5 549,p" Meer weten? Bel 070 30 76 700 of kijk snel op nrv.nl ik het helemaal voor me zie." Het succesverhaal is nog niet af gelopen. Omroep Zeeland zendt de film eerste kerstdag uit, KRO- NCRV op nieuwjaarsdag. Buiten landse tv-zenders hebben zich ook al gemeld. „Er is tot nu toe inte resse van zes landen: Zweden, Bel gië, Spanje, Hongkong, Zuid-Ko- rea en Japan", zegt Prinsen. Ook is de film ingestuurd voor Salem Film Fest, het jaarlijkse festival vlakbij Boston. „Half januari ho ren we of die is geselecteerd. Als dat zo is, dan gaan we daar zeker naartoe." Boude uitspraken Adrie Trimpe beziet het allemaal glimlachend, ook al krijgt hij wel eens opmerkingen over zijn soms boude uitspraken in de film. „Ik heb niks geen spijt van wat ik heb gezegd, hoor. Ik zeg het zoals het is. Zo ben ik. Er zijn altijd mensen die commentaar hebben, maar daar sta ik boven. Zo is het toch? En het is mooi dat de film nog een paar keer wordt uitgezonden. En als die naar het buitenland gaat, is dat ook leuk. Dat ze zulke reisjes voor je willen maken, vind ik wel frappant hoor." De winkel is al bijna anderhalf jaar dicht. Voor Adrie Trimpe is het nog steeds wennen. „Qua ge zondheid gaat het redelijk. Ik mag niet mopperen, maar lopen gaat niet meer. Dat is een feit. Nu zit ik dertien uur per dag voor het raam. Dat is een verschrikking. Ik heb toch 74 jaar in de groente gezeten. Ik woon wel mooi aan de boule vard, maar de handel was mijn le ven. Daarover word ik nog dik wijls ingelicht door mijn collega's. Er is een tijd van komen en een tijd van gaan. Maar het valt niet mee hoor, als je de handel die je je hele leven hebt gedaan, vaarwel moet zeggen. Da's gewoon waar." neemt je mee 89 groepsreizen al vanaf donderdag 20 december 2018 GO Van verlies kun je niet betalen wordt dinsdag 25 december (eerste kerstdag) uitgezonden door Omroep Zeeland (om 12.00,16.00,20.30 en 22.00 uur, in het kader van de Zeeuwse Documentaire Week) en dinsdag 1 januari (nieuwjaars dag) door KRO-NCRV op NP02 (21.00 uur). Adrie en Francien Trimpe in hun winkel aan het Groe- newoud in Vlissingen. De winkel is inmiddels ander half jaar dicht. FOTO UIT DOCUMENTAIRE We zijn specialist in verre rondreizen. Alle reizen kunt u voorzien van een persoonlijk tintje. Boek nu met korting uw verre rondreis 2019. Java Bali Groepsreis 17 dagen, alvanaf Ontdekken waarom Java en Bali zo geliefd zijn Hoogtepunten van het Westen Privéreis 16 dagen, al vanaf Roadtrip van San Francisco naar LA en genieten van overweldigende natuur Vietnam Cambodja Groepsreis 22/23 dagen, al vanaf Een gevarieerde reis van koloniaal Hanoi tot de wereldberoemde Angkor Wat Relaxt door Peru Groepsreis 21 dagen, al vanaf Beleef in een aangenaam tempo de Andes, het Titicacameer en Machu Picchu Maleisië, Sarawak West-Borneo Privéreis 19 dagen, al vanaf Ontdek de orang-oetans, Kuala Lumpur, de Cameron Highlands en exotisch Langkawi Volop inspiratie en veel meer reizen? Ga naar nrv.nl/kassakorting Prijs incl. korting. Excl. reserveringskosten 25,- en calamiteitenfonds 2,50 per boeking. Kijk voor de voorwaarden op NRV.nl. 218 privéreizen at vanaf neemt je mee

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 33