M EN 15 Pieter Theodoras Steutel Anna Jacoba Eerland-de Voogd COLOFON Familieberichten OVERLEDEN Dick Sijmonsma zv Als het leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als je veel wordt ontnomen. Als je moet toelaten dat een ander je verzorgt. Als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd dat het goed is geweest. Vredig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en grote oma JïenneLe Coïnelia Bogaaït - Scliildels weduwe van Arie Bogaart in de leeftijd van 95 jaar. Dordrecht: Corry en Hans Benschop - Bogaart Robert en Wendy Babette, Fabian Olaf en Ninke Isa, Kay Sluis: Kees en Carla Bogaart - Goedegebuur Rob en Esther Dex Linda en Alexander Neo, Alexia IJzendijke: Ineke en Cees Verplanke - Bogaart Sigrid en Mario Yvette, Laurens, Matthieu Wij willen het personeel van Coensdike, afdeling de Parel, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Aardenburg, 4 december 2018 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 11 december om 13.00 uur in crematorium Brugge, Zeelaan 2 te Brugge. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in het restaurant van het crematorium. correspondentieadres: Gouverneurstraat 54 4524 BE Sluis Tineke Sijmonsma - Kemper Na een kleurrijk leven is overleden echtgenoot van Hannie van Willegen t Goes, 15 december 1924 Wissenkerke, 4 december 2018 Pa heeft deze zomer nog heerlijk genoten van de natuur en het buitenleven op "Luchtenburgh" Wij herinneren hem als een toegewijde vader, schoonvader en opa. Kamperland: Dennis Steutel Eindhoven: Jaap Steutel Birgit Steutel - van Hapert Rotterdam: Caspar Steutel en Jolien Rip Eindhoven: Maxime Steutel Eindhoven: Jankees Steutel Naarden: Pieter Steutel jr. Maaike Sigar Amsterdam: Nina Steutel en Martijn Gosselink Hij is bij ons op "Luchtenburgh" waar u afscheid van hem kunt nemen op vrijdag 7 december van 15.00 tot 18.00 uur. Bezoek- en correspondentieadres: Krommeweg 3 4493 NP Kamperland De crematie vindt plaats in familiekring. 5\ Met droefheid laten we u weten dat God tot Zich heeft genomen mijn geliefde man, onze liefdevolle vader en opa Jan Andries Loof 11 december 1934 5 december 2018 Mocht u geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. T)ient elkander door de liefde Met liefde hebben wij afscheid genomen van mijn lieve vrouw en onze lieve zorgzame moeder en oma Anneke 14 december 1939 Middelburg: Oost-Souburg: t 29 november 2018 J. J. Eerland Robert en Sonja Lisanne Kathy en Dennis Jelmer Middelburg: Jolanda Correspondentieadres Hof ter Veste 15 4333 HG Middelburg De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dank voor de goede zorgen. Dokter C.J.E.M. Albers en zijn team. 't Gasthuis en Zorgstroom. donderdag 6 december 2018 ik houd van jou ik zal altijd van je blijven houden (30 58 jaar in liefdevolle herinnering aan echtgenoot van hij overleed, omringd doorzijn gezin, op 79-jarige leeftijd Tineke Sijmonsma - Kemper zijn echtgenote Ron en Anita Sijmonsma Dick en Lieve Sijmonsma - De Dobbeleer Tjeerd en Kirsten Sijmonsma Sjoerd en Femke Sijmonsma - Engelen zijn kinderen zijn kleinkinderen achterkleinkinderen We nemen op maandag 10 december om 14.00 uur afscheid van Dick in uitvaartcentrum 'De Ridder', Spoorweg 4 in Hulst. Na afloop kunt u de familie condoleren. 3 december 2018 Stijn Streuvelsstraat 12 4561 NR Hulst Zie, Ik heb u in mijn handpalmen gegrift echtgenoot van Leuntje Bakker Lenie Loof-Bakker Rudi en Addy Arno en Annelies Martin en Erica Annet en Bradley Silvia en Jim kleinkinderen Snelliusstraat 7 4532 LT Terneuzen Maandag 10 december is er vanaf 13.20 uur gele genheid de familie te condoleren in 'De Levensbron', Sloelaan 40 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de samenkomst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Bellamystraat. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in 'De Levensbron'. SLUITTI3DEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-1 7.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43