m EN 17 Ron de Veij Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf Lein de Wolf zaterdag 15 december 2018 PM Plotseling is uit onze familiekring weggenomen onze lieve belangstellende neef We zullen zijn vele kaarten met mooie wensen nooit vergeten. De tantes: C. Krijger - Zachariasse C. van Benthum - Krijger M. Krijger - Holtrop M. Holtrop - Krijger Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze altijd meelevende en markante buurman Hij betekende veel voor onze buurtschap Mariekerke. Wij wensen zijn zus Corrie veel sterkte toe. René en Annemarie Diederik en Julia Hens v/d Berg Lennart en Marina Sam Wisse Levien en Jannie Kees en Klazien Comé en Margriet Ko en Nelleke Jan en Lydia Hans en Mariël Sam en Ellen Jan Wisse Bertus en Korrie Jochem en Jeanine André en Sannie Mare en Karien Jacco en Caroliene Michiel en Emma Toon en Lies Marco en Rut Wilco en Natasja Bram en Anja Leijn Jakobsen Jan en Hanna William en Miranda Piet en Nellie Adrie en Nelleke Wim en Nel Mw. Keiler Harmen en Antoinette Samuel en Jacinta en kinderen Meliskerke, 13 december 2018 Wij ontvingen het droevige bericht van het onverwachts overlijden van Wij kijken terug op een goed en belangstellend contact met hem, tijdens de hulp in de huishouding. Hannie Wisse Suus Riemens We overwint, zal bekleed worden met witte kleren... Openbaring 35 Verdrietig geef ik u kennis van het zeer plotseling overlijden van mijn lieve, markante broer Lid in de Orde van Oranje-Nassau 4 7 september 1952 t 13 december 2018 Hij had nog zoveel plannen... Middelharnis Corrie de Wolf Correspondentieadres C.L. de Wolf Meidoornstraat 6 3241 BP Middelharnis Op dinsdag 18 december wordt om 13.30 uur een rouw dienst gehouden in de Ontmoetingskerk, Oosterschelde- straat 1 in Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot con doleren van 12.30 tot 13.20 uur. De begrafenis zal om 15.00 uur plaatsvinden op de begraaf plaats in Meliskerke. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Dat ze mogen groeien en bloeien als de stokvissen in Noorwegen... Bravo en chapeau L. de Wolf V Met verdriet hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons zeer gewaardeerd bestuurslid en speaker Zonder zijn markante persoonlijkheid, gepassioneerd commentaar en gevleugelde uitspraken zal het ringrijden in Meliskerke nooit meer hetzelfde zijn Bestuur en leden Ringrijders Vereniging Meliskerke Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons prominent lid, schrijver en commissielid Wij wensen zijn familie en vrienden sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Met ontzetting hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Lein is 17 jaar bij ons bedrijf in dienst geweest als elektromonteur. Slechts enkele maanden geleden heeft hij afscheid genomen van ons bedrijf om van zijn welverdiende pensioen te gaan genieten. Dat is hem helaas maar korte tijd gegund. Zijn afscheidsspeech stond symbool voor hoe hij was, welbespraakt, vol humor en voorzien van prachtige volzinnen. Een genot om naar te luisteren. Wij zullen Lein herinneren als een echte vakman en bovenal een fijne, enthousiaste collega die zich altijd trouw heeft ingezet voor ons bedrijf. Wij wensen familie en vrienden van Lein sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en collega's Aannemingsbedrijf De Voogd-Grijpskerke B.V. Tot ons verdriet is onverwachts overleden Lein was gedurende vele jaren een vaste en gewaardeerde vrijwilliger bij onze vereniging. Wij zullen hem missen. Bestuur en leden Westkappelse Ringrijders Vereniging Plotseling moeten wij afscheid nemen van onze markante speaker We zullen zijn enthousiaste en karakteristieke stern-geluid erg gaan missen. Bestuur en leden Ringrijdersvereniging de Zandruiters, Zoutelande Wij zijn ontdaan door het plotselinge overlijden van Jarenlang heeft hij zich ingezet voor onze vereniging. Namens het bestuur en de leden van VV De Meeuwen Zoutelande Vol ongeloof vernamen wij het plotseling overlijden van Jarenlang was hij actief betrokken bij het jaarlijkse kerstzaalvoetbaltoernooi van VV de Meeuwen. Legendarisch waren zijn toespraken. Het "bravo en chapeau" is helaas verstomd. Namens de organisatie Bram Marcusse Henk Melis Onwezenlijk, oneerlijk, niet te begrijpen. Door een tragisch ongeval zijn wij onze broer, zwager en oom kwijtgeraakt Hij overleed op 9 december 2018 in de leeftijd van 59 jaar. Kesteren: Joke en Hans Gaby t, Lucas, Kobus Erwin, Damar Marcus, Bo-Zee Vlissingen: Sjaak en Geertje Angelique en Niels, Jayda, Jaliyah Vlissingen: Ad en Wilma Mariska en Sander, Finn, Liam, Dani Pascal en Petra, Royce, Djess Correspondentieadres: Slijkstraat 53, 4381 JH Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45