fi ■«A 18 Jan Dubbeldam Mare Govaert Willy Comelia Kooij-van Noord JUBILEUM Dankbaar zijn wij dat onze ouders en Opa Oma, 50 jaar zijn getrouwd! Koen Janie Verhoef-Tollenaar Edith Richard, Anda Wim, Lian, Carien Anco Omloop 8, 4542DB Hoek D.V. 19-12-2018 OVERLEDEN Alfrida Maria Triest Hans Hamelink Lena Verbrugge-Bom Henny Raats Mark Alfred Margriet August Martha Govaert - Verschuuren zaterdag 15 december 2018 Lennart Sabrina, Dagmar, Saskia, Manon Tom, Lars Simon Marjolein, Tobian Naomi, Annelie Marinco Boaz, Mika en Yara Toen ik op deze aarde kwam heeft iemand mij gebracht ik heb de weg niet zelf gevonden door die donkere nacht. En ais ik straks weer weg zal gaan naar de eeuwige groene dalen dan zal mij vast en zeker wei weer iemand komen halen. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze zus, schoonzus en tante Zij overleed op 13 december 2018 in de leeftijd van 90 jaar. Heikant: Irena en Piet van Waes-Triest en familie Correspondentieadres:t.a.v. Familie van Waes-Triest DELA, de Wijper 8, 4726 TG Heerle De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 21 december om 14.00 uur in de kapel van De Blaauwe Hoeve, Truffinoweg 2 te Hulst, waarna aansluitend de crematieplechtigheid volgt in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de crematieplechtigheid nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer van crematorium. Samenkomst in de kapel, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van De Blaauwe Hoeve, afdeling somatiek 1voor de liefdevoile verzorging die zij hebben gegeven. Leven is: vast willen houden en toch los moeten laten Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve broer, schoonbroer en oom We wensen Bea en Niels veel kracht toe om met dit grote verlies om te gaan Edam: Ank de Blaeij-Hamelink (in herinnering) Leen de Blaeij (in herinnering) Sluiskil: Riet Witte-Hamelink Dirk Witte (in herinnering) Overslag: Corrie van der Peijl-Hamelink (in herinnering) Piet van der Peijl Schoondijke: Nellie Beeke-Hamelink Adrie Beeke Zaamslag: Suus de Pooter-Hamelink Cees de Pooter Neven en nichten Bezige handen, nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen wij denken aan wat is geweest. Met liefde hebben wij afscheid genomen van onze zorgzame moeder, lieve oma en omaatje weduwe sinds 17-10-1986 van Jacobus Verbrugge in de leeftijd van 93 jaar. Hengstdijk: Mart en Pleuni Verbrugge-van Cadsand Lonny en Stefan Emma en Tino, Jim, Tijn Duco en Patricia Brett Darlien en Davy Rog, Nick Nieuwvliet: Greet en Herman Verstraten-Verbrugge Krista en Ab Tom, Sophie, Fenna Esther en Jamie Max Jorien en Fintan Sas van Gent, 12 december 2018 Correspondentieadres: Oude Havendijk 4 4585 PW Hengstdijk De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 19 december om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Willem de Zwijgerlaan 2 te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Hulsterweg te Kloosterzande. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in Hotel de Linde, Hulsterweg 47. Onze dank gaat uit naar 'De Redoute', afdeling de Staak, voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Alles van waarde is weerloos. Met veel verdriet delen wij u mede dat van ons is heengegaan onze lieve man, vader, schoonvader en opa echtgenoot van 29-04- 1931 Brammen t 14-12-2018 Westdorpe Westdorpe: Henny Dubbeldam-Raats Jeroen Taupo (NZ): Marco en Linda Ryan Lana, Kyia Philippine: Helena en Frank Jessy Shona Breskens: Rick en Karien Tint Dewi De dankdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 19 december om 11.00 uur in de PKN kerk, Louisastraat te Sluiskil, waar er voorafgaand aan de dienst vanaf 10.20 uur gelegenheid is tot condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatsvinden te Terneuzen. De familie stelt het op prijs wanneer er i.p.v. bloemen een donatie wordt gedaan aan het KWF, WAN: NL 23 RABO 0333777999 of in de daartoe gereedstaande collectebussen. Westdorpe, 14 december 2018 De Witte Leeuw 13,4554 BG Westdorpe Als leven een lijden wordt, komt de dood als een vriend. Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Vandaag is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, mijn schoonvader echtgenoot van Geboren te Hulst, 28 september 1936 Overleden te Terneuzen, 8 december 2018 St. Jansteen: Martha Govaert - Verschuuren St. Jansteen: Peter Govaert Hulst: Marco Govaert en Angelique Govaert - de Gucht Correspondentieadres: Rond de Boom 30, 4564 HB St. Jansteen Het afscheid heeft in intieme familiekring plaatsgevonden. Veel dank aan de dames van de thuiszorg. Liefde, voor wie ze was. Geborgenheid en altijd de ander op de eerste plaats. Verdrietig zijn wij haar te moeten missen maartrots dat zij in ons voortleef. weduwe vanjakob Kooij 22 mei 1945 -12 december 2018 Jacquelien, Aron Marleen en Martin Luuk, Teun Joep Cindy en Menno Joris, Sophy, Lili Johan Melchior Kemperstraat 21 4384 G) Vlissingen De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 18 december om 10.30 uur in de Sint Jacobsherh, Oude Markt 2 te Vlissingen. Aansluitend is er in de kerkgelegenheid tot condoleren. De begrafenis vindt plaats om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats, aan de Biggekerksestraat te Ko udekerke.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46