3 Mission:lmpossible6 Chocoladebijbel §p Dvd Klem In de sneeuw II Dvd Kookboek Boek over hoe de wereld er vandaag de dag uitziet. „We wilden een album dat zwaar en modern klinkt, anders dan onze vorige albums, die erg 'vintage' klinken en in de jaren zeventig ge maakt hadden kunnen zijn", aldus de band. Trump Het nieuwe album bevat nummers met een maatschappijkritische toon, waaronder een aanval op Donald Trump en aanklacht tegen de con sumptiemaatschappij. Maar er is ook zeker ruimte voor gevoeliger num mers. Zo gaat Outta Step lil At Ease over het missen van familie en vrien den wanneer je als artiest constant op tournee bent. Door te experimente ren in de studio heeft DeWolff met Thrust geprobeerd een live-ervaring te benaderen. „Het publiek vertelt ons vaak na afloop van liveshows dat ze onze albums geweldig vinden, maar onze muziek live net dat tikkeltje ex tra heeft. Tijdens de opnames van Thrust waren we ons daar erg van be wust. We streefden naar een plaat die niet per se klinkt als een livealbum, maar wel dezelfde energieke sound heeft als onze liveshows. Wij vinden zelf dat dat goed gelukt is", laten de bandleden weten. Het was voor Frank Harthoorn re den genoeg om te kijken of poppo dium 't Beest kon aansluiten bij de tour die DeWolff momenteel door Nederland én Europa maakt. Want ook in het buitenland is de band, die een 'speel-alsof-het-je-laatste-show- is-mentaliteit' heeft, inmiddels een graag geziene gast. DeWolff stond voor uitverkochte zalen met een capaciteit voor 3500 man, speelde al in Australië en de Verenigde Staten, stond op podia voor 30.000 man op festivals als Pinkpop, Lowlands en Sziget én mocht de voorprogramma's van on der meer The Black Keys, Deep Pur ple en Ten Years After verzorgen. De band blies zelfs Deep Purple-bassist Roger Glover van zijn sokken. Ook de Amerikaanse bluesmuzikant Seasick Steve stond met zijn mond vol tan den toen hij tijdens een festival back stage wakker werd en DeWolff hoorde spelen. Hij dacht dat hij The Allman Brothers hoorde... Het lijkt dan meer dan terecht dat Frank Harthoorn een mooie avond in 't Beest in Goes verwacht, waar De Wolff vandaag voor de tweede keer staat. „De eerste keer was op 17 de cember 2011, bijna exact zeven jaar geleden dus", vertelt Harthoorn. „De band heeft met Thrust een uitste kende nieuwe plaat uitgebracht en neemt met het jonge Parijse beat-trio Howlin' Jaws een enorm spetterende support act mee. Ook daar kijk ik erg naar uit." donderdag 13 december 2018 GO Volgens de recensies was Fallout, het zesde en recent ste deel van de actiefilmreeks Mission: Impossible, het beste tot nu toe. Sterker nog: vol gens deze krant zelfs een van j de beste actiefilms aller tij den. Ethan Hunt (Tom Cruise) moet in een race tegen de klok de wereld behoeden voor een nucleaire ramp. Wie 'm niet heeft gezien in de bios, kan 'm nu kijken in zijn of haar privébioscoop. Verschenen bij Universal Pictures. Het ideale boek voor de feestdagen: de Chocola debijbel. Kees Raat geeft uitleg over bereidingswij zen, keukenbenodigdhe den en tips voor het wer ken met chocola. Smel ten, ganache, pralineren, marmeren - alles wat je maar zou willen. Het is een hele kunst om de baksels op tafel te krijgen want zie er tijdens het maken maar eens van af te blijven. Verschenen bij Carrera Culinair. CHOCOLADEBJBEL Op het derde seizoen is het nog even wachten, maar liefhebbers van de spannende serie Klem kunnen met de dvd-box van het tweede seizoen hun hart ophalen. De keu rige belastingdienstin specteur Hugo Warmond (Barry Atsma) is meer verstrengeld met ex-topcrimineel Marius Milner (Jacob Derwig) dan hij had gewild. Verschenen bij Just Bridge Entertain ment. Een heerlijk boek voor win teravonden: Een vrouw in de poolnacht van Christiane Rit- ter. Deze Oostenrijkse klas sieker uit 1938 is het verhaal van de 36-jarige Christiane die haar man achternagaat. Hij was op Spitsbergen gegrepen door de schoonheid van het barre gebied, maar voor haar stond de Noordpool gelijk aan eenzaamheid. Maar na een paar jaar gaat ze toch de ontberingen en sneeuw tege moet. Verschenen bij Querido. A DeWolff was dit jaar een van de acts op Lowlands. FOTO FERDY DAMMAN ANP DeWolff, met support act Howlin' Jaws, vanavond, 't Beest Goes. Aanvang 20.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 48