PZC werkt met Groen, natuurlijk! Met mobiel erbij krijg je elke maand extra veel extra's! nationale vacaturebank Rabobank Oosterschelde is op zoek naar een lid voor de Raad van Commissarissen. dethon UITVOERDER GROENVOORZIENING ONDERHOUD rabobank.nl/oosterschelde Rabobank Dubbele data Onbeperkt bellen 5,- Korting op je internet factuur Extra internetsnelheid thuis Extra TV-pakket Ga naar delta.nl/mobiel of de winkel voor de voorwaarden Dethon is het Sociaal Werkbedrijf van Zeeuws -Vlaanderen en heeft 1.000 gemotiveerde medewerkers. De hoofddoelstelling van Dethon is het begeleiden van mensen naar werk en het bieden van werk aan mensen met een handicap of afstand tot de arbeidsmarkt. Dethon kent zes bedrijfsunits. Eén van deze units is Dethon Groen. Een professionele en servicegerichte partner voor ontwerp, aanleg en beheer van groenvoorzieningen en openbare ruimte. Met een breed pakket aan diensten en producten bedienen wij overheid, instellingen, bedrijven en particulieren. Dethon Groen zoekt een ervaren Functie-inhoud Als uitvoerder onderhoud geef je leiding aan zo'n 60 medewerkers, die werkzaam zijn in diverse groenonderhoudsploegen. In deze functie wordt van je verwacht, datje de werkzaamheden coördineert en plant voor wat betreft de inzet van het personeel, machinepark en materiaalvoorziening. Natuurlijk in goed overleg met en naar tevredenheid van onze klanten. Tevens draag je zorg voor de kwaliteitscontrole volgens geldende procedures en instructies, waaronder ISO en VCA. Veiligheid en kwaliteit zijn heel belangrijk bij de uitvoering van de werkzaamheden. Je neemt verder deel aan diverse overlegstructuren. Functie-eisen Je hebt minimaal een MBO werk- en denkniveau en beschikt over een relevante opleiding voor deze functie. Je beschikt over leidinggevende vaardigheden en hebt aantoonbaar ervaring in een leidinggevende functie in de groenvoorziening. Je sociale en contactuele competenties zijn uitstekend te noemen. Je bent stressbestendig. Informatie Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen kan je inwinnen bij de heer J. van der Zee, bedrijfsmanager, via 06 51441547. Sollicitatie Als je interesse hebt in deze functie, verzoeken we je uiterlijk 4 januari a.s. je brief met curriculum vitae o.v.v. vacaturenummer 31 te zenden aan de heer J. Bouterse, hoofd PO&I, via solliciteren@dethon.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie is ongewenst. .*4 Een commissaris bij Rabobank kent de werkgeversrol, de toezichthoudende rol, de adviesrol en de ambassadeursrol. De ambassadeursrol wordt steeds belangrijker, dit als gevolg van de grote transitie die de Rabobank nu door maakt. De lokale bank krijgt een steeds belangrijkere rol in de community, waarbij het gaat om het verbinden van klanten en hun omgeving. Er wordt gestreefd naar brede deskundigheid binnen de Raad van Commis sarissen alsmede een goede spreiding van de leden over het werkgebied van de bank. In verband hiermee gaat de voorkeur uit naar een ondernemer wonend en/of werkend op Schouwen-Duiveland. Eleeft u belangstelling, dan kunt u verdere informatie aanvragen via directie.oosterschelde@rabobank.nl of telefonisch contact opnemen met de heer Dick Oostinga, lid Raad van Commissarissen, via nummer 06 51 121613. De reactie termijn sluit op maandag 7 januari 2019. Vanzelfsprekend is een vertrouwelijke behandeling van uw gegevens gewaarborgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 85