familieberichten EN 15 Cor den Herder de Familieberichten OVERLEDEN Frans Sittrop FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS Veel fijne herinneringen verzachten onze smart, voorgoed uit ons midden maar voor altijd in ons hart. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Sinds 8 juni 2005 weduwnaar van Ina den Herder - van de Guchte 25 maart 1934 - f 4 december 2018 Gert-Jan en José Angela, kelly Johnny en Diana Wesley, Jaimv Correspondentieadres: Maaiklinkstraat 20, 4438 AN Driewegen De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden maandag 10 december om 13.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Voor aanvang van de bijeenkomst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Cor te nemen. Na de begrafenis is er in bovengenoemd uitvaart centrum gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwkaart heeft onriangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. - Lies - Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. vrijdag 7 december 2018 Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vriend, onze zorgzame vader, schoonvader en trotse opa Vriend van Tannie Jansen van Rosendaal Bandung (Indonesië), 6-11-1938 Terneuzen, 4-12-2018 Tannie Jansen van Rosendaal Gerard en Pia Annemarie en Wouter Martijn Marieke Anneke en Aat Herman en Eric Moesirah en Remco Jorn Lotte Correspondentieadres: Finne 44, 9055 MP Britsum De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden op maandag 10 december om 13.30 uur in het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u van 13.00 tot 13.25 uur de naaste familie persoonlijk condoleren in de ontvangsthal van het crematorium. Na afloop bent u welkom in de koffiekamer voor een informeel samenzijn. Wilt u, indien u geen kennisgeving ontvangt, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Algemene Kennisgeving Nooit meer zal je door de tuin lopen, waar iedere bloem en iedere plant, getuigde van je zorgende hand. Dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn schoonmoeder, onze oma en overgrootoma weduwe van Jo de Rechter Sluis, 24 april 1928 Breskens, 5 december 2018 Breskens: Joop t en Marianne Breskens: Angelo en Elvira Aardenburg: Sacha en Veronique Breskens: Erik en Helmie Dordrecht: Sven en Jeanine en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Broodmanstraat 13, 4511 EN Breskens Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43