„De special effects waren supergoed gedaan en het verhaal was spannend en hilarisch" Lezers kregen de unieke kans om bij de première aanwezig te zijn Tijdens de kerstdagen relaxen, shoppen en een avondje genieten in Den Haag Deze komische musicalbeleving wilden wij onze lezers niet onthouden. In samen werking met TEC Entertainment konden drie gelukkige prijswinnaars zondag 2 december de show stelen op de paarse loper en genieten van de excentrieke familie Addams. TOT €15,- KORTING Bestel nu tickets op pzc.nl/addams Ga naar pzc.nl/addams 6. Commerciële bijlage 12 december 2018 Aangenaam verrast waren onze lezers, al voordat de voorstelling begon. Kraaien en onweer op de achtergrond en alleen maar een spiegel op het podium. Tadadadum snap snap. Als snel werden ze omvergeblazen door het liveorkest en de fantastische zang van onder anderen Pia Douwes, Johnny Kraaijkamp, Tony Neef en Marjolein Teepen samen met het ensemble. Alleen al de indrukwekkende grime en kostuums zijn een feestje om naar te kijken. Het decor is groots en voorzien van alle denkbare martelwerktuigen. Al snel maak je kennis met The Addams Family en ben je getuige van de dagelijkse 'doodnormale' bezigheden van de familie. Zoon Pugsley wordt graag gemarteld door zijn zus Wednesday, Morticia epileert haar wenkbrauwen met een nijptang en Gomez pakt regelmatig vol passie zijn degen. „De special effects waren supergoed gedaan en het verhaal was spannend en hilarisch." De iconische Addams Family werd tachtig jaar geleden geboren toen ze voor het eerst verscheen in een cartoon van tekenaar Charles Addams in The New Yorker Magazine. Later werd de familie bekend van de tv-serie en de drie films. Nu, ruim vijftig jaar later, brengt deze musicalversie herinneringen naar boven bij onze lezers. Toch blijft de voorstelling verrassen. „Het verhaal kende ik natuurlijk al en daardoor dacht ik dat het me niet zou verrassen. Maar mijn verwachtingen zijn geheel overtroffen! De voorstelling gaf mij een heel erg blij gevoel". Stiekem herkennen onze lezers zichzelf in deze vreemde, maar toch doodnormale familie en dat is wat de voorstelling zo leuk maakt volgens hen. „De voorstelling was erg feestelijk en ging stiekem vooral over de liefde. Hoe Gomez zo gek is op Morticia. Dat doet mij denken aan mijn vriend en ik." De vraag welk karakter de lezers het meeste aansprak, werd unaniem beantwoord met Wednesday. „Wednesday was zo verrassend goed, ze kan zeer goed zingen. Ik zag mijzelf terug in de jonge Wednesday." Ook Ome Fester stal de harten van onze lezers met zijn ode aan de maan en zijn interesse in de liefde. „Ome Fester een ode brengend aan de maan was voor mij een zeer ontroerend moment." De Nederlandse bewerking van de musical heeft veel indruk gemaakt op onze Lezers. „De onderdelen van de voorstelling passen zo goed bij elkaar alsof het een puzzel is. Het geheel is wat het zo goed maakt." The Addams Family zal als grootste reizende musical touren door Nederland tot en met maart 2019. Combineer een bezoek aan de musicalsensatie The Addams Family met een dagje shoppen in Den Haag of lekker uitwaaien op het strand van Scheveningen, The Addams Family is dé meest spraakmakende show van het nieuwe seizoen, Den Haag is dé stad aan zee en viert het hele jaar feest. Breng ook een bezoek! 19 december t/m 13 januari 2019 I World Forum Theater Den Haag *Prijzen zijn inclusief servicekosten en exclusief transactiekosten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 55