K* EN 17 Catharina Wattel - Geschiere Bep Larooij - Driessen Lieve Bep Mevrouw E.H. Larooij-Driessen (Bep) Bep Larooij - Driessen Leendert Minderhoud Jaap Giljam OVERLEDEN Actief, eigenzinnig, sterk en kwetsbaar tegelijk. Onze lieve, zorgzame moeder en oma is kort na een ongelukkige val overleden. Cathrien echtgenote van Willem Wattel t 2012 Grijpskerke, 29 mei 1931 Dronten, 28 november 2018 Peter en Jantje Maaike en Dirk Grieteke 11990 Harmen Pieter Maddy en Jelte Bram en Juliette Anna Suzan t1976 Gilles en Toos Nicole Manon Michael De Galop 27,8252 EN Dronten Wij nemen afscheid van haar op woensdag 5 december in kerkcentrum De Ark, De Oost 54 te Dronten. Vanaf 12.30 uur is hier gelegenheid tot schriftelijk condoleren. De afscheidsdienst begint om 13.00 uur. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats De Wissel, De Wissel 1 te Dronten. Daarna ontmoeten wij u graag in De Ark. Als u wilt kunt u een bloem meenemen voor Cathrien en deze bij het graf voor haar achterlaten. Dankbaar voor de vele goede herinneringen aan haar, geven wij met verdriet kennis van het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Cathrien Wattel - Geschiere Ko en Anna Wattel - Wondergem (in herinnering) Cathrien en Jaap van der Sar - Wattel (in herinnering) Piet en Loes Wattel - van Osnabrugge (in herinnering) Jan (in herinnering) en Koos Wattel - de Nood Lein (in herinnering) en Willy Wattel - Matthijsse Liset en Walter Siek - Wattel Neven en nichten Mathieu Meijs Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat na een kortstondige ziekte zacht en kalm is ingeslapen mijn lieve vrouw en onze lieve moeder in de leeftijd van 78 jaar. Martinus Larooij Gerrie en Jan Martin Een speciaal woord van dank voor huisarts Dr. G.P.J.M. van Delft voor de goede en deskundige zorg. 25 november 2018 Deltastraat 24, 4486 BT Colijnsplaat De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden Na een vriendschap van vele jaren hebben we afscheid moeten nemen van onze We gaan haar heel erg missen. Daan en Catie Wij zijn stil en verdrietig om het overlijden van gewaardeerd vrijwilliger, moeder van onze collega Gerrie Larooij en echtgenote van onze oud-medewerker Tinus Larooij. Bep was bijna 40 jaar als vrijwilliger verbonden aan Zorgcentrum Cleijenborch. Haar toewijding, vriendschap en warmte zullen wij voor altijd missen. Namens cliënten, medewerkers en vrijwilligers van Stichting Ouderenzorg Noord-Beveland mevrouw drs. J.J. Meijer-Poelman, directeur/bestuurder Diep verslagen en bedroefd zijn wij door het overlijden van Jaap Giljam Jaap was sinds 1991 bij ons werkzaam en hij heeft zich jarenlang met grote toewijding en ijver ingezet voor de zaak. We zijn dankbaar voor de jaren dat wij hem hebben leren kennen, als een bevlogen en betrokken medewerker en collega. Wij wensen zijn vrouw en familie Gods onmisbare kracht toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Directie en medewerkers Hanse Staalbouw B.V. Zij zag het leven in vrolijk licht Zij was de zon, een bloem, een vriendelijk gezicht Zij deelde met ons haar geluk hier op aarde Zij hechtte aan het leven zoveel waarde Nu ben je van ons heengegaan Maar je laat ons niet met lege handen staan Je lach en blijdschap zullen verder leven Lieve Bep, bedankt voor alles wat je hebt gegeven Sint-Maartensdij k: Jan en Nellie van Haaften Wilma en Fred Linsey en Rick, Esmee Mitchel en Charlotte Elsa en Ab Denise Jordi Stavenisse: René en Karin Tessa en Jasper Lotte Colijnsplaat: Ariënne en Ko Nikki en Erwin Rosanne Martijn Sofie -Leen- zaterdag 1 december 2018 PM Bedroefd hebben we kennisgenomen van het heengaan van ons gewaardeerde oud-raadslid Gedurende de periode 2006 - 2010 zat hij namens de VVD Middelburg in de gemeenteraad. Kunst, cultuur en maatschappelijke zaken hadden in het bijzonder zijn warme belangstelling. Zijn kennis en jarenlange ervaring op dit vlak zorgden voor een waardevolle inbreng. Wij wensen Annelies, zijn (klein)kinderen, overige familie en vrienden veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. De fractie, wethouder en leden van de VVD afdeling Middelburg m Bedroefd en verslagen zijn wij door het overlijden van onze collega en lid We mogen Jaap herinneren als een betrokken collega. We wensen Corrien en familie Gods onmisbare kracht toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en leden Personeelsvereniging Hanse Staalbouw Zeer onverwacht hebben wij in liefde los moeten laten onze lieve pa, opa en 'opa Leen' 4 maart 1941 27 november 2018 Gehuwd geweest met Nel Minderhoud-Lous, overleden 30 december 2016 In alle eenvoud stond je altijd met liefde en zorgzaamheid voor ons klaar. Janet en Peter Teun, Noa Daant Max Danique Esmee Anita en Henk Pim Gijs Leónie en Ahmed Pa is thuis. De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 3 december a.s om 13.00 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Aansluitend zal hij worden begraven op de begraaf plaats aan de Molenweg te Zoutelande. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Catharinakerk. Correspondentieadres Janet: Korte Noordstraat 16,4331CJ Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45