'voor Sint' Eerder naar huis vandaag? Pas op! 9 FILES of waar alleen aan 'de kerstman, God, Afrika en opa oma' op staat. Gelukkig hebben we wel een goed adresje voor brieven aan de goedheiligman", laat PostNL in een reactie weten. Hoeveel brie ven PostNL jaarlijks doorstuurt naar 'De Sint' is niet bekend. Het Sinterklaashof doet veel meer dan brieven beantwoorden. In de periode tussen de intocht en pakjesavond wordt kinderboerde rij Weverkeshof omgetoverd tot de verblijfplaats van Sinterklaas, waar kinderen die op bezoek komen on der meer de slaapkamer van Sin terklaas kunnen bekijken. woensdag 5 december 2018 GO Marloe van der Schrier Rotterdam Eerder vertrekken van je werk om op tijd aan pak jesavond te beginnen? Van veel bazen mag dat, maar het effect kan tegenvallen. De eerste files worden al verwacht om 15.00 uur, omdat veel werknemers tegelijkertijd profiteren van zo'n vroegertje en alsnog opstoppingen veroorzaken. De directeur van King Busi ness Software - een iet- bedrijf met zo'n 80 mede werkers in Capelle aan den IJssel - heeft goed nieuws voor zijn personeel. Hij sluit om 15.00 uur de deuren van het kantoor, want hij wil iedereen in staat te stellen om op tijd thuis of ergens anders te zijn voor pakjesavond, aldus een woordvoerder. Ook bij fi nancieel bureau De Vries Groep, met vestigingen in Noord-Holland, mogen de medewerkers eerder naar huis vanmiddag om op tijd thuis te zijn voor Sinter klaas. „Er werken veel mensen met jonge kinde ren", zegt een woordvoer der van het bedrijf. „We zijn vanaf 15.00 uur niet meer telefonisch bereikbaar." De eerste files worden vanmiddag al verwacht om 15.00 uur, met het hoogte punt om 17.00 uur. Dat is een uur eerder dan op een normale woensdagavond. Kinderen kijken ademloos naar de Sint die net uit zijn bed is gestapt, fotomeulenhof

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 9