Tern. Boys ook in beker succesvol VC Vlissingen, SSV'65 bekert door na stunt ZEELAND 11 „We zijn altijd druk bezig. In de winterstop gaan we dus kijken wat onze bijgeschaafde doelstelling moet worden. Nu zeggen dat we op schema liggen om ons veilig te spelen, past niet bij Hoek. We draaien mee in de top vier. Dan moet je dat misschien wel als doel stelling neerleggen richting het einde van het seizoen. Als we daar extra spelers voor nodig hebben en die zijn beschikbaar, gaan wij daar zeker naar kijken." „Dat loopt nog. We hebben inder daad een gesprek gehad. Ik ben er vorige week nog mee bezig ge weest, omdat we willen weten of hij in januari bij ons zou kunnen aansluiten, zonder dat wij een ver goeding aan zijn oude club PSV moeten betalen. Als dat het geval is, bestaat de kans dat hij vanaf ja nuari bij Hoek komt voetballen." „Nee. Natuurlijk zijn er jongens die twijfelen of ontevreden zijn, omdat ze op de bank zitten en in hun ogen te weinig aan spelen toe komen. Maar tot nu toe heeft nie mand aangegeven in januari te willen vertrekken. Wij hebben zelf ook niet het idee om afscheid te nemen van spelers. Er staat een goede groep. Al kunnen er de ko mende weken altijd ontwikkelin gen zijn. Het is en blijft voetbal." „Dat klopt. Er zijn altijd spelers of zaakwaarnemers die bellen. We krijgen dan de vraag of er jongens mee mogen trainen. Of er worden namen van voetballers genoemd die volgens een zaakwaarnemer een aanwinst voor Hoek zouden zijn. Dat gaat het hele jaar door." We staan nu op de vierde plaats, hier zit meer in dan een plek in de middenmoot „Daniël woont met zijn vriendin in Aardenburg. Zij werkt bij Dow en Daniël werkt hard aan zijn her stel. Hij is dagelijks bezig, maar we rekenen voorlopig nog niet op hem. Of hij in de loop van januari of pas in februari mee gaat trainen, zien we wel. Zijn herstel gaat nog wat tijd kosten. En die tijd geven wij Daniël. We houden er wel re kening mee dat hij straks weer aansluit." „Vorig seizoen zijn we rond fe bruari begonnen. Nu willen we ei genlijk in de winterstop al duide lijkheid hebben van een aantal spelers. We zijn er zelf wel al uit met wie we verder willen. Dat zijn er best veel. Ik zou niet weten waarom we de boel weer op z'n kop zouden moeten zetten." „Daar gaan niet alleen wij over. Het bestuur van de club wordt daar ook bij betrokken, want de technische staf valt onder de ver eniging. De spelers vallen onder de Stichting Promotie HSV Hoek, net als wij met de technische com missie. We praten wekelijks over de positie van de trainer. Hoe staan we erin? Hoe loopt het? Na de laatste wedstrijd van dit jaar, zaterdag tegen WOG, willen we met Dennis rond de tafel. Hoe staan we er dan voor? Hoe werk je met elkaar? Wat verwachten wij van een trainer en wat mag hij van ons verwachten? Dat kunnen we dan allemaal op een rijtje zetten en zo tot een besluit komen. In de winterstop hopen we duidelijk heid te hebben." Victoria'03-HVV'241-0: HW'24 greep het bekerduel aan om een aantal spelers rust te gunnen én jongens die een aandeel in de be kerwinst op Rood-Wit hadden gehad opnieuw speelminuten te geven. HW'24 kreeg voor de rust één grote kans en een paar halve, maar kwam niet tot scoren. Dat lukte Victoria'03 wel, toen een spelhervatting halverwege de eer ste helft niet goed werd verwerkt: 1-0. In de tweede helft probeerde HW'24 meer druk te zetten. Dat lukte geregeld, zonder gevaarlijk te worden. In de laatste tien minu ten drong HW'24 na een rode kaart voor de thuisploeg aan. Ge scoord werd er echter niet. Beek Vooruit-Terneuzense Boys 2-5: Een heerlijk bekerduel tussen twee ploegen, die goed voetbal brachten. Beek Vooruit zette vroeg druk. Op het kunstgras in Prinsenbeek wist Terneuzense Boys daar wel raad mee. De Zeeu wen combineerden vlot en goed en voetbalden zich op die manier prima onder de Brabantse druk uit. Bart van Fraeijenhove tekende voor de rust twee treffers. Bart Hamelink bepaalde nadat de broers Schalk hadden tegen ge scoord voor een 2-3-stand bij rust. In de tweede helft werd de eind stand door een eigen Brabants doelpunt en opnieuw Bart Hame link op 2-5 bepaald. RCS-RBC 3-4: In het eerste be drijf werd de thuisploeg afge troefd op effectiviteit. Door tref fers van Mujib Yaqoubi en Jeroen Molenaar leidde RBC halverwege comfortabel: 0-2. Vrij snel na rust kwam RCS terug in de wedstrijd via Hicham Azzanagui: 1-2. Via Levy Schotel en Huub Schuit werd 1-4. RCS liet het er niet bij zitten en kwam terug tot 2-4 door twee doelpunten van middenvel der Mourad Azzanagui. Daar bleef het echter bij. „De beker nemen we wel serieus hoor", had aan voerder Nicky van Merriënboer daags voor het treffen nog gezegd. schop benutte namens de tweede klasser uit Bergen op Zoom: 1-0. Kort na de hervatting kreeg Vlissin gen de volgende klap. Tom Sanen verdubbelde met een bekeken schuiver de marge. Toen Vlissin- gen-aanvaller Sofyan Bousantouh in de 58ste minuut rood kreeg, leek het lot van de hoofdklasser hele maal bezegeld. Echter bracht Saïd Bouzambou de spanning terug in de wedstrijd: 2-1. Vlissingen pro beerde de gelijkmaker te forceren, maar kreeg in de 89ste minuut nog een treffer om de oren: 3-1. Uitein delijk bepaalde Abdoe Abdenbi de eindstand op 3-2. „Gewoon schan dalig", noemde Vlissingen-trainer John Karelse de bekeruitschakeling. „We hebben als een stel natte kran ten gespeeld." SSV'65-IFC 2-1: SSV-coach Carlos de Jonge had het lijstje voor de strafschoppen al in zijn hoofd. Zo ver kwam het niet. In de ultieme slotfase kroop verdediger Kay Wal raven voor zijn tegenstander en tikte de voorzet van Thomas Matt- heijer binnen: 2-1. Kort daarvoor had Rick Mulder met een fraai schot in de verre hoek voor de ge lijkmaker gezorgd namens de zater dag-tweedeklasser tegen zondag hoofdklasser IFC. Voor de pauze was er nog geen sprake van een be kerstunt van de Goese ploeg. Na een halfuur scoorde Mohammed El Bannasri voor de hautain spelende hoofdklasser 0-1. In het tweede be drijf leek de ploeg uit Hendrik-Ido- Ambacht met een penalty op weg naar de beslissing. Doelman Nick Westerbeke verrichtte een helden daad tussen de palen en keerde de elfmetertrap. Volgens De Jonge het breekpunt in de wedstrijd. „Daar door bleven we er in geloven." Bruse Boys-Dongen 2 2-2, Dongen 2 wns: In een bloedstollende straf- schoppenserie legde Bruse Boys bij de zesde penalty het loodje (3-4 in de strafschoppenserie). „Dood zonde", zei coach Marco Groene- veld. Tien minuten voor het einde had Sander van 't Hof de verdiende 2-2 ingekopt. In de allerlaatste mi nuut miste Rick Jonker nog een droomkans op een beslissing in de reguliere speeltijd. Dennis Hoep had de thuisclub in het eerste be drijf op voorsprong gezet. Daarna kantelden de bezoekers het duel, vorodat Van 't Hof 2-2 maakte. Jeka-De Noormannen 3-0: De za terdag-derdeklasser bood goed te genstand tegen de zondag-tweede klasser. Op slag van rust werd het pas 1-0, uit een hoekschop. De Noormannen kwam fel en vol goede moed uit de kleedkamer, maar creëerde amper kansen. Acht minuten voor tijd werd het 2-0. Uit eindelijk werd het ook nog 3-0 voor de thuisploeg. woensdag 12 december 2018 GO beetje bijschaven Bannani, die nog altijd clubloos is. Hoe staat het met Karim Ban nani? Zijn er spelers van de huidige se lectie die in de winterstop willen vertrekken? Hoek laat in de derde divisie zien met de besten mee te kun nen. Hier viert Fabian Wilson (6) zijn gelijkmaker (de 2-2) tegen nummer twee Quick Boys samen met Jonathan Constan- sia en Rik Impens (R). fotocamile SCHELSTRAETE Jullie krijgen geregeld spelers aangeboden. - Jacky Lambert L Jacky Lambert. fotocamileschel- STRAETE Zo is Daniël Akindayini in januari van dit jaar ook bij Hoek terecht gekomen. Hij scoorde in zijn eer ste maanden veel, maar raakte aan het eind van het seizoen zwaar geblesseerd. Hoe is het nu met hem? Er zijn al enkele gesprekken met spelers van de huidige selectie gevoerd, om ze langer vast te leg gen. Rond trainer Dennis de Nooijer is het nog wel steeds heel stil. Koploper in de competitie en overwinteren in de districtsbe ker. Terneuzense Boys heeft wel eens mindere tijden ge kend. Gisteravond bereikte de ploeg van trainer Hubert van den Hemel de volgende beker ronde door een 5-2-zege bij Beek Vooruit. In de vierde ronde wacht MOC'17. Het toer nooi is klaar voor HVV'24 en RCS. Peter van Kouteren en Stefan Maas Vlissingen Een beeld uit het duel tussen RCS en RBC. foto lex de meester Kaj Walraven (rechts) werd matchwinnaar voor SSV'65 in het be kerduel met IFC. FOTO JOHAN VAN DER HEIJDEN Klaverblad

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43