yr s V 18 Johanna Francina Dierings - Behage j? Henk de Regt OVERLEDEN V Irma van den Bulck - de Groene DANKBETUIGING fferarc/a/ lArrü/ae// - (f krcraü&&& Jo~ zv Maria Catharina de Dalie-Sponselee Rie Patricia Dieleman - de Guchteneire - Patricia Leona Marcel - Janna Buijze-Lourens Cornelis Buijze Cor van den Bulck Tanneke de Pooter-den Hamer zaterdag 8 december 2018 Zij die ik liefheb, ga ik verlaten. Zij die ik liefhad, daar ga ik naar toe. Bedroefd, maar ook dankbaar dat haar verdere pijn en ongemak bespaard is gebleven, laten wij u weten dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante echtgenote van Theodorus Francies de Dalie 8 juni 2010 Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Familie Sponselee Familie de Dalie 6 december 2018 Correspondentieadres: Heerlijkheid 24, 4564 EL St Jansteen U kunt afscheid nemen van Rie in het uitvaart centrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op woensdag 12 december van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 14 december om 10.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Enkel schriftelijke condoleance. Na de dienst is er een samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onze dank gaat uit naar artsen, verzorgend personeel, medewerkers en vrijwilligers van 'de Baronie' in St. Jansteen voor hun liefdevolle verzorging en begeleiding. Na alle fijne jaren, met veel levenslust en wilskracht, vol liefde en zorg voor haar gezin hebben wij te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder en oma echtgenote van Martinus Jan Dieleman Terneuzen, 11 november 1959 Zaamslag: Hoek: Zaamslag: Rotterdam: t Rotterdam, 6 december 2018 Mare Dieleman Casper,J Milo Amber en Nicky Yannick en Carmen Scott Marinthe Val 22, 4543 PC Zaamslag Patricia is thuis. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 13 december om 13.00 uuur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren en is er een samenzijn in de koffiekamer. Als u geen routekaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en ik zal u rust geven; Matteüs 11:28 De Here nam op Zijn tijd tot Zich, onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder weduwe van *Axel, 25 juli 1920 tAxel, 6 december 2018 Clinge Corrie Buijze Terneuzen Adri en Heieen Buijze Kaijser Silvia en Floris Evi Marco en Tieneke Lars en Thijs Correspondentieadres: Valeriaanstraat 18 4537 DC Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 12 december om 13:30 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijg. aan de Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Westsingel te Axel. Na afloop kunt u de familie condoleren in het verenigingsgebouw van de kerk. Onze dank gaat uit naar de Extramurale zorg van de Weistede en de vrijwilligers voor hun tomeloze inzet. Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Wij zijn verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze (schoon)moeder, oma en overgrootmoeder echtgenote van Westdorpe, 19-03-1942 t Terneuzen, 05-12-2018 Cor van den Bulck Jolanda en Mark Wolfert - van den Bulck Stefanie en Yuri Angela en Yassin, Matiu Sonja en Mario Snoeck - van den Bulck Correspondentieadres: Valeriaanstraat 29, 4537 DD Terneuzen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Hierbij willen we iedereen bedanken voor alle kaarten, brieven en bloemen, telefoontjes, steun en warmte na het verlies van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma Namens de kinderen Paridaen Sint-Kruis, december 2018 Daar het niet mogelijk is u allen persoonlijk te bedanken, betuig ik u, mede namens mijn kinderen, langs deze weg onze oprechte erkentelijkheid voor de blijken van belangstelling na liet onverwachte overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Michiel Dierings Johan en Diane Quinty en Damian Toni en Boglarka De enorme steun die wij hebben ontvangen na het overlijden van was overweldigend en hartverwarmend. Op deze wijze willen wij u hiervoor hartelijk danken. Familie Tas Familie Cauwels Sluis, december 2018 Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling, de vele mooie brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn allerliefste vrouw, onze prachtige moeder en geweldige oma Haar naam is in onze harten geborgen en zal daar voor altijd goed worden bewaard. Het is nog onwerkelijk dat zij er niet meer is, maar we weten dat zij bij haarVader in de hemel mag zijn, wat voor ons een enorme troost is. Deze zekerheid geeft ons kracht om verder te gaan. Jas de Pooter Wim en Gerda Jan en Sonja Conny en Ad Anja en Cor Kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, december 201 8 Voor de wijze waarop u met ons hebt meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij u onze oprechte dank. Will de Regt, kinderen en kleinkinderen. Ovezande, december 2018.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46