familieberichten EN 15 Pieter Jan Karei Oppeneer Piet Familieberichten zv Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levens dagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Op 28 november 2018 is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve ma en oma Marie-José Neelemans-de Bruijn echtgenote van Gilbert Neelemans Zij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Hulst: Gilbert Neelemans Hulst: Alain en Debbie Neelemans-Smit Xander, Bryan, Ashley Hulst: Caroline en Chris Deruyck-Neelemans Luca, Mats Bellinghof 10, 4561 EP Hulst U kunt afscheid nemen van Marie-José in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 3 december van 18.30 tot 19.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 4 december om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de Basiliek vanaf 10.30 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus en schoonzus Marie José Neelemans-de Bruijn Han en Rian Marie Thérese en Karei Annelies en Han Ger en Monique Wij wensen Gilbert, Alain en Debbie, Caroline en Cris en kinderen veel sterkte. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel. Moegestreden, maar omringd door onze liefde, ben je moedig en rustig heengegaan. Dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, is tot ons groot verdriet van ons heengegaan mijn man, onze lieve pa en geweldige opa en over-opa echtgenoot van Adriana Janna Cornelia Jansen van Rosendaal Hij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Adrie Oppeneer-Jansen van Rosendaal Winny en Olaf in herinnering Veerman-Oppeneer Wietse Corrie en Bob Bakker-Oppeneer Lisha en Emrah, Sultanay, Malik Amin Arianne en Pascal Ruijter-Oppeneer Tom Sam Eva Karla-Janien en Edwin Olivier-Oppeneer 28 november 2018 Voltastraat 27, 4532 LG Terneuzen U kunt afscheid nemen van Piet in het uitvaartcentrum naast het crematorium, Bellamystraat 28-c te Terneuzen, op zaterdag 1 december van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 3 december om 15.00 uur in de aula van genoemd crematorium, gevolgd door de begrafenis op de Zuiderbegraafplaats aldaar. Na de begrafenis kunt u de familie persoonlijk condoleren. Aansluitend is er een samenzijn in de koffiekamer. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Piet was dankbaar voor alle goede en liefdevolle zorgen die hij heeft gekregen van alle mensen om hem heen en met name het fantastische team van Buurtzorg en de Nachtzorg. t "Een krasse Dame" Seraphina Pouwels - Goossen - Fien - sinds 2004 weduwe van Geert Pouwels FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. vrijdag 30 november 2018 is na een lang leven vol ijver, volharding en creativiteit in de leeftijd van bijna 97 jaar van ons heengegaan. Onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Hontenisse, t Kloosterzande, 6 december 1921 28 november 2018 Martien t Joke en Henk Toon en Denise Sjef en Gabriëlle Denise Martine en Sander Klaas en Saskia U kunt afscheid nemen op zondag 2 december van 15.00 tot 16.00 uur in afscheidshuis 'de Koestering', Groenendijk 51 te Kloosterzande. De eucharistieviering vindt plaats op dinsdag 4 december om 10.30 uur in de H. Martinuskerk aan de Groenendijk te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren in "den Waes". Correspondentieadres: Pastoor Smuldersstraat 85,4587 AH Kloosterzande. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u I Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43