088 - 70 70 600 VOORDELIG BIJ STIP. Dubai, Oman Abu Dhabi 4 PSV pakte zaterdag ook Heracles (0-4), met Steven Bergwijn als grote animator. „Hij is zo rap", zegt ploegmaat Hendrix. Verlenging Dubai mogelijk! Speelt Steven Bergwijn na dit sei zoen nog in de eredivisie? Wie de 21-jarige aanvaller afgelopen zater dag in Almelo zag schitteren, is ge neigd te zeggen van niet. Trainer Mark van Bommel zei eerder al dat Bergwijn 'misschien wel Europese top is' en hij is niet de enige die dat vindt. De naam van zijn aanvaller staat na een overtuigend jaar niet meer met blokletters, maar met hoofdletters in de boeken van veel topscouts. Zet hij zijn huidige progressie voort, dan heeft Bergwijn aan het eind van dit seizoen de clubs voor het uitkiezen en is het de vraag op welk niveau hij wil instappen. Met- drag ophalen. Niemand hoeft gek op te kijken als hij voor dertig of veertig miljoen euro weggaat, mits hij zo bezig blijft als nu. Onder Mark van Bommel heeft de Amsterdammer zich dooront wikkeld. Natuurlijk zijn momenten waarop het nóg beter kan. Soms zijn de keuzes in de eindfase nog ongelukkig of mislukt een actie, maar zaterdag was Bergwijn we derom de gevaarlijkste man op het veld. Hij brak de wedstrijd met zijn snelheid en beheersing in de kleine ruimte open (o-i), op aangeven van i Niemand hoeft gek op te kijken als hij voor dertig of veertig miljoen euro weggaat Jorrit Hendrix. „Als Steven eenmaal op snelheid is, dan is hij zo rap", zei de middenvelder na afloop. Waar Bergwijn eindigt, weet Hendrix niet. En hijzelf? Het kam pioenschap is het enige wat voor hem nu telt. De race met Ajax is er een waarbij ieder puntje en zelfs ie dere goal bepalend kan zijn. Met zes seizoenen PSV in de benen weet Hendrix dat het nu geen tijd is om iets geks te roepen. „We kijken naar onszelf. Als we volgende week thuis van AZ winnen, vind ik dat we dat tevreden mogen terugkijken." een naar een topclub (route-Mem- phis) of een keuze voor een iets be scheidener club (route-Wijnal- dum/Pröpper)? Of misschien wel iets dat vertrouwd voelt. Stel dat Marcel Brands namens Everton aan de bel zou trekken? Het is filosofe- ren en toekomstmuziek tegelijk, waar PSV met de komst van Dony- ell Malen al op heeft geanticipeerd. Zoals Ajax met bijvoorbeeld Fren- kie de Jong en Matthijs de Ligt gaat cashen, zo kan PSV ook voor Berg wijn waarschijnlijk een mega-be- Het mystieke Midden-Oosten! Bezoek de authentieke souks Bijzondere 8-daagse cruise Incl. vliegreis, transfers fooien Verblijf o.b.v. Volpension of All Indusive Vertrek jan. t/m mrt. 2019 reizen nl Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! maandag 17 december 2018 Bergwijn laat voeten spreken Rik Elfrink Almelo Steven Bergwijn tikt buiten kant voet de openingstreffer in het doel van Heracles. foto pim ras korting Cruise per 3*+ MS Horizon of 4* Costa Mediterranea reizen.nl zie stipreizen.nl/dubai-cruises Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. hut/kamer excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking. Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderhevig aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname, dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reizigersvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/algemene-voorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32