bolderman.nl De goedkoopste met vertrekgaranties! 12 dagen Corsica en Sardinië 15 dagen Noordkaap Geen aanbetaling! IjOlclErmEin.nl boekingen: www bolderman nl 369,- 8 dagen Nauders in Tirol en Bernina-Express Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata 10 dagen Pittoresk Vrsar Istrië 10 dagen Saas-Grund met Mont-Blanc Express 10 dagen Italiaanse Bloemenrivièra 12 dagen Rondreis Baltische Staten 10 dagen Gardameer, Verona en Venetië 15 dagen Rondreis Spanje en Portugal 10 dagen Toscane: Florence, Pisa en Elba 10 dagen Bantry Bay en subtropisch Ierland 12 dagen Ierland the Wild Atlantic Way 15 dagen Rondreis Sicilië, Sorrento en Amalfikust 8 dagen Zwitserse Alpen, Glacier- en Mont-Blanc Express 8 dagen Eastbourne en het Eiland Wight 8 dagen Sonthofen in de Beierse Allgau 7 dagen Het Loiredal, de tuin van Frankrijk v.a. slechts a, v.a. slechts Diverse vertrekdata v.a. slechts Diverse vertrekdata BI] DE PRIJS INBEGREPEN V 2 overnachtingen in Zuid-Duitsland (of de Franse Elzas) V 1 overnachting op de overtocht Savona-Bastia V 2 overnachtingen in het 3" Hotel Sun Beach in Ajaccio op Corsica (of een gelijkwaardig hotel) V Overtocht Bonifacio-Santa Teresa Gallura V 5 overnachtingen in de omgeving van Santa Teresa op Sardinië in het 4-sterren Hotel Majore V Overtocht Olbia-Livorno V 1 overnachting in Montecatini Terme (of omgeving) V Dagelijks een goed verzorgd ontbijtbuffet en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting BIJ DE PRIJS INBEGREPEN V Overtochten met nachtboot van TT-Line, Travemünde-Trelleborg v.v. in een 2-persoons-binnenhut met douche en toilet V Nachtboot T.T. Line, Stockholm-Turku, in een hut op het bovendek met douche en toilet V 11 overnachtingen in middenklasse hotels V Verblijf in een kamer met bad of douche en toilet V Dagelijks een goed verzorgd ontbijt en 3-gangen diner V Excursies, exclusief entreegelden V Noordkaap certificaat V Luxe Comfort Class touringcar met chauffeur/reisleider V Goed verzorgd afscheidsbuffet in Nederland V Tol- en parkeergelden Toeristenbelasting Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata v.a. slechts Alle fouten voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer excl. Calamiteitenfonds reserveringskosten Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata Diverse vertrekdata

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22