NYNKE DE JONG Parkeerapp faalt: voor50.000 brave betalers dreigt boete Schatten van Sardinië Klassiek Sicilië 088 - 70 70 600 BOEK NU AL VOOR DE ZOMER.. 6 Column De pil is op. Althans, de meest populaire van Ne derland, de Microgynon en de Stediril. 45 procent van de Nederlandse vrouwen tussen de 18 en de 45 slikken die dingen. Ze zijn op, omdat er productieproble men zijn in de fabrieken waar ze worden gemaakt. Wat daarbij ook niet meehelpt, is dat de zorgverze keraars vooral de goedkoopste an ticonceptiepillen vergoeden, en dus vrouwen massaal voor die pil len kiezen. zou je toch zeggen dat dit tot enige ophef zou moeten leiden. De pil len zijn al een paar maanden op. Maar ophef? Amper. Het lijkt erop dat het probleem niet snel zal zijn verholpen. Daarom stelde minister Bruno Bruins van Volks gezondheid voor dat al die vrouwen tijdelijk een an dere pil zouden moeten slikken. Een leuke uit spraak van een man die overduidelijk geen idee heeft van de zoektocht naar goede anticonceptie. Je lichaam doet er soms maanden over om te wen nen aan een bepaalde pil. Tot die tijd kun je bijwerkingen hebben. Hoofdpijn, kramp, misselijkheid, vloeien, psychische klachten. Je hoopt dat die na een maand of drie weg zijn, maar zo niet, dan pro beer je maar weer een andere pil, om te kijken of deze je na drie maanden beter bevalt. slikken, is hetzelfde als tegen een hardloper die zijn schoe nen kwijt is, zeggen dat hij dan maar even de schoenen van de buurman moet lenen. Ook al zijn die vier maten te klein. Geen ophef, geen hulp, geen uitzicht op verbetering. En dus zoeken de gedupeerden zelf naar oplossin gen. Er worden pillen uit Duits land en Frankrijk gehaald. Ze wor den verhandeld op Marktplaats. Op Facebook staan oproepjes van vrouwen die nog een paar strippen in het badkamerkastje hadden lig gen. Wie wil ze hebben? Hartverwarmende vrouwelijke solidariteit, waardoor we zelf zor gen dat er niet te veel vrouwen on gewenst zwanger raken, aangezien de wachtlijsten bij 's lands abor tusklinieken zo lang zijn dat je daar ook niet op hoeft te vertrou wen. Het is 2018, en op schimmige parkeerterreinen staan vrouwen strips Microgynon uit te wisselen alsof het xtc betreft. Het zou lach wekkend zijn, als het niet zo treu rig was. Dan maar tijdelijk een andere pil slikken? Echt een uitspraak van een man Het gaat om automobilisten die de parkeerapps Parkmobile en Park-line afgelopen zaterdag heb ben gebruikt. Zij hadden hun par- keeractie wel goed ingevoerd, maar door een verkeerde update hebben de parkeerapps die niet juist verwerkt. Parkmobile laat weten dat de fout is hersteld en dat alle trans acties alsnog zijn verwerkt. De gebruikers die mogelijk gedu peerd zijn, zijn inmiddels per mail op de hoogte gebracht. Wie een boete heeft ontvangen of nog krijgt, zal bezwaar moeten aantekenen bij de betreffende ge meente. Het bedrijf heeft de be trokken gemeenten op de hoogte gebracht van de mislukte update. Met het betaalbewijs van Park mobile zal het bezwaar gegrond worden verklaard, zo laat het be drijf via sociale media weten. Het gaat om mensen die zater dag tussen 10.55 en 16.00 uur heb ben geparkeerd in gemeenten die zijn aangesloten bij het Nationaal Parkeer Register. Dat zijn veel grote en middelgrote steden door heel het land. Het is niet bekend hoeveel automobilisten echt zijn beboet. reizen «nl Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! woensdag 5 december 2018 GO @Nynke Dep Als zoveel vrouwen deze dingen slikken, Vragen of een vrouw even een andere anticonceptiepil kan Zo'n 50.000 automobilisten die keurig dachten te hebben betaald voor een parkeerplek, krijgen mogelijk toch een boete. Natasja de Groot Rotterdam Het zal je maar gebeuren: een onterechte parkeerboete, fotoanp inclusive rondreizen! 8-, 11- of 12-daagse groepsrondreis 8-, 11- of 12-daagse groepsrondreis Het mooiste van Sardinië! O.a. Castelsardo, Sassari Martis Verblijf in het 4* Castelsardo Resort Village Verblijf o.b.v. All Inclusive Verlenging mogelijk! Vertrek apr. - okt. 2019 De hoogtepunten van Sicilië! O.a. Etna, Taormina Noto Verblijf in het 4* Eloro Hotel Verblijf o.b.v. All Inclusive Verlenging mogelijk! Vertrek apr. - okt. 2019 zie stipreizen.nl/itslkls zie stipreizen.nl/itsasvs dus deze kunnen dagelijks variëren. Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reisvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 6