FUNSPUL 'Natuurlijk kan er ook wijn bij' 'Niet alleenfijn in hotelkamers' 'Zowel sterk in 15 als in 80 denier' 'In twee lagen opbrengen' 'Zoetfruit, chocola, karamel en kruiden' De favoriete hebbedingen van bierdeskundige Fiona de Lange (40), die zich sinds kort Cicerone mag noemen, een internationale titel voor 'bierprofessor'. Ze is bezig met haar vierde boek over bier: Cafés; 250 topadressen in Nederland. 'Vè^lN Kaas Saint Agur bij de kaaswinkel/ Kaas.nl „Deze Franse blauwaderkaas past mooi bij donker bier en dat is zeker met de feestdagen een geweldige combinatie. Naast donkere mout- bieren zijn ook hoppige bieren geschikt: het bitter in het bier zorgt ervoor dat het vet van de kaas wordt geneutraliseerd, zodat de smaak van de schimmel beter tot zijn recht komt. Natuurlijk kan de kaas ook bij wijn, maar dat is niet mijn specialiteit." 4-Poorts USB-hub 3.0 bijvoorbeeld van Ewent „Heel handig om vier dingen tege lijk op te laden als je maar weinig stopcontacten hebt. Laptops, mobiele telefoons, iPads; wat ook maar een USB-poort heeft, kun je erop aansluiten. Ik ben vaak onderweg en gebruik hem in hotelkamers waar ik soms met moeite één stopcontact kan vin den. Maar ook binnen het gezin is het natuurlijk fijn om vier telefoons tegelijk te kunnen opladen." m Panty bij de supermarkt „Ik ben altijd op zoek naar goede panty's, want ik draag graag jurken en rokken. Niets vervelender dan een panty die snel stuk gaat. Deze zijn sterk, zowel in 15 als in 80 denier; je kunt ze zeker zeven of acht keer aan. Ik kocht ze altijd bij onze Emté in Sint-Michielsgestel. Toen ik hoorde dat deze super marktketen werd overgenomen door Jumbo, heb ik meteen een voorraad ingeslagen. Onlangs zag ik ze weer: bij Aldi." Fosh nton Mascara X-Fiber van L'Oréal „Eindelijk heb ik de mascara ge vonden die echt lange wimpers geeft. Je brengt hem in twee lagen op en hij is super! Verder gebruik ik eigenlijk alles van MAC. Heel goed is de oogschaduwbasis Paint Pot in de kleur Soft Ochre. Zonder make- up ga ik de deur niet uit. Ik vind het een prettig idee er verzorgd uit te zien en zonder make-up voel ik me saai." Kerstbierpakket bijvoorbeeld bij beerwolf.com of hopperbier.nl „Altijd leuk om cadeau te geven: een bierpakket met een thema. Nog een suggestie: op 15 en 16 december heeft in het Belgische Essen een van de grootste kerst- bierfestivals plaats, met bijna twee honderd kerstbieren. Kenmerk van kerstbier: hoog alcoholgehalte, smaak van zoet fruit, chocola, ka ramel en kruiden, warm van toon, geen bittertje. Hij past bij veel gerechten aan de kerstdis. Ga even proeven!" ZATERDAG 8 DECEMBER 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 111