14 Wim Barendse Evelien Carton - Goulooze Cor Nieuwenhuize Johanna Sara Geldof-Leenhouts Mathieu Meijs Imelda Felicita Emma Heule-Doolaege Imelda Heule-Doolaege zv OVERLEDEN Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve dochter, zus en tante Op leefdtijd van 53 jaar. Kortgene: Rie Goulooze-Maarsman Kortgene: Renee Anja Philipse-Goulooze Kortgene: Jarno Tessa Kamperland: Chantal Ramon Remijnse-Philipse Damian Kortgene: Addy Joanne Goulooze 26 November 2018 Nieuwstraat 13,4484 CL, Kortgene Jan Jakobsen Honnie Mathieu Meijs Ries van Ginkel Lenie Janse vrijdag 30 november 2018 Ons bereikte het droeve bericht, dat ons Probuslid is overleden. Sinds 10 november 1994 was hij een gewaardeerd lid van onze club. Wij verliezen in hem een aimabel clubgenoot en warm mens. We zullen hem missen. Wij wensen zijn echtgenote Truus en familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en leden van Probusclub Zeeuwsch-Vlaanderen Jan Leenhouts, voorzitter Anton Leest, secretaris Oostburg, 28 november 2018 Intens verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn Lieve zoon, broer, zwager en oom M. Jakobsen - PouweLse Lenie Bakker-Jakobsen Hans Bakker JoLanda en Marco Jeroen Jannie CapelLo-Jakobsen Harry CapelLo Sabina Remco en Sabine En kleinkinderen "Na 89 jaar is de boom geveld..." echtgenoot van Gerarda Hamerlinck ljuli 1929 25 november 2018 Gerarda Nieuwenhuize-Hamerlinck Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Jacob van Heemskerkstraat 16 4535 BB Terneuzen Volgens zijn wens hebben wij in besloten kring afscheid genomen. Hetzij wij dan leven, Hetzij wij sterven, We zijn des Heren. Romeinen 14 7:8 Dankbaar dat zij nog zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze ma, schoonmoeder en oma echtgenote van Anthonie Geldof Oostburg, 7 augustus 1940 Oostburg, 27 november 2018 Oostburg: A. Geldof Goes: Janet in liefdevolle herinnering Joost Goes: Christa en Pieter Youp Evy Geoffrey Correspondentieadres: Poolster 12, 4501 GN Oostburg De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 6 december om 14.00 uur in de PKN-kerk, Kerkplein 1 te Oostburg. Aansluitend is de crematie in crematorium de Blauwe Toren, Zeelaan 2 te Brugge. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot condoleren van 13.30 tot 13.50 uur in voornoemde kerk. Bedroefd moeten wij afscheid nemen van ons zeer gewaardeerd lid We zullen ons Mathieu herinneren als een tot het laatste moment actief, betrokken en rechtvaardig mens. Wij wensen Annelies en familie alle kracht toe om dit verlies te verwerken. Bestuur en leden Kiwanis Club Walcheren Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Raadslid van de gemeente Middelburg in de periodes van 2006 - 2010 en 2011 - 2014 Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk, onder andere als voorzitter van de raadscommissie Ruimte en Maatschappelijke Zaken. Cultuur werd door hem een warm hart toegedragen. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen, broer en oom. Gemeenteraad van Middelburg Burgemeester en wethouders van Middelburg Nooit klagend, nooit vragend Je lasten in stilte dragend Jouw handen hebben voor ons gewerkt Jouw hart heeft voor ons geklopt Jouw ogen hebben ons tot het laatste gezocht Nu blijven onze liefdevolle herinneringen We zullen je missen echtgenote van Ko Heule Sluis, 27 juni 1947 Terneuzen, 26 november 2018 Terneuzen: Ko Heule Berghem: Stefan en Monique, Lord en Nanne Terneuzen: Ellen en Mark, Lieke en llvy Adres: Oude Vaart 61, 4537 CE Terneuzen De uitvaartplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 3 december om 12.30 uur in het crematorium van Terneuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid nodigen wij u uit voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van voornoemd crema torium. Een speciaal woord van dank voor de goede zorgen in verpleeghuis Ter Schorre. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn geschokt door het toch nog onverwacht overlijden van onze schoonzus echtgenote van onze broer en schoonbroer Ko. Jan, Anneke en Han, Sarie en Willie, Jaap en Jozien, Kees en Sjaan, Mattie en Sjaak Neven en nichten Met verslagenheid hebben wij, na een periode van meer dan 25 jaar, afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde medewerker en trouwe collega Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers van Overlasko Konstruktie B.V. Nieuwdorp, 27 november 2018 Plotseling overleden 58 jaar De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Zoutelande. Uit aller naam: Familie Janse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42