N 13 COLOFON Familieberichten Laura Plu - Krijgsman zv OVERLEDF Petrus Salomon Buijs Peter Anna Irma Maria van der Maale - Wegman Willem Jacobus Risseeuw c ft/za/ma ^erstrate/v 7Ü///C dinsdag 4 december 2018 Tot het eind toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broer en (oud) oom vredig ingeslapen liefhebbende man van Gre Sleijster f Amsterdam, Middelburg, 2 augustus 1928 2 december 2018 Margreeth en Han Wouter en Trudy Ingeborg en Arthur Mitzy, Syzou Ginger Daisy Boy en Rowena Peter-Paid Thomas De crematie vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Walcherseweg 192, 4334 NB Middelburg In het bijzonder willen wij dokter K.R.G. Boejharat bedanken voor de jarenlange toegewijde zorg. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Annie was vrijwilligster en lid van de Cliëntenraad van ZorgSaam Vremdieke. We hebben haar gekend als een moedig en optimistisch persoon met doorzettingsvermogen. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Medewerkers, vrijwilligers en bewoners van ZorgSaam Zorggroep Zeeuws-Vlaanderen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING als het leven niet meer gaat zoals gehoopt als je veel wordt ontnomen als je moet toelaten dat een ander je verzorgt als het leven niet meer jouw leven is dan komt de tijd dat het goed is geweest Vredig is ingeslapen mijn vader, onze lieve opa en overgrootvader Weduwnaar van Cornelia Tanneke Risseeuw-Dhont Groede, 26 juli 1920 t Oostburg, 1 december 2018 Joke en Nic Kolmeijer-Risseeuw Suzan Roepers-Risseeuw t Harry Roepers en Nelleke Geers Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Quataert t.a.v. dhr. W. J. Risseeuw Johan van Dalestraat 17 4524 BW Sluis We nemen afscheid van onze vader en opa, waarvoor u wordt uitgenodigd, op vrijdag 7 december om 14.00 uur in de aula van het crematorium in Terneuzen, Bellamystraat 28C. Aansluitend is er gelegenheid om de familie informeel te condoleren in de koffiekamer van het voornoemd crematorium. Niet onverwacht, maar wel plotseling, is overleden mijn lieve vrouw, onze allerliefste moeder, schoonmoeder en geweldige oma Middelhamis, Zierikzee, 4 juli 1958 30 november 2018 René Jacco en Wendy Lucas Jente Noah Nathalie en Huib Jasmijn Joachim Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Correspondentieadres: Rollandthof 25, 4301 KH Zierikzee Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zal je in onze harten blijven voortbestaan. Na een mooi leven en een gelukkig huwelijk van 65 jaar is overleden mijn lieve vrouw, moeder, onze oma en ouwe oma echtgenote van Jan van de Wege Axel, 31-8-1929 Axel, 2-12-2018 J. van de Wege Annet Becht-van de Wege Philip Becht - in liefdevolle herinnering - Jean-Philip en Lida Julia, Evi Marie-Nicole en Tim De Weistede 53 4571 KX Axel Vrijdag 7 december is er vanaf 12.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 13.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Na de dienst kunt u de familie condoleren. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Wij willen het personeel van ZorgSaamThuis, 'De Weistede', bedanken voor de liefdevolle verzorging. Waar mensen mensen zijn die elkaar verstaan waar liefde liefde is daarheen wil ik gaan waar het eeuwig vrede is waar de zon schijnt waar een nieuwe wereld is die niet meer verdwijnt Ons bereikte het droeve bericht, dat onze is overleden. Wij wensen Ome Jan, Annet en de kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Willy en Saria, Natalie, Roald, Max, Annabel SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-01 3 99 99 (werkdagen 9.00-1 7.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45