N 15 Liesbefh Kodde - Waffel Lies Lies Liesbeth Kodde - Wattel Lies Lies De machteloze strijd van deze onwerkelijke ziekte was niet te overwinnen, op het laatste moment werd het optimisme ingehaald door de realiteit. Uit ons midden is weggenomen, in de leeftijd van 51 jaar mijn lieve vrouw en mamma Gapinge, 21 oktober 1967 Vrouwenpolder, 21 december 2018 John Kodde Hessel Fort den Haakweg 18 4354 AE Vrouwenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden vrijdag 28 december om 13.30 uur in de Pelgrimskerk te Vrouwenpolder. Voorafgaand aan de dienst is er van 13.00 tot 13.30 uur in "de Ontmoeting" gelegenheid tot condoleren. Kom zoals je bent. Een prachtig mens Onze lieve is niet meer. Nooit meer zal je door je tuin lopen waar iedere bloem en iedere plant getuigde van je zorgende hand. Je bloem te vroeg geknakt. Er lag nog zo veel voor je open. Lieve mama van Hessel en mooie, zorgzame vrouw van John Dierbare dochter van Wim (overleden) en Leny Wattel Lieve zus en schoonzus van Eef en Marcel En de allerliefste tante van Boas en Isa 21 december 2018 Dag lieve tante Wat was het altijd gezellig met jou! We gaan je heel erg missen. Doei-doei Kus, Boas en Isa IIkgffi Verdrietig zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen onze lieve nicht Liesbeth Kodde - Wattel We wensen John en Hessel en allen die haar dierbaar waren veel kracht en sterkte in de komende tijd. Blijvend is haar warmte in ons hart. Gapinge: Ome Jan t Tante Truus Miranda Bianca en Harrold Martin en Lydia In liefde laten we je gaan Lies onze liefste vriendin Petra ("Pietje"), Diane ("Male"), Lisanne ("Stoksje"), Yvonne ("Blooi") en onze mannen en kinderen Liesbeth Kodde Liesbeth Kodde Liesbeth Kodde-Wattel Liesbeth Kodde - Wattel 'Af L'N ■uY maandag 24 december 2018 PM Wat gaan we je missen.... Lieve Lies, Verdrietig maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen Tante Ome Leen Leon 8t Adrie Peet Leo, Mandy en Tom Na een dappere strijd, is overleden onze lieve nicht We wensen John, Hessel, Lenie, Evelien, Marcel, Boaz en Isa sterkte met dit grote verlies. Familie Kasse-Wattel, Familie Francke-Wattel, Familie Looise-Wattel, Familie Wattel-Oudman Het was alles behalve gewoon, hoe gewoon jij was. „en juist daarom voor ons zó speciaal! wat gaan we je missen... Je OranjeSjonnetjes Sjaak Caro, Leo Petra, John, Jacco Astrid, WiLLem Patries, Marcel Marjan, Jan Es en al onze kinderen Wij zijn erg geraakt door het bericht van het overlijden van Wij wensen John, Hessel, familie en vrienden veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Manfred en Katinka van den Broeke Claudia, Jasper en Lars Hoe oneerlijk... Ons trouwmaatje Voor altijd in ons hart! In gedachte zijn we bij John, Hessel en familie Willem Patries de meisjes Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve buurvrouw Wij wensen John en Hessel veel sterkte toe. Vrouwenpolder: Bert en Anny Huibert en Veerle Leonard en Ineke, Niek Wat je in je hart bewaart, raak je nooit meer kwijt" Met ontroering hebben wij kennisgenomen van het overlijden van echtgenote van onze voorzitter Wij wensen John, Hessel, haar moeder, zus en verdere familie en vrienden veel sterkte toe met dit verlies Ondernemers Vereniging Vrouwenpolder Wij zijn verdrietig omdat Liesbeth, de moeder van onze teamgenoot en voetbalVRIEND Hessel, is overleden. Hessel John "You'll never walk alone!" Spelers en trainers J017 SJO Serooskerke Veere Stil zijn wij van het bericht van overlijden van Moeder van onze jeugdspeler Hessel Kodde. Onze gedachten gaan uit naar John en Hessel en verdere familie. Namens alle spelers, trainers, leiders en bestuur wensen wij hen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur vv Serooskerke ►•kV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 47