Jan Mol S.E. Quaars - de Visser 18 OVERLEDEN Jan Wielemaker oom Jan Wielemaker Lieve Ome Jan, Jan Wielemaker DANKBETUIGING C vy f v Nooit klagend, nooit vragend, je lasten in stilte dragend, jouw handen hebben voor ons gewerkt jouw hart heeft voor ons geklopt. jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Met verdriet in ons hart, maar ook dankbaar dat wij hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis dat wij afscheid hebben moeten nemen van onze geliefde vader, opa en opa Jan Sinds 13 februari 2015 weduwnaar van Leuntje Cornelia Mol-van de Guchte 1 februari 1923 - f 20 december 2018 's-Heer Abtskerke: Ina Steinmeier-Mol Hennie Steinmeier Timothy Nisse: Adrie Mol Lidwien Mol-de Jonge (in herinnering) Matthijs en Isabel (in herinnering) Thomas en Yonne Judith Nisse: John Mol Robbert en Yvett, Luc, Liz Rosanne en Mathijs, Ti go, Boas Correspondentieadres: Ploegstraat 12,4444 AJ 's-Heer Abtskerke De dienst van Woord en gebed, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op donderdag 27 december om 13.30 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszand- weg 8b te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de be grafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegen heid tot condoleren. z v Cjisela Vernist Esther Julia Kruissen-Naeijaert Iemand waar je van houdt gaat weg maar blijft in je hart 17-12-2018 is overleden Saartje Wij hebben haar in stilte begraven Jaap t Annie Ferry John Jack Wij danken U voor de vele blijken van belangstelling na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze trotse moeder, oma en overgrootoma. Lenie Kik-Jobse Adri Kik kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen jouw adem jouw leven verstild in de tijd jouw naam noemen wij met trots en tranen voor altijd Dankbaar en verdrietig hebben wij na een periode van afnemende krachten afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame broer en zwager weduwnaar van Magda Wielemaker-Wijkhuys ^Koudekerke, t Koudekerke, 7 juli 1928 20 december 2018 Koudekerke C. Wielemaker F. Wielemaker-van Keulen (in herinnering) Zoutelande K. Melis-Wielemaker J. Melis Correspondentieadres: Lange Voorhout 19 4371TB Koudekerke Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen op woensdag 26 december van 16.00 tot 17.00 uur in Het Walchers Uitvaartcentrum Logistiekweg 7 te Vlissingen (Vrijburgh). De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 27 december in de Michaëlskerk te Koudekerke om 10.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in "De Klimop" Kerkstraat 2 te Koudekerke. De crematieplechtigheid zal daarna plaatsvinden in besloten kring. Wanneer u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie te beschouwen als uitnodiging. ie hart was gul, breed en diep Bood ruimte aan zovelen Een ruimte die vaak overliep Van warmte om te delen Na een voltooid leven is op 90-jarige leeftijd overleden onze lieve weduwnaar van tante Magda Krijn en Mattie Wielemaker Arno en Ella Wielemaker Jan Wielmaker (in herinnering) Sandrina Wielemaker en Robbert René en Inez Melis Annet Melis André en Rita de Hamer Ad en Jacqueline de Hamer Nico en Jannie de Hamer Han en Marleen Kole Mede namens alle achter(achter)neven en achter(achter)nichten We gaan zijn warme belangstelling missen. De band die wij met jou deelden is van onbeschrijfelijke waarde. Jouw liefde en oprechte interesse, zonder dat het vanzelfsprekend was. Je was er altijd voor ons, zelfs als wij er niet waren. Ook zonder dat jij aan tafel zit, zullen we altijd blijven zwaaien. We zullen je warmte ontzettend missen! We hopen dat je nu weer samen bent met tante waar je zo naar uitkeek. Sam en Suzan Marijn, Leanne en Flynn Wouter en Annefleur V y Ons bereikte het bericht van het overlijden van een van onze oud-directeuren Wij herinneren hem als een opgewekte, enthousiaste man, die zich tot op het laatst betrokken voelde bij onze onderneming. Wij wensen de achterblijvende naasten veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Medewerkers en directie Wielemaker BV zaterdag 22 december 2018 De zon scheen de vogels floten de bloemen bloeiden en toen werd het stil Rustig weggegleden uit het leven. Onze moeder, oma en overgroot- oma Boschkapelle, 9-4-1932 t Terneuzen, 18-12-2018 Sluiskil Irma de Maat en Jan Riemens Leo Gelderland Paul en Bianca Gelderland-de Poorter Stijn Mark en Roelie Gelderland-lmpens Félien, Mick België Lilian de Maat kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Sluispolderdijk 4 4541 PA Sluiskil Wij hebben gevolg gegeven aan haar laatste wens om in besloten kring afscheid van haar te nemen. Onze dank gaat uit naar het team van ZorgThuis, Elisabethhofje en de afdeling I.C. van de Honte, voor hun inzet en goede zorg. Op 15 december 2018 overleed zacht en kalm onze lieve ma weduwe van Wim Kruissen Zij overleed in de leeftijd van 95 jaar. Brussel: Lottie en Johan Adinkerke: Ray en Micheline Terneuzen: Mariëtte en Pieter Correspondentieadres: Churchilllaan 954, 4532 JG Terneuzen Zoals ze zelf heeft gewild, hebben we in besloten kring afscheid van haar genomen in het crematorium te Terneuzen op 21 december 2018.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 53