zij overleed in de gezegende leeftijd van 100 jaar. Walsoorden: Johny en Marij Kints-Voet Gerrie en Natasja Kloosterzande: Petra t Lamswaarde: Loes en Ewald Platjouw-Kints Alain en Marilou Eileen en Beorn, Lois, Eben Axel, 22 december 2018 Correspondentieadres: Dreef 29, 4586 AM Lamswaarde De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 28 december om 13.30 uur in de aula van crema torium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Graag schriftelijk condoleren. We bedanken de verzorgenden van verpleeghuis "De Vurssche" in het bijzonder van de Zuivelstraat voor de goede zorgen voor ma. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze aankondiging als uitnodiging beschouwen. Onze lieve zorgzame Oma Quist is overleden. Zij is voor ons van grote betekenis geweest. Wij wensen Dick en Margot veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Jan en Teus Kommer Hennie van Meerkerk Conny Boersma Voor ons toch nog onverwachts is overleden onze schoonzus en tante Coba Minderhoud-Brasser Ko Gabriëlse-Minderhoud Nel Minderhoud Leny en Joe Lenahan-Minderhoud Neven en nichten Ik verlaat degene die ik liefheb, om degene die ik liefhad terug te zien. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve moeder en oma in de leeftijd van 86 jaar. sinds 28 september 2010 weduwe van Kees Mol Kloetinge: Mieke Tramper-Mol jankees Tramper Stefan en Dieter Jessica Enköpig, Zweden: Jan Mol Anne Mol Goes: Heieen Tramper-Mol André Tramper Robin Marco Goes, 22 december 2018 Correspondentieadres: Binnenhof 2, 4481 BW Kloetinge Wij nodigen u uit om, samen met ons, afscheid van haar te nemen op vrijdag 28 december om 10.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zullen we haar begraven op de begraaf plaats te Goes, naast het rouwcentrum. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en ontmoeting in de koffiekamer van het rouwcentrum. Wij zijn het team van afdeling Binnenpoort 1 van zorgcentrum 'Ter Weel', locatie 'Randhof dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder en oma. Jan Mol Ètt De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa heeft een diepe indruk op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Dingena Bosschaart - Tolhoek kinderen en kleinkinderen Vlissingen, december 2018. - Familieberichten Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. maandag 24 december 2018 Na een dappere strijd, is overleden onze lieve nicht We wensen John, Hessel, Lenie, Evelien, Marcel, Boaz en Isa sterkte met dit grote verlies. Familie Kasse-Wattel, Familie Francke-Wattel, Familie Looise-Wattel, Familie Wattel-Oudman Wij zijn erg geraakt door het bericht van het overlijden van Wij wensen John, Flessel, familie en vrienden veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Manfred en Katinka van den Broeke Claudia, Jasper en Lars Bedroefd stellen wij u in kennis dat is overleden onze broer, zwager en oom Weduwnaar van Leuntje Mol-van de Guchte, in de leeftijd van 95 jaar. Wij wensen, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Middelburg: J. van Gilst t J. van Gilst-Mol Leens: C. Otte F. Otte-Mol t Calgary: I. Molt E. Mol-Morrison Kattendijke: P. van Flarn t M. van Harn-Mol Edmonton: J. Mol t L. Mol-Hulschebost Calgary: P. Mol A. Mol-van Beek neven en nichten SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Goes, 20 december 2018 W DE PERSGROEP. familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48