|lü» 088 - 70 70 600 ;1 r i DE MOOISTE ZOMER RIVIERCRUISES... Oud Hollandsche Steden Bloemencorso cruise 23 Van de Nederlanders die aan het WK darts begonnen, is meer dan de helft al thuis. Michael van Gerwen staat eenzaam aan de top, wie springt er in het gat dat Raymond van Barneveld achterlaat? U«l DARTS WK IN LONDEN Gehoord in Alexandra Palace, waar op dit moment de wereldtop van het darts zich verzamelt: „Jullie zien we hier na de kerst niet meer terug, of komen jullie terug voor al leen Van Gerwen?" Het is een plaagstootje van de Engelsen, maar wel eentje met een serieuze onder toon. Natuurlijk, met Michael van Gerwen komt de beste darter van de wereld uit Nederland. Achter hem ligt echter een gapend gat. Net als Van Gerwen en Van Bar neveld mochten landgenoten Jer- maine Wattimena, Jelle Klaasen en Benito van de Pas de eerste ronde overslaan. Op basis van de plaat singslijstvan de PDC hebben ze dat privilege. Van hen mag wat ver wacht worden. Van de Pas en Klaa sen moeten nog in actie komen. Wattimena stapte gisteren uit de schaduw. Hij won in de tweede ronde van Michael Barnard. Voor Wattimena wacht morgen in de derde ronde Gary Anderson. De Schot is tweevoudig wereld kampioen. Toch is er vertrouwen bij Wattimena, die vanwege zijn snelle spel ook wel 'The Machine Gun' genoemd wordt. „Van Barne veld ligt eruit, maar Peter Wright ook al. Ik hoop dat ik ook voor een stunt kan zorgen en dat Gary An derson naar huis mag." Het zou hem status geven. De darter uit Westervoort (30) weet dat Nederland wel weer een nieuwe dartsheld kan gebruiken. Van Barneveld was twintig jaar ge leden de eerste, daarna leek Neder land het beloofde land. De ene na de andere landgenoot brak door. Werd de sport van de Britten over genomen? Michael van Gerwen *4 f staat al jaren aan de top, maar hij lijkt eenzaam daar. „Nederland is nog steeds een groot dartsland", stelt Wattimena. Kijk alleen naar de aantallen. Na Engeland (32) heeft geen land zo veel WK-deelnemers als Nederland (13). „Danny Noppert vind ik een heel goede speler, die zie ik nog wel groeien. Er is meer talent. Kijk naar Geert Nentjes. Jammer dat hij hier niet liet zien wat hij kan, maar van die jongen horen we nog veel." NEDERLANDERS Uitslagen Programma In tegenstelling tot Wattimena zijn die groeibriljanten al naar huis. Net als Van Barneveld dus. Voor Wattimena was het niet eens een verrassing dat Darius Labanauskas 'Barney' uitschakelde. „Van Barne veld had echt de uitstraling van een broodje frikandel." Die snack kan Geert Nentjes (20) vandaag alweer 'op Urk' bestellen. Nentjes: „Ik vind het niet leuk om te zeggen, maar Van Barneveld was na Van Gerwen ook al niet meer de beste Nederlander. Ik denk dat dat Jeffrey de Zwaan is." Net als Nentjes een jonge darter die dit jaar doorbreekt, maar ook slechts één dag mocht gooien. De Leidschendammer trof op de eerste avond direct de wereldkampioen. Ondanks een gemiddelde van 106, ging niet De Zwaan maar Rob Cross door naar de volgende ronde. „Dikke pech", aldus Nentjes. RTL7/// HET fAS ALLEGRO IS GEHEEL VERBOUWD» 3 verschillende vaarroutes! nu v.a. 9 Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! nu v.a. reizen «nl vrijdag 21 december 2018 GO Zoeken naar dartheid Yorick Groeneweg Londen Jermaine Wattimena viert zijn feestje, foto lawrence lustig 2de ronde: Wattimena - Barnard (Eng) 3-0 Dekker - King (Eng) nnb Vandaag, 1ste partij vanaf 13.30 uur 2de ronde: Van de Pas - Long (Can) 2de partij vanaf 20.00 uur 2de ronde: Klaasen - Brown (Eng) PDC WK darts Live op RTL 7, liveblog en samenvatting op de site Groot nieuws, ons rivierschip gaat fors verbouwd worden! Vanaf maart 2019 geniet u aan boord van MS Allegro van meer comfort en faciliteiten, met behoud van de gezellige en intieme sfeer. Uiteraard tegen de scherpste prijzen! Onder andere de receptie, lounge, beneden- en bovenhutten en het zonnedek worden aangepakt. Om de verbouwing feestelijk in te luiden, hebben wij de vroegboekactie voor nieuwe boekingen verlengd t/m 31 januari 2019. Boekt u nu? Dan ontvangt u 50,- bartegoed per boeking vanaf 2 personen 25,- bij 1 persoon en te gebruiken voor drankjes en snacks aan boord)! Semi All in 4 dagen per 3*+ MS Allegro Ontdek prachtige Hollandse steden! O.a. Harlingen, Texel Zaandam Vertrek april, mei augustus 2019 219 zie stipreizen.nl/crrosb r stipreizen.nl 7 dagen per 3*+ MS Allegro Semi All in Geniet tijdens de Bloemencorso! O.a. Haarlem, Zaandam Hoorn Alléén vertrek 11 april 2019 .2.2 .21 3 "iSal 13 -'"i I M I zie stipreizen.nl/crrbcb Vodtj ook op Q Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 23