29 RTL-show It Takes 2 gaat naarSBS6 DE LEUKSTE KINDERVOORSTELLINGEN onlangs in de relatiekomedie Going Places, waarin hij weer als Jésus is te zien. In interviews heeft de acteur gewaarschuwd dat de film geen écht vervolg is op The Big Lebowski. De personages van Bridges en Goodman keren namelijk niet terug in deze productie. Remake Turturro focust in zijn film op het seksleven van Jésus, evenals dat van twee andere personages (gespeeld door de Franse actrice Audrey Tautou en Bobby Cannavale). De film is te vens een remake van de Franse seks- komedie Les Valseuses uit 1974, waar mee acteur Gérard Depardieu door brak. Turturro heeft aangegeven dat zijn film - onbekend is wanneer hij in première gaat - een meer seksueel karakter heeft. „Het verschil met het Franse origineel is dat de vrouwenrol anders is ingevuld dan destijds. Zij is nu een personage dat steviger in haar schoenen staat. De film laat zien hoe Jésus destijds ten onrechte van pedo filie is beschuldigd. Meer wil ik niet over hem kwijt." filmd werk als The Big Sleep en Fare- well, My Lovely. Regelmatig worden er vooral in Amerika bijeenkomsten belegd waarbij de bewonderaars zich uit dossen. Of als The Dude (voorzien van Noorse sweater, pyjamabroek, en bijpassende sik en haardos - eventu eel als pruik verkrijgbaar - en nip pend aan een White Russian) of als de opvliegende oorlogsveteraan Wal- ter (in de film door John Goodman gespeeld) of als de pedofiele bow lingspeler Jésus Quintana (vertolkt door John Turturro) in diens purpe ren bowlingpak die ondanks zijn korte optreden na The Dude het meest populaire personage is. De handel in merchandise rond de film tiert welig op internet. De T-shirts met quotes van The Dude Abidedoe rustig aan) zijn populair. Hetzelfde geldt voor de dvd-uitgaven die een grote rol hebben gespeeld bij het in stand houden van de populari teit van de film. Ter gelegenheid van het jubileum is er nu een 2oth Anni- versary Limited Edition van The Big Le- bowsky verschenen. Compleet met een bowlingtas met bal en dezelfde „It Takes 2 is een geweldige aanvulling voor SBS 6. Wij bouwen steeds verder aan een sterke programmering voor de zender. Daar past It Takes 2 met zijn grote fanbase heel goed in", jubelt Talpa. „Wij hebben heel veel vertrouwen in het programma en wij zijn blij dat we het onze kijkers kunnen aanbieden." Volgens RTL was het een ei gen beslissing om niet langer door te gaan met het pro gramma. „We hebben beslo ten om It Takes 2 niet te pro grammeren bij RTL 4 komend seizoen. In de financiële on derhandelingen met Talpa zijn we er op basis van de prijs- kwaliteitverhouding niet uit gekomen", aldus een woord voerster. Het programma liep drie seizoenen bij RTL 4 en werd gepresenteerd door Gordon, eerst samen met Chantal Jan zen, later met Jamai Loman. Jan Versteegh, Bibi Breijman en YouTuber Dionne Slagter wonnen de zangwedstrijd voor bekende Nederlanders. Onder anderen Angela Groot huizen, Gerard Ekdom en Ronnie Flex zaten in de jury. Het programma scoorde rond de miljoen kijkers. Wie It Takes 2 straks gaat presenteren, is nog niet be kend, maar insiders wijzen naar Gordon en Jan Versteegh. Het programma was overigens onder de titel Just The Two Of Us ooit eerder te zien op een zender van De Mol. Peppa Pig - Verrassingsfeest! 30% KORTING Woezel en Pip en de Tijdmachine 30% KORTING De Kleine Zeemeermin Masha en de Beer Live! 30% KORTING 30% KORTING WVUA/ sweater als van The Dude. Jarenlang kregen de makers en ac teurs van The Big Lebowski vragen over een mogelijk vervolg. Jeff Bridges speelde in interviews altijd de bal door naar de gebroeders Coen, die lieten blijken geen plannen te hebben voor een sequel. De enige die er wel oren naar had, is John Turturro. Hij kreeg toestemming om zijn personage Jésus, dat bij de fans talloze vra gen opriep over zijn achter grond, nog een keer te spe len. Turturro regisseerde zichzelf dinsdag 27 november 2018 HM Er zijn wereldwijd 450.000 c/uc/e/sf-priesters It Takes 2, dat drie jaar lang te zien was bij RTL 4, ver huist naar Talpa TV. Dat be vestigen de zenders aan deze website. Het muziek programma met zingende bekende Nederlanders komt uit de productiestal van John de Mol, die het nu ook op zijn eigen kanaal SBS 6 zal uitzenden. Gudo Tienhooven Bestel nu tickets op pzc.nl/peppapig Bestel nu tickets op pzc.nl/woezelpip Bestel nu tickets op pzc.nl/zeemeermin Bestel nu tickets op pzc.nl/masha T Embleem van The Church of the Latter- Day Dude.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 29