25% Korting op alle showroommodellen Jan Minnaar, Kamperland Nicole, Bouw en Krijn (3) van Loo, Wolphaartsdijk Erik en Mirjam Meijer, Wilhelminadorp 3 fl9fl woonexperts bij BinnenUit Meubelen maandag 24 december 2018 vullen op Zwarte Zaterdag IWCVNII WH] „Dank u wel mevrouw", zegt Jan Minnaar (I) bij elke gift voor het Leger des Heils. Kamperlander Jan Min naar staat te collecteren voor het Leger des Heils, aan de ingang van de Agrimarkt in Goes. „Dank u wel mevrouw." „Be dankt meneer", zegt hij vriendelijk als er weer een vijfje, tientje - een en kele keer zelfs 20 euro - in de collectebus ver dwijnt. De hele dag al ziet hij de volle boodschappenkar- ren langskomen met fles sen wijn, gebraad en luxe kerststollen. Jan zelf heeft genoeg aan een mandje. „Ik eet met Kerstmis macaroni met strooikaas, of rijst met bruine suiker, of bruine bonen met stroop", zegt Jan, wijzend op zijn mandje. Nee, geen ham in de macaroni, wel toma tensaus misschien. „Ik eet geen vlees of vis, ik rook en drink niet en ge bruik geen medicijnen. Ik zeg altijd maar: de natuur maakt je ziek, de natuur maakt je beter. Behalve natuurlijk als je liefdes verdriet hebt, dan rij je op je fiets en maal je maar. Tja, liefdesverdriet: daar kan je niks aan doen." Bouw, Nicole en zoontje Krijn van Loo: rustig aan, dan blijft het gezellig, foto's johan van der hei jden „Geen wijn! Ik ben zwanger, dus ik drink niet", lacht Nicole. Zoon Krijn bestuurt het wagentje met daarin onder meer kabeljauw voor het vistrio, een voorge rechtje voor het familiediner waar ieder een gerecht maakt. Tweede kerst moeten ze het des sert doen: appelflapjes met ijs. „Ik denk dat we nog even naar de Sli- gro moeten voor de rest van de boodschappen", vervolgt Nicole. „Helemaal niet erg, de drukte stoort me niet. Gezellig samen gaan en rustig aan doen, dan komt het goed." Erik en Mirjam Meijer uit Wilhelminadorp hebben net inkopen gedaan bij de Aldi in Goes. Nee, kalkoen zit er niet bij. „Slechte ervaringen met kalkoen", verklaart Erik Meijer, terwijl hij de boodschappen in de achterbak laadt. De boodschappen worden in etappes gehaald, want er moeten nogal wat mensen gevoed worden. Mirjam: „Eer ste kerstdag zitten we met zijn ach ten om de rollade, tweede kerstdag lekker gourmetten met het ge zinnetje. De kinderen zijn al 15 en 18, dus best kans dat die nog wat aan hang mee brengen." Speciaal voor Kerst mis liggen er luxe fruitsoorten als passievrucht en physalis (de oranje vruchtjes van de lampionplant) in de mand, merengues en een grote tulband voor de Spaanse schoonfa milie. En rozijnen en olie voor de oliebollen op 31 december. Mir jam: „De oliebollen mix heb ik gisteren al gehaald!" Breng de Kerstdagen thuis door, want thuis is een fantastische plek. Je nodigt er vrienden en familie uit en je maakt het er tijdens de feestdagen éxtra gezellig. Lichten uit, kaarsen aan. De woonexperts van BinnenUit wensen jou een onvergetelijke Kerst! Op Eerste en Tweede Kerstdag zijn wij gesloten, maar wij verwelkomen je graag op donderdag 27 december. Samen ontwerpen wij jouw droominterieur! Schouwersweg 7 Heinkenszand 0113 56 14 82 binnenuit.nl 9.000m2 inspiratie 100 woonmerken persoonlijk woonadvies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 35