'Let op, de rechter gaat zeggen: Emile, bewijs maar dat je 49 bent' Kerstshoppen of op rondreis. 088 - 70 70 600 10 LAATSTE DAG KORTING! Kerstshoppingcruise Düsseldorf Keulen Rondreis Klassiek Sri Lanka „Ik zit in Singapore, kerel. Ben ook in Australië geweest, allemaal in terviews joh. Er is zoveel belang stelling, je wil het niet weten. Ik heb nu ook een wetenschapper die vanuit een holistische benadering met mij een boek wil schrijven. Die is dolblij met mij. Die zegt: wat u roept, zeggen wij al jaren. Nee, ik zeg niet wie en uit welk land. Dan gaan anderen hem bellen." „Ja, zelfs in Duitsland. En daar ben ik ook best bekend, hoor, als Der Tsjakka. Maar in Nederland kreeg ik als eerste reactie van een journa list: moet je weer zo nodig op tv? Ik zei tegen hem: man, bereid je beter voor, dit is wat ik doe: ik ben een bewustzijnsverruimer. Ik ben hier al m'n leven lang mee bezig. Hoe lang is al dat sporten en fitness al populair? Ik sportte 35 jaar geleden al. Ik reinig mijn tandvlees, omdat ik ooit in een boek las dat je tand vlees rechtstreeks is verbinding staat met je hart. Kom op, denk eens aan je oma en opa en hoe die in 40 jaar veranderen... Dat is nu toch totaal anders. De opa's en oma's van nu zijn in 40 jaar hooguit 20 jaar ouder geworden..." „Ik denk dat er een tussenvonnis komt. Dat-ie zegt: nou, bewijs dan maar dat je 49 bent. Dat kan ik. Je hebt testen, waarmee je echte leef tijd wordt bepaald. En mijn bot massa is de afgelopen 20 jaar nage noeg hetzelfde gebleven, terwijl die eigenlijk al een stuk minder zou moeten zijn." „Dat zei de rechter ook: meneer Ra telband, we hebben leeftijden no dig om mensen te kunnen corrige ren. Bijvoorbeeld iemand een extra Emile Ratelband (nu nog 69 jaar) kan vandaag zomaar 20 jaar jonger worden. Als de rechter zijn eis inwilligt om zijn geboortedatum te veranderen in 'wat meer past bij zijn fysieke en gevoelsleeftijd'. Nederland lacht om die gekke Emile. Emile Ratelband ziet test laten doen als hij 75 is, om te zichzelf niet als een kijken of-ie nog kan autorijden. 69-jarige man, maar Maar je hóeft verreweg de meeste voelt zich 49. foto anp mensen niet te corrigeren. Denk je niet dat iemand van 75, die bibbe rend achter het stuur zit, zichzelf niet laat testen? Moeten we voor die 2 procent die dat niet doet, mensen in leeftijdhokjes duwen?" „Dan gaan we in hoger beroep. En desnoods helemaal door naar het Europees Hof voor de Rechten van de Mens. Je kunt je naam verande ren, je geslacht, je leeftijd is het laatste taboe. Wij liften gewoon mee met transgenders." f Wegens succes verlengd! reizen nl Kijk voor ons volledige aanbod op onze website! korting op alles" maandag 3 december 2018 Victor Schildkamp Arnhem/Singapore Waar zit u momenteel? Buiten Nederland neemt iedereen het nogal serieus. Wat denkt u dat de rechter beslist? Wordt het geen rommeltje, als we met z'n allen leeftijdloos gaan leven? En als de rechter zegt: 69 jaar is 69 jaar, jammer maar helaas? geldig t/m maandag 3 dec. 2018 23.59 uur JA Laatste plaatsen! Schip geheel in kerstsfeer Inclusief busvervoer per luxe touringcar Inclusief ontbijt diner Bezoek de sfeervolle kerstmarkten Meerdere afvaarten december 2018! Het veelzijdige Sri Lanka! O.a. Kandy, Galle Sigiriya Ind. 3-daagse strandvakantie Upgrades optioneel bij te boeken Incl. Nederlandssprekende reisleiding Ook individueel te boeken Vertrek jan. t/m apr. 2019 reizen, ni zie stipreizen.nl/crrakb zie stipreizen.nl/rondreizen-sri-lanka Prijs p.p. o.b.v. 2 pers. kamer/hut excl. Calamiteitenfonds van €2,50 reserveringskosten €35 per boeking.Kortingen zijn reeds in bovenstaande prijzen verwerkt. Onze prijzen zijn onderheving aan vraag aanbod, beschikbare voorraden zijn een momentopname dus deze kunnen dagelijks variëren. *Op onze website vindt u de juiste prijzen en kortingen. Op deze reizen zijn de ANVR reisvoorwaarden van toepassing. Bekijk alle voorwaarden op stipreizen.nl/actievoorwaarden. Drukfouten en prijswijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 10