EN 13 S Kees de Kraker Nora van der Schaaf COLOFON Familieberichten OVERLEDEN - Cornelis Abraham - echtgenoot van Leena Schot Jenny Provo Angelina Heijdens Maria Augusta Stephanie van Poecke-Aper dinsdag 27 november 2018 't Is niet altijd even makkelijk De scherpe kanten van het leven te dragen Probeer vooral het goede te zien En koester de mooie dagen Met diepe droefheid geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Schoondijke, t Terneuzen, 30 augustus 1936 26 november 2018 L.J. de Kraker - Schot Snoopy Anja en Max van Pienbroek - de Kraker Erik t Wouter en Candice Jeroen Jaap en Helma de Kraker - de Groot Wesley Lindsey Rodenbachstraat 117 4532 CX Terneuzen De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 30 november om 9.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u van 8.30 tot 8.45 uur afscheid nemen van Kees. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren en is er een samenzijn in de koffiekamer. Een speciaal woord van dank aan het personeel van De Blide, Straatje van Willem, voor de goede en liefdevolle zorg. Ik weet dat ik niet veilig reis Als niet de witte vreemdeling Voor de boot uit naar't paradijs Over het water ging Martinus Nijhof Diep verdrietig, maar dankbaar voor de mooie jaren die zij ons heeft gegeven en in het besef dat zij het einde als een bevrijding beschouwde, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma echtgenote van Jaap Verplanke Cadzand, 17-9-1943 Terneuzen, 21-11-2018 Jaap Verplanke Daisy «Jt Petra en Joop Ruben Sem Reny en Karin Nick Kelly Irenestraat 25 4532 BG Terneuzen Op uitdrukkelijk verzoek van Jenny heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Buurtzorg Hospice Zeeuwsch-Viaanderen', Huisartsen Centrum Zuid' en allen die ons in woord en daad hebben bijgestaan. "Laat dan mijn hart U toebehoren en laat mij door de wereld gaan met open ogen, open oren om al uw tekens te verstaan. Dan is het aardse leven goed, omdat de hemel mij begroet." (gezang 479) Verdrietig, maar ook dankbaar en vervuld van mooie herinneringen geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve mama Vlissingen, Middelburg, 30 januari 1931 23 november 2018 Marcelle Gert Susan Peter Joel Ube, Dries, Teun Cornelis Evelien Hélène Jeroen De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op donderdag 29 november om 13:30 uur in de Hervormde kerk te Sint Laurens, Van Cittersstraat 69. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats in Sint Laurens, Noordweg 445. Daarna is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en samen herinneringen te delen in de kerk. Correspondentieadres: Schijfsebaan 2 4722 SG Schijf kinderen.noravanderschaaf@gmail.com Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan Na een liefdevolle verzorging in De Blaauwe Hoeve is rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en zus Graauw en Langendam, f Hulst, 11 - 1 - 1923 25- 11 -2018 weduwe van Josephus Jacobus van Gimst Hulst: Lonny Scheerders-van Gimst Piet Scheerders Utrecht: Koen en Eva Hulst: Regina Verdurmen-Heijdens Hulst, 25 november 2018. Correspondentieadres: van Vollenhovenstraat 5, 4561 JJ Hulst. De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 30 november 2018 om 10.30 uur in de kapel van "De Blaauwe Hoeve", Truffinoweg 2 te Hulst, waarna de crematie in stilte zal volgen. Afscheid van haar nemen is mogelijk donderdag 29 november van 19.00 - 19.30 uur in uitvaartcentrum "De Ridder" aan de Spoorweg 4 te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de kapel. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Blaauwe Hofke 75 voor de liefdevolle verzorging. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. De strijd is gestreden, je ogen vallen dicht, voor ons blijft in herinnering, je vriendelijk gezicht. Na een periode van afnemende gezondheid, is toch nog onverwacht overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Florand Petrus Gustaaf van Poecke Koewacht, 27-3-1923 j Koewacht, 25-11-2018 Hulst Bennie en Liliane Guido en Gerie - Sofie Pascal en Noortje Leiden Marleen en Nico Ronny - in herinnering - Correspondentieadres: Stijn Streuvelsstraat 9 4561 NP Hulst De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 30 november om 14.00 uur in de H.H. Philippus en Jacobuskerk te Koewacht waarna de begrafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Alleen schriftelijke condoleance. Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van De Lange Akkers' voor de liefdevolle verzorging. Indien u geen rouwbrief lreeft ontvangen, gelieve deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 1 3.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45