12 Meeuwis Koster Marcello. Van Risseghem Bruno Roelandts Werner Rootsaert OVERLEDEN Willy Herman Willy Herman Willy Herman Rudie de Rijk ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING De Heer is mijn Herder Psalm 23 Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht overleden onze broer, oom en oud-oom St. Jansteen, 15-4-1931 f Hoek, 10-12-2018 Hoek A. Koster Philippine C. Koster f Waterlandkerkje C. Dekker-Koster f J. Dekker t Montbeliard (Fr.) J. Scheele-Koster W.G. Scheele neven en nichten achterneven en achternichten correspondentieadres: Zorgcentrum 'Vremdieke' Dhr. A. Koster Irisstraat 30, kamer 021 4542 EE Hoek De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op vrijdag 14 december om 14.00 uur in Zorgcentrum 'Vremdieke', Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na afloop kunt u de familie condoleren in 'Vremdieke'. Liever geen bloemen. mevrouw O Wat een leuk weekend weg had moeten zijn, is het helaas niet geworden. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en schoonzoon op 56-jarige leeftijd. Echtgenoot van: Colinda Roelandts-Verstraeten Pa van: Michaël en Silvia Kevin en Julie Schoonzoon van: Theo en Jenny Verstraeten Delen mee in ons verdriet: Zijn broers en zussen 7 december 2018 Correspondentieadres: DELA, De Wijper 8, 4726 TG Heerle T.a.v. de familie Roelandts We nemen afscheid van Bruno in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op vrijdag 14 december van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 15 december om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Graag schriftelijk condoleren. Bruno hield van witte bloemen. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. O woensdag 12 december 2018 Het nog niet begrijpend, we hadden nog zoveel plannen... Mijn maatje, onze pa en trotse opa is overleden 12-5-1943 f 9-12-2018 Leny Herman-Florussen Edwin en Anky Niek Bas Truffel Niels en Daisy Floris Anne Mike en Esther Jolie Maxim Koestraat 13 4571 GK Axel Maandag 17 december is er om 14.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid daar plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in de koffiekamer. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Tot ons groot verdriet is overleden onze broer, schoonbroer en oom We zullen hem erg missen. Hans en Vera Herman-van Opdorp Jens, Dominique en kinderen Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve zwager, oom en oudoom Wij zullen hem missen Wij wensen Leny de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Terneuzen: Jan en Dien Florussen Natasja en Jan Piet Fleur Dennis en Fiona Onverwacht, verbijsterd en vol ongeloof hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van onze oud brandweercollega Meer dan 34 jaar heeft Rudie zich ingezet als vrijwillig brandweerman bij de post Kloosterzande. Rudie was een fijne en trouwe collega waar we veel van geleerd en met gelachen hebben. Wij wensen Lia, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vrijwillige brandweer post Kloosterzande t Dankbaar om wat zij voor ons mocht betekenen melden wij u met droefheid het plotse heengaan van echtgenote van de heer Hilair Haemers t 2009 geboren te Sint-Margriete op 26 februari 1929 en overleden in het ZorgSaam Ziekenhuis te Terneuzen op 9 december 2018, omringd door haar geliefden en vergezeld door de gebeden van de H. Kerk. Zij is mama, oma en oudje-oma van Paul en Ingrid De Backer-Haemers Steven en Claudia De Backer-Van de Woestijne Noa, Laura Lieven en Eline De Backer-De Ruyck Lore, Mathis Pieter en Evelien De Backer-Goethals Milla, Beau Eddy en Marion De Bock-Haemers, Geert Dewilde t Michael en Annick Dewilde-Caneele Jelke, Karsten Delen mee in het verlies haar neven, nichten en aanverwanten van de families Van Risseghem-Verhamme en Haemers-De Smet Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Marcella tijdens de uitvaartdienst, op zaterdag 15 december 2018 om 11.00 u in aula De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem, gevolgd door de crematie. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst. Wie bij vergetelheid geen rouwbericht heeft ontvangen, wordt vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Correspondentieadres: uitvaartverzorging De Nachtzon, t.a.v. de familie Haemers-Van Risseghem Aardenburgkalseide 296, 9990 Maldegem zv t Hij was zo moe, zo moe van het vechten, alles los te moeten laten. Gelukkig is hij, omringd door zijn dierbaren, heel zacht en rustig ingeslapen. We zullen hem als man en moatje, vader, opa en mens heel erg missen. echtgenoot van Rita Engels Aardenburg, t Hulst, 11 maart 1946 9 december 2018 Aardenburg: Rita Rootsaert-Engels Welberg: Ivo en Angelique Rootsaert Sharon t Dylan Joey Breskens: Martin en Monique Rootsaert-De Lobel Michael Lindsey De families Rootsaert, Engels, Roedts en Crul Correspondentieadres: Vermerestraat 11 4527 BC Aardenburg Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Werner tijdens de uitvaartdienst op vrijdag 14 december 2018 om 11.00 u in aula De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst. Wie bij vergetelheid geen rouwbericht heeft ontvangen, wordt vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 44