11 Lieve mama Anette Eline Franken - Kole Lieve vrouw Anette Eline Franken - Kole Lieve Anette - Anette - Petrus Salomon Buijs Geesje Adriana Geljon - Paauwe OVERLEDEN 23 april 1966 - t 25 november 2018 Anette Franken-Kole Anette Franken-Kole Peter Cees Oosthoek dinsdag 4 december 2018 PM Dankje voor alle keren dat je voor me klaar stond. Je bent een voorbeeld als vrouw, moeder en dochter en ik ben trots om van jou te zijn. Voor altijd in mijn hart en ziel, XXX Nouck En het is zo stil in mij... ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij en de wereld draait maar door En het is zo stil in mij... ik heb nergens woorden voor Het is zo stil in mij. (van Dik Hout) Bewonderingswaardig was haar levenskracht. Sterk was zij in haar strijd tegen de ziekte. Groot was haar liefde voor haar dierbaren. Nu is zij in rust van ons heengegaan. Mijn dochter, (schoon)zus en onze tante 52 jaar Goes: Ben Kole - in liefdevolle herinnering Marna Kole - Sinke Kapelle: Sid Kole Jolande Kole - Noussen Justin Quinty Niemand is hetzelfde Sommige mensen lijken op elkaar Jij stond op eenzame hoogte Ik mis je te pletter... Peter "Vertrouwen en geluk hebben is fijn, maar het is liefde en toewijding die het fantastisch maken" Ik was bij leven de vrouw en beste vriendin van Peter Franken; trotse moeder van Omé, Bas en Nouck van Diest, de dochter van Ben en Marna Kole - Sinke, zus van Sid, tante van Justin en Quinty en heb een gewaardeerde familie, schoonfamilie, ex-man en ex-schoonfamilie. De laatste jaren had ik zelfs een hond, Cratos. Verder had ik het geluk, naast alle andere fijne vriendschappen, vriendschap van die ene hele speciale vriendin te mogen genieten.Mijn eigen mens, de zus die ik niet hebben wou: mijn Manon. Ik ben gestorven aan kanker, uitzaaiingen van melanoom en heb alles gedaan om te genezen, maar ik heb niet gestreden of gevochten. Dat heeft in mijn overtuiging namelijk geen zin. Ik heb geleefd in de hoop dat ik mocht blijven. Op zijn minst steeds nog 1000 dagen. Dat is dus niet gelukt. In overleg met mijn gezin heb ik besloten dat ik gecremeerd word in Spanje. Bij Hotel Brasserie Katoen, Bleekveld 9 te Goes is op zondag 16 december een gedachtenistafel ingericht met mijn urn en foto. Op die dag is er tussen 16.00 en 18.00 uur een receptie gepland met mijn lievelingsmuziekjes en een drankje. Mijn gezin zal daar na de receptie de maaltijd gebruiken. Wanneer u wenst aan te sluiten staat dat u vrij, u dient dit zelf met Katoen te regelen. Correspondentieadres: Stationsstraat 99 4421AK Kapelle Dank je voor je liefde. Je zit voor altijd in ons V Hans-Peter, Natascha en Dion Zwartepoorte In de wind hoor ik jouw stem, in alles wat ik zie ben jij dichtbij Dankbaar voor je liefde en vriendschap. Ik zal je missen, dag lieverd Xx Manon Het mooie van herinneringen is Dat niemand ze van je afkan nemen Want ze blijven altijd bij je Veel te vroeg hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve nicht Middelburg: JanCees en Lia Sinke-van Donge Oostkapelle: Mariska en Erik Sanne, Katja, Joost Middelburg: Michel en Els Mare, Tijn Na een oneerlijke strijd is veel te vroeg overleden Wij wensen Omé, Nouck, Peter en de overige familieleden veel sterkte met het verwerken van dit enorme verlies. Goes: Richard en Isabell Loïs Lévi Middelburg: Hans en Tiny Tot het eind toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is onze lieve, zorgzame vader, schoonvader, grootvader, overgrootvader, broer en (oud) oom vredig ingeslapen liefhebbende man van Gre Sleijster f Amsterdam, Middelburg, 2 augustus 1928 2 december 2018 Margreeth en Han Wouter en Trudy Ingeborg en Arthur Mitzy, Syzou Ginger Daisy Boy en Rowena Peter-Paul Thomas De crematie vindt in besloten kring plaats. Correspondentieadres: Walcherseweg 192, 4334 NB Middelburg In het bijzonder willen wij dokter K.R.G. Boejharat bedanken voor de jarenlange toegewijde zorg. Uit ons zicht verdwenen, maar nooit uit onze herinnering. Niet meer binnen ons handbereik, maar nooit uit ons hart. Na jaren van afnemende gezondheid, is rustig in haar slaap overleden, onze lieve, zorgzame moeder, oma en ouwe oma sinds 20 februari 2013 weduwe van Willem Geljon 2 juli 1929 t 1 december 2018 Wageningen Middelburg Hanneke Geljon Jim en Eva, Sam, Max, Isa Joost Peter Geljon Mark Laura en Wesley Linda Monique Christiaanse en kinderen Onze dank gaat uit naar dokter P.F. de Doelder en de medewerkers van Zorgstroom voor de goede zorg. Correspondentieadres: Singelstraat 41 4331 ST Middelburg Donderdag 6 december om 15.00 uur is er een samenkomst in de aula van de Algemene Begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarin we haar leven zullen herdenken. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleanceruimte op de begraafplaats. We zullen je aanwezigheid missen in het café Wij wensen de familie veel sterkte toe Namens het personeel en de vaste gasten van Café de Snor te Goes

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43