Willem Troost 14 Rudie de Rijk Rudie de Rijk Palmyra van Weynsbergen Gerardus Camillus Rodts Marleen de Wit - Dijkers Marleen de Wit - Dijkers Trudie Gillissen -Kikkert zv OVERLEDEN Gerard Martha Olga Sodderland Jos de Wit donderdag 13 december 2018 Gisteren bereikte ons het bericht van het overlijden van de heer De heer de Rijk was sinds 1988 vrijwillig molenaar van de gemeentelijke open standerdmolen van Groenendijk te Kloosterzande. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij dertig jaar lang als molenaar voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Lia en kinderen. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst Onthutst zijn wij door het plotse overlijden van de heer Jarenlang heeft hij samen met zijn gezin als zeer betrokken pleegouder een warm thuis geboden aan Jessie en Dynand. Namens Juvent, in het bijzonder de medewerkers van pleegzorg, Ruud Stevens raad van bestuur ALGEMENE KENNISGEVING Moeder zijn is alles geven. Zorg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles en tevreden sterven. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben we toch nog onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Arthur van Acker geboren op 8 november 1930 te Biervliet en overleden te Terneuzen op 11 december 2018 Arthur Herry en Micke Denny en Eline, Marthe Marvy en Tessa Tuur Carla Pamela en Martin, Nikita en Joeri Kevin en Marie-Jeanne, Ruby-An f, Yinthy, Ayvah, V Mamix en Hilde Jeffrey Steffi en Vincent Sint Lievensdijk 7, 4508 PL Waterlandkerkje Met dank aan haar huisarts Eddy Deveneyns en allen die haar met de beste zorg hebben omringd. De afscheidsdienst zal in familiekring plaatsvinden. Herinner mij maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Na een leven van toewijding en zorg voor allen die hem lief waren, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve papa, schoonvader en opa weduwnaar van Kitty Rodts-Rijsbergen Oostburg, t Vlissingen, 22 april 1931 10 december 2018 Ingrid en Hans van der Linden-Rodts Crum en Evi Karlijn en Andrew, Lincy, Grace Gerben en Eveline Rodts-Bos Danique en Cas Esmee Sylvia en Rob Luitwieler-Rodts Cédric en Vivien Correspondentieadres: Familie van der Linden-Rodts Singel 182, 4382 LR Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 14decembervan 19.30tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, en voorafgaand aan de uitvaartdienst op zaterdag 15 december van 9.30 tot 9.45 uur in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen. Aansluitend wordt hier om 10.00 uur de uitvaartdienst gehouden. Vervolgens zal omstreeks 11.00 uur de begrafenis plechtigheid plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na de begrafenis bent u vanaf 12.00 uur uitgenodigd om met ons het glas te heffen op het leven van Gerard in het Arsenaal Theater café, Arsenaalplein 1 te Vlissingen. Sneeuw Leven is als sneeuw je kunt het niet bewaren Troost is dat jij er was Uren, maanden, jaren. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vader sinds 5 augustus 2011 weduwnaar van Vlaardingen, 25 juli 1941 t Westdorpe, 11 december 2018 Westdorpe: Mare Troost Conny Bergsma Melanie Zo'é Correspondentieadres: Schipholstraat 5, 4554 BN Westdorpe De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Degene die ik liefheb verlaat ik, om diegenen die ik liefhad terug te vinden. Met een hart vol verdriet hebben wij zo snel na het overlijden van mijn vader, schoonvader en onze opa nu afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma weduwe van 29 - 10 - 1950 Philippine f 11 - 12-2018 Terneuzen Natasja en Anatole Teun Pim Terneuzen, 11 december 2018. Corr.adres: Hogendijk 62, 4538 BD Terneuzen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 17 december om 10.00 uur in het Crematorium te Terneuzen,. Bellamystraat 28c, waar er gelegenheid is tot condoleren. 1 am sailing Stormy waters To be near you To be free Rust zacht, lieve zus en tante Echtgenote van Jos de Wit in herinnering Onze gedachten zijn bij Natasja, Anatole, Teun en Pim Zaamslag Marie-Louise Buijze - Dijkers Frans Buijze in herinnering Sluis Johny Dijkers in herinnering Denise Dijkers - de Guesquière Philippine Rhoda Laroy -Dijkers in herinnering Walter Laroy Philippine Jack Dijkers Rijswijk Stefan Dijkers Ewelina Dijkers Neven en nichten Achterneven en achternichten Tot ons verdriet is overleden onze schoonzus en tante Wij wensen Frans, Dennis en Anna veel sterkte toe John en Ina Gillissen-Vermeulen Wim en Celestine Gillissen-van Damme neef en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42