EN 19 Pieter den Dekker niiem<airie Jo Burm Jan Levinus Deij Henny de Poorter - Visser Marie-José Neelemans-de Bruijn Yvonne van der Ha-Bral George Bral ^Agnes Veïcauteïen-Jïanssens zv ïermgs iuli 1974 Bedankt Leny Dieleman-Geijp Paula Jansen - van Eek Dinie Jansen-Meijer I OVERIGE BERICHTEN Janneke den Besten Ditsy den Besten STEIJN DE VLIEGER zaterdag 22 december 2018 S? I Jzeuulijke Jktofcer 2018 "Stop geen energie in pogingen om mensen van je ie laien Londen0 Haal energie mi de mensen die dai al doem danLe y ij dLanKen iedereen voor alle liefdevolle siemn m Lei verlies van Annemaneonze lieve Mama en overgetelijlk mooie vrouw. Liefs Patriot: Fiene FreJ li- Een brief, een kaart, een handdruk, soms zonder woorden, of alleen maar aanwezig zijn. Het waren uitingen van hen die ons wilden steunen en troosten in ons verdriet na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Hiervoor danken wij u hartelijk. Annie Burm-Maas Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, december 2018 Een woord, een gebaar of een kaart. Het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en mijn overgrootvader Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij zovelen geliefd was. Sarie Deij-van Waes Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Oostburg, december 2018 Voor de handdruk, voor de lieve kaarten, soms een knuffel, de prachtige bloemen, en de vele troostende woorden Zo snel, zo moeilijk, zo leeg maar zoveel betrokkenheid steunt ons om het verlies van te verzachten. Dank hiervoor! Ook een woord van dank aan ziekenhuis ZorgSaam, afdeling B2 en Monuta voor de goede zorgen. Ko Natascha en Alphons, Niels, Lars en verdere familie Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve Vader, Opa en GrootOpa Het is een troost te weten dat wij niet de enigen zijn die hem missen. Dit zal ons ook tot steun zijn in de komende tijd. Jan Piet, Anita Ilona, Jeffrey Faeya en Noa Breskens, December 2018 I Zij heeft ons los moeten laten maar in ons leven houden we haar voor altijd vast Wij willen iedereen bedanken voor alle blijken van medeleven die wij ontvangen hebben tijdens het korte ziekbed en na het overlijden van onze lieve moeder en trotse oma Nicole Dieleman Marco de Smit Tyler Raven Oost-Souburg, 22 december 2018 Langs deze weg willen wij u allen bedanken, die hun medeleven bij ons kenbaar gemaakt hebben in verband met het overlijden van mijn man en die we niet persoonlijk hebben kunnen bereiken. Het heeft ons als familie goed gedaan al die reacties. Het steunt ons om samen op weg te gaan met Piet in gedachten bij ons. Allen gezegende Kerstdagen en een voorspoedig Nieuwjaar gewenst, Familie Oosterling, Waterlandkerkje Het definitieve is nog steeds moeilijk te aanvaarden, maar de steun, kaarten en persoonlijke woorden, die wij mochten ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze ma en ons oma is een enorme stimulans om weer samen verder te kunnen gaan. Voor al uw medeleven en steun danken wij u hartelijk. Een speciaal woord van dank aan Katrien van de Wiele en Miranda Brasser-Picavet van DELA voor de goede begeleiding. Gilbert Neelemans, Alain - Debbie, Xander, Bryan, Ashley Caroline - Chris, Luca, Mats De overweldigende belangstelling, de lieve reacties en kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, oma, ouwe oma hebben ons goed gedaan. Cyriel en Lilianne van der Ha-van Vlierberghe Johan en Corinne van der Ha-Vermeulen Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling bij het overlijden van onze pa, schoonpa en opa Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis, de vele mooie kaarten en alle andere blijken van medeleven zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Een speciaal woord van dank aan Kees van Geloof voor de mooie dienst en aan Miranda Brasser van Dela voor de goede verzorging van de uitvaart. Kinderen en kleinkinderen Bral Langs deze weg willen wij u bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van onze moeder, oma en overgroot oma Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen en de lieve kaarten ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Hulst, 20 december 2018 Het deed ons goed uw om reacties te ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Onze hartelijke dank hiervoor. Piet en Rosemarie Jos en Ingeborg Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, december 2018 Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was voor ons een troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Jos Vercauteren Mare Huub en Noëla Koewacht, december 2018 UITVAARTVERZORGING Dag nacht bereikbaar Telefoon (0118) 623359 www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere UITVAARTZORG Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 Oosterland 0111 40 2000 (dag en nacht) info@uitvaartdevlieger.nl www. u itvaa rtdevl ieger. n I COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54