Bekir E. had zijn slachtoffer eerder bedreigd II corendon Humeyra had de middag van haar dood een afspraak met de politie corendon nl Meer vakari€'ie'irtspiroct.'ie v'ind 'ys op: 13 President Sea Palace Onderdeel van de straf die Bekir E. had gekregen was een contactver bod. Dat weerhield hem er niet van het meisje testalken. Dinsdagmid dag, drie kwartier voordat ze een af spraak had met de politie, werd ze in haar school doodgeschoten. Humeyra had een week geleden opnieuw aangifte gedaan tegen haar kwelgeest. Er werd een ver volgafspraak met de politie ge maakt en die stond voor dinsdag middag gepland. Toen ze daar eer gisteren vanuit het Rotterdam De signcollege in Rotterdam-West waar ze op school zat, naar toe wilde gaan, stond Bekir E. plotse ling voor haar neus. Humeyra rende het schoolgebouw in en vluchtte naar de fietsenstalling in de kelder. Daar werd ze doodge schoten. Leerlingen die getuigen waren, spreken van acht schoten. Bekir E. heeft meerdere keren voor de rechter gestaan vanwege geweldsmisdrijven tegen verschil lende personen en is daar ook voor veroordeeld. Bronnen melden dat hij onder andere is vervolgd voor een steekpartij, waarvan een vriendje van Humeyra het slachtof fer was. Bekenden van Humeyra zeggen dat het meisje een obsessie was voor Bekir E. „Hij bleef haar maar lastigvallen, hij bleef maar op haar jagen", zegt één van. De rouwende vader van Humeyra vertelde de avond van haar dood dat ze al meer dere keren aangifte tegen hem had gedaan. Bekir E. viel Humeyra ook Het lijkt me goed niette haastig op zoek te gaan naar antwoorden via 'omwegen' lastig. Op Facebook werden door de man berichten over de jonge Rotterdamse geplaatst. Hij betichtte hij haar valselijk van dief stal en riep zijn volgers op hem een privébericht te versturen als zij het meisje ergens hadden gezien. Bekir E. zit sowieso tot en met vrijdag vast. Dan wordt hij volgens het Openbaar Ministerie waar- schijnlijk voorgeleid aan de rechter commissaris. Die kan beslissen om hem nog eens voor maximaal twee weken in voorarrest te houden. Het Designcollege in Rotterdam opende gisteren de deuren na het drama van maandag. Burgemeester Aboutaleb en de Turkse consul Ay- tac Yilmaz woonden een herden kingsbijeenkomst bij. In de school is een gedenkplek voor Humeyra ingericht. Leerlingen kunnen daar een condoleanceregis ter tekenen. Er staat ook een wens- boom waarin een hartje met een zelfgeschreven tekst gehangen kan worden. Burgemeester Aboutaleb heeft ook een hartje in de boom ge hangen. Op het hartje stond 'waan zin en waarom'. „Het is waanzin", reageerde Aboutaleb, „dat een klas genoot van 16 jaar uit het midden van de leerlingen is weggenomen. Belangrijk is nu dat de familie wordt ondersteund en andere slachtoffers die het gezien hebben, worden bijgestaan. Voor wat be treft de achtergrond lijkt het me goed niet te haastig op zoek te gaan naar antwoorden." 8 DAGEN NU VANAF VERTREK APRIL AU Inclusive t/m v.a. €479 v.a. €529 v a €479 023 751 06 06 Ijjjjl Corendon Vliegvakanties ®>corendon.vliegvakanties donderdag 20 december 2018 GO Bekir E. (31), die ervan wordt verdacht de 16-jarige Humeyra Ergincanli te hebben vermoord, heeft haar eerder mishandeld en bedreigd. De Rotterdammer was daar afgelopen zomer nog voor veroordeeld. Adrianne de Koning Sander Sonnemans Rotterdam - Burgemeester Aboutaleb Burgemeester Aboutaleb bracht een bezoek aan de school waar Humeyra werd gedood, fotoanp Vertrek mei BS5ESS1 i/Qkantie Sicilië Italië Sicilië Lido di Noto f vriidaa 21 dec Vertrek juni Vertrek juli vertrek augustus -J Scan de QR code -r* l*v bekijk de foto's Exclusief bij Corendon Ideale prijs-kwaliteitverhouding Direct aan zee Mimclub Direct aan zee Buffet- a-la-carterestaurant Shuttleservice naar Noto Ruime kamers met o.a. nederlandse zender Beoordeeld met een 8.1 Prijzen zijn per persoon en gebaseerd op een 2-persoonsbezetting bij 8 dagen. Reissom exclusief Calamiteitenfonds van €2,50 en administratiekosten €25 per boeking De kerstkorting van €50 geldt per boeking, is nog niet in bovenstaande prijzen verwerkt en alleen geldig op corendon.nl of via ons Contact Center. Bekijk alle voorwaarden op corendon.nl/aktie. Druk- en zetfouten voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 13