El SIS HOeK FAMILIEBERICHTEN 25 Leuntje Elizabeth Polderman-Steutel 2 iM Margrietha Willeboordse - Jobse Pieter Anthonie Hoekman Pieter Hoekman OVERLEDEN Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze Erevoorzitter John Bravenboer 29-02-1936 1 07-12-2018 Met grote toewijding heeft hij zijn beste krachten aan onze vereniging gegeven. Wij wensen de familie, vrienden, en allen die hem lief hebben veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur Bestuur HSV Hoek Supportersvereniging 'De Purperen Hei' Richard Ernestvan den Berg Oom Piet Hoekman De dood is niets ik ben slechts naar de. andere kant. Ik ben mezelf, jij bent jezelf. Wat we ooit voor elkaar waren, rjjn we nog steeds. A-Ugustinus Onverwachts is weggeglipt uit ons leven mijn maatje, onze vader, schoonvader en opa Gerat-dus Antonius Jacobus van Vuuren Gerard Schiedam, 14 juni 1947 Middelburg, 7 december 2018 Liesbeth Antheunisse Jolanda van Vuuren Marinca Nadine Sherman Ghjs/aine (in liefdevolle herinnering) R onaldo Ronald van Vuuren (in liefdevolle herinnering) Monique van Vuuren en Johan Nendels Nadia Landluststraat 29 4337 KA Middelburg De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op woensdag 12 december om 14.30 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand heeft u van 14.00 tot 14.20 uur gelegenheid persoonlijk afscheid te nemen van Gerard. DANKBETUIGING Wij danken u hartelijk voor uw medeleven na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en groot-oma Uw aanwezigheid op de dag van de crematie en alle andere blijken van deelneming hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Familie Polderman Goes, 10 december 2018 maandag 10 december 2018 zv Onze vechter is er niet meer "Ridder in de Orde van Oranje-Nassau" Rotterdam, 29 februari 1936 Hoek, 7 december 2018 Netty Jantine en Mario Sam Jelle Sybelle en Berry Fleur Maarten De afscheidsdienst zal plaatsvinden op vrijdag 14 december om 13:30 uur in de aula van het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Nadien is er een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. John houdt van bloemen, maar heeft liever een donatie aan de Nierstichting. Er zullen collectebussen staan bij het condoleanceregister. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onverwachts is overleden onze geliefde Schoonzus en Tante Familie Willeboordse. Hoe groot zijt Gij! Het maakt ons stil en verdrietig zo plots afscheid te moeten nemenvan mijn lieve man, mijn thuis en onze pa echtgenoot van Jozina Elisabeth Frans Haarlem, 8-8-1954 f Gent (B), 3-12-2018 Ina Maico Anneke en Rowen Sweelinckhof 44 4536 HC Terneuzen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, trotse opa en overopa Ridder in de Orde van Oranje Nassau *19 mei 1937 f 6 december 2018 Jannie Hoekman-Paardekooper Gert Patrick en Judith Marga en Leo Joost-Peter en Mindy, Zoë Antwan Den nis in liefdevolle herinnering Isa en Harold Sven Hessel Dorpsstraat 14 4413 BM Krabbendijke Piet is thuis. We nemen afscheid van hem tijdens een dankdienst op donderdag 13 december om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 5 in Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats in Krabbendijke. Daarna is er in bovengenoemde kerk gelegenheid tot condoleren. leder die hem gekend heeft is welkom. Tot ons groot verdriet is overleden onze zwager en oom We zullen hem missen. Terneuzen: Corrie en Jan Zweedijk-Paardekooper Kloetinge: Jan en Lies Paardekooper-Remijn Nichten en neven Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van We wensen Tante Janny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Yerseke: Ella en Rudi Kerkrade: Gerard en Gudrun Krabbendijke: Kees en Ellen Wemeldinge: Baus en Rianne Brecht: Ronald en Maria COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: vwvw.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 25