Veilig en comfortabel douchen... ,Lt;: Z JL - 8,7 molenaar 4 Aanvoerder reist vandaag vol vertrouwen met Ajax naar Griekenland ...binnen in H De selectie van Ajax vliegt vandaag, na de simpele zege (0-3) op NAC, naar Athene. Tegen AEK moet de tweede ronde van de Champions League worden bereikt. Matthijs de Ligt gooide gisteren tij dens de uitlooptraining van Ajax op sportcomplex De Toekomst zijn machtige dijen nog maar eens los. De 19-jarige aanvoerder van de Amster dammers rekende het zo vlak na de 0-3 in Breda uit het blote hoofd uit: hij heeft dit seizoen al 28 wedstrijden in die imposante benen. 22 wedstrijden met Ajax, 6 met Oranje. In heel 2018 staat hij inmiddels op 47. Nummer 29 moet een heel speciale worden. In het Olympisch Stadion van Athene ligt kwalificatie voor de tweede ronde van de Champions League morgen voor het grijpen. Ster ker nog: Ajax kan zich daar een goede uitgangspositie verwerven om zelfs groepswinnaar te worden. Die optie kan Ajax in ieder geval in eigen hand houden en zodoende de allersterkste ploegen in de tweede ronde te ontlo pen. Dat zo'n scenario vooraf gezien realistisch is, zegt alles over het Euro pese seizoen van Ajax waarin de ploeg alle tien wedstrijden ongeslagen is. De Ligt verloor dit seizoen zelfs nog geen wedstrijd in een Ajax-shirt. Uit bij PSV (3-0-verlies) zat hij thuis op de bank met een zere knie. De Ligt beschrijft treffend hoe het perspectief elke keer verschuift. „Eerst was het: sowieso Europa League ha len. Daarna: iedereen heel blij met kwalificatie voor de Champions League. En nu gaat het om kwalificatie voor de tweede ronde en zelfs over groepswinst. Precies zoals je wilt. Dat is topsport: de grens verleggen." Het is de gedachte binnen de selec tie die vandaag afreist naar Grieken land. Het gevoel vooraf, van de buiten wereld althans: dat moet toch tegen AEK Athene, een club in crisis boven dien, toch wel lukken? „Ik voel die ver wachtingen ook", zegt De Ligt. „Ik snap ook waar het vandaan komt. Door onze resultaten in Europa is ie dereen lovend. Dat moeten we als een compliment zien. Maar vooral niet meer dan dat. Ik weet wel beter. Ze verloren maar nipt van Bayern Mün- chen en Benfïca hè." Toch nog even over dat grote aantal wedstrijden dat veel Ajacieden al in de benen hebben. Hoe staat het lijf van De Ligt er nu voor? „Ik voel me echt fit en sterk." Hij vindt dat het moordende schema van elke drie, vier dagen een wedstrijd juist een positieve uitwer king heeft op zijn lichaam, in plaats van andersom. „Ik merk dat ik het no dig heb. Omgaan met de belasting, je lijf leren kennen. Sterker worden. Al die wedstrijden; ik vind het alleen maar mooi. Waar het gaat eindigen qua aantal wedstrijden? Dat zullen er in mei hopelijk heel veel zijn. Sowieso nog vier met Oranje in de Nations League. En hopelijk met Ajax in Eu ropa ook nog een boel." ^1*^ 'R' wm LTi U u 1 - fa J 16.30 UUR -VEILIG Gratis brochure thuis ontvangen? Bel 0341 - 23 23 00 of kijk op www.molenaar.nl m maandag 26 november 2018 GO De Ligt voelt zich fit en sterk Daniël Dwarswaard Breda Matthijs de Ligt (rechts) duelleert met NAC-spits Mitchell te Vrede, foto kay int veen/ Wilt u ook blijven genieten van een heerlijke douche in een veilige badkamer? Wij maken uw badkamer veilig in 1 dag, zonder hak- of breekwerk. Op maat gemaakt naar uw wensen. Molenaar ontzorgt u in het volledige proces van advies en inmeting, tot montage, afvoer materialen en schoonmaak. Zo komt ontspannen douchen weer binnen handbereik. Het is feest bij Molenaar tijdens de cadeauweken! Uw korting loopt namelijk op tot wel 1.000,- bij aankoop van een comfortdouche uit de Primair of Deluxe collectie! Kijk voor de actievoorwaarden op www.molenaar.nl/actie. Geldig t/m 15 december 2018. 07.00 UUR-( ONVEILIG h ll J Jarenlange ervaring Meer dan 10.000 klanten gingen u voor Eigen vakkundige montagedienst 45 plaatsingen perweek Zonder ingrijpende verbouwing Ook afvoer van het oude bad 100% tevredenheidsgarantie Conform de CBW voorwaarden MOLENAAR CADEAUWEKEN tot ll BEOORDELING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 32