N 15 familieberichten^ Jos de Blok Jos de Blok Tannetje Jacoba Risseeuw - Dobbelaar Lydia Philomena Josepha Warnier-Schelfhout Familieberichten OVERLEDEN Jacobus Johannes Risseeuw Johannes Nicolaas Luciaan Warnier online Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. donderdag 20 december 2018 mijn best is gegaan alles kon ik geven sterk in gedachten laat mij met je leven maatje van Trees van Herpen 1 mei 1942 18 december 2018 Breskens: Trees de Blok-van Herpen Overasselt: Koert en Elisa Thijmen Pleun Iris Sam Boaz Breda: Calle en Mary Léoni Olivia Elliott Leiden: Allard en Désirée Stella Isis Timon Correspondentieadres: Langeweg 3a, 4511 GA Breskens De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op zaterdag 22 december om 12.00 uur in het Mauritshof, Maurits- weg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de crematie in besloten kring. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren van 11.30 tot 11.55 uur in het Mauritshof. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze Lions vriend en zeer gewaardeerd lid Jos was een bijzonder aimabel en robuust man. Hij heeft in verschillende functies een belangrijke bijdrage geleverd aan de opbouw en goede sfeer van de club. We zullen hem missen. Wij wensen Trees, kinderen en kleinkinderen bijzonder veel sterkte met dit grote verlies. Namens Lionsclub West Zeeuwsch-Vlaanderen. John Valk president Erwin Hermans waarnemend secretaris Zwaar werden de dagen en lang duurden de nachten. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht. Zo ben je langzaam moegestreden uit ons midden weggegleden. Na een lang en welbesteed leven is, gesterkt door de liefdevolle zorg van velen die haar bijstonden, rustig ingeslapen mijn lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 12 juni 2008 weduwe van Gent, 2 oktober 1929 Terneuzen, 18 december 2018 Zoetermeer: I.J. Risseeuw J. Risseeuw - Moree Koos Jordi Correspondentieadres: Fivelingo 237, 2716 BD Zoetermeer De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 24 december om 13.30 uur in de aula van Monuta op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Gelegenheid tot condoleren en samenzijn na de begrafenis in de koffiekamer behorend bij de aula van Monuta. Veel dank aan de medewerkers van SVRZ De Blide voor de liefdevolle zorg aan haar gegeven. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. In liefde losgelaten weduwe van Hulst, 17 februari 1937 t Hulst, 13 december 2018 Breda: Mare, Matthijs, Madelèine Hulst: Peter en Alexandra, Femke, Thomas Korenmarkt 1, Hulst Correspondentieadres: Amundsunstraat 6, 4562 BE Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar dr. Rijk en medewerkers van ZorgSaam, unit Korenmarkt, voor de liefdevolle verzorging. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43