Musical Awards Gala 2019 Een aantal deelnemers uitgelicht: Ook dit jaar wordt de Publieksprijs uitgereikt voor beste Musical van het jaar Op woensdag 23 januari 2019 zal het Musical Awards Gala plaatsvinden in RAI Amsterdam! Tijdens deze groots opgezette liveshow worden de prestigieuze Awards voor Nederlandse grootste musicalsterren en beste producties uitgereikt. Op deze avond worden niet alleen de prijzen uitgereikt, maar worden ook exclusieve fragmenten van het nieuwe musicalseizoen getoond. Soldaat van Oranje - De Musical Ga naar pzc.nl/avondjeuit Commerciële bijlage 5 december 2018 Publieksprijs Ook dit jaar wordt de Publieksprijs voor de beste Musical van het jaar, de Publieksprijs, uitgereikt tijdens het Musical Awards Gala op 23 januari 2019. Anders dan bij veel andere prijzen, wordt voor deze prijs geen speciale jury samengesteld. Het Nederlandse publiek kan zijn stem uitbrengen op 25 deelnemende musicaLs en bepaalt zodoende welke musicaL op 23 januari 2019 de Publieksprijs wint. De deelnemende musicals voldoen aan de eisen zoals gesteld in het reglement van de Stichting Musical Awards en hebben gespeeld tussen december 2017 en december 2018. Stemronde 1 Tot en met 31 december 2018 kan er op de 25 deelnemers worden gestemd via pzc.nl/musicalawards. Op 14 januari 2019 wordt de eindstand van Stemronde 1 bekendgemaakt. De 3 musicals met de meeste stemmen gaan door naar de finaleronde en maken kans op de Publieksprijs. Stemronde 2 De Finaleronde: van 14 t/m 23 januari 2019 Van 14 tot en met 23 januari 2019 kan er alleen nog gestemd worden op de 3 finalisten. Dat zijn de musicals die in de voorronde de meeste stemmen hebben behaald. Deze 3 musicals behouden hun behaalde stemmen uit ronde 1. ledereen die in de voorronde heeft gestemd, mag in de finaleronde nogmaals stemmen. Er kan in de finaleronde via de website pzc.nl/ musicalawards gestemd worden tot 23 januari 2019 om 19.00 uur. Tijdens de live-uitzending van het Musical Awards Gala op 23 januari 2019 kan er vervolgens alleen nog via sms en een telefoonnummer gestemd worden. De deelnemers Woef Side Story, Mamma Mia!, From Sammy With Love, Chariey de komische musicaL, Expeditie Eiland, Disney's The Lion King, The Bridges of Mison Country, FiddLer on the Roof, èle Conny Jasperina - De grote drie, Het Pauperparijs, Was Getekend, Annie MG Schmidt, Fataal Selma Ann Louis, All Stars de musical, De Brief voorde Koning de musical, The ColorPurple, Evita, On Your Feeti, My Fair Ly, The dams Family, Schuld - Thrillermusical, The Full Monty, Soldaat van Oranje - De Musical, You're the Top en Soofde Musical. Te winnen prijs Stemmers maken met hun stem kans op de hoofdprijs: twee tickets voor elk van deze 14 musicals in 2019: ALdin, All Stars de Musical, Soof de Musical, The Bridges of Mison County, Evita, Op Hoop van Zegen, Kinky Boots, Soldaat van Oranje - De Musical, Annie, Mamma Mia!, Disney's The Lion King, Expeditie Eiland, Marvellous en Chariey de komische musical. De prijswinnaar wordt na 23 januari 2019 bekendgemaakt. De uitreiking Op 23 januari 2019 wordt de Publieksprijs uitgereikt tijdens de 18de editie van het MusicaL Awards Gala. Het gala is live te zien bij de AVROTROS op NP01. Tijdens deze groots opgezette liveshow vanuit het RAI Theater te Amsterdam worden de prestigieuze Awards voor Nederlands grootste musicalsterren en beste producties uitgereikt. Stem mee op pzc.nl/musicalawards Leuke feiten Er is ruim 7000 uur gespeeld 20 acteurs hebben Erik Hazelhoff Roelfzema gespeeld Elke voorstelling werken er ruim 150 mensen voor en achter de schermen Leuke feiten Er wordt 400 meter aan lycra gebruikt voor de Super Trouper-kostuums Op de Super Trouper-kostuums zitten zo'n 33.000 strass-stenen die er met de hand zijn opgezet MAMMA MIA! is de eerste westerse productie die naar het Mandarijns is vertaald ALs de Duitsers in 1940 Nederland binnenvallen, leeft de Leidse student Erik Hazelhoff Roelfzema met zijn Leidse vrienden een onbezorgd studentenleven. De dan ongeveer 23-jarige jongens realiseren zich als donderslag bij heldere hemel dat niets meer hetzelfde is. Vriendschap en liefde zijn niet langer vanzelfsprekend. MAMMA MIA! Avond aan avond heeft iedereen de tijd van z'n leven bij deze gegarandeerde feel-good musical. Met meer dan 20 ABBA-hits, die briljant worden verweven in dit heerlijke verhaal vol liefde, vriendschap en hilarische momenten. Al meer dan 60 miljoen mensen over de hele wereld hebben MAMMA MIA! in hun hart gesloten. Wervelend, energiek, romantisch, vrolijk, zomers en ontroerend.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 50