SM 'Je verwacht niet dat het je nog eens overkomt' I Vlinders waren er nog niet meteen, maar ze besloten wel: laten we elkaar weer zien. Een paar weken later sloeg de verliefdheid toe. Nu zitten ze te stralen op de bank in haar appartement in Geldermalsen, waar Han twee keer per week vanuit Doetinchem naartoe reist. In korte tijd is Han een belangrijke steun pilaar geworden voor Alice, die een zware periode achter de rug heeft. Half oktober overleed haar 50-jarige dochter, moeder van een gezin met drie kinderen, aan kan ker. „Ze was al langere tijd ziek, maar het ging opeens zo snel." De dood van haar dochter werpt een schaduw over hun prille geluk. Maar het zorgt ook voor een verdieping van hun rela tie en heeft hen in korte tijd heel dicht bij elkaar gebracht. „Han is heel zorgzaam en lief', heeft Alice ervaren. Han: „Ze laat het niet zo merken, maar ze heeft het zwaar. Ik wil er voor haar zijn." Hij slaat een arm om haar heen en geeft haar een knuffel, die zij beantwoordt. Haar dochter en zijn twee kinderen zijn blij voor hun ouders en hebben de nieuwe liefde van hun moeder en vader omarmd. Alice gaat mee op bezoek naar zijn familie, Han naar de hare. Ze voelen zich er thuis. „We vieren ook samen kerst", zegt Alice. „Dat worden natuurlijk moeilijke momen ten voor ons, maar ik kan steunen op Han." Ze trekken er graag samen op uit, al loopt Alice moeilijk sinds een val. Leuke dingen doen, genieten van elkaar; meer wensen hebben ze eigenlijk niet. Alice: „In mijn hoofd voel ik me niet ouder dan een jaar of 40, maar we zijn natuurlijk de jongsten niet meer. Daarom genieten we van elke dag samen." Samenwonen willen ze niet, maar Han wil wel naar Geldermalsen verhuizen, zodat hij dichter bij Alice kan zijn. Het is, vinden ze, een groot wonder wat hen is overkomen. Alice: „Ik zie het als een onver wacht cadeau waar ik heel blij mee ben." Han: „Dat ik ooit weer verliefd zou zijn, had ik echt nooit kunnen denken. Ik vind het prachtig!" Sjef Sijben (78, weduwnaar, gepensioneerd douanebeambte uit Grubbenvorst) en Riet Teeuwen (74, weduwe, huisvrouw uit Baexem) hebben een relatie sinds 12 oktober dit jaar. Nog geen drie minuten stond haar profiel op een datingsite of Riet Teeuwen uit het Limburgse dorp Baexem kreeg een reactie van ene 'Joseph', de profielnaam van Sjef Sijben. Hij was een weduwnaar uit Grubbenvorst én een dichter. Daarmee scoorde hij meteen punten, want Riet schrijft zelf ook gedichten. Toen Sjef zijn interesse in haar kenbaar had gemaakt in 20 Han en Alice leerden elkaar kennen via relatiebemiddeling60plus.nl.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 115