w! O Daniël Cornelis Koster 3t 18 Els van den Worm-Gerrits Johan Vos Guust Aerts 'ma// Oscar de Milliano Catharina Bootsgezel-Vaal zv Piet Boeye Heden overleed zacht en kalm mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Elisabeth Margerite Yvonne echtgenote van Ed van den Worm Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Groede: Ed Sluis: Roel Mathijs en Marit Douwe Benthe Vlissingen: Ralph en Hester Samira, jenayro Fabricio Myrthe Guido Biervliet: Marieke 22 november 2018 Blekestraat 2, 4503 BG Groede De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 28 november om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na de afscheidsdienst nodigen wij u uit voor een samenzijn in de koffiekamer. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Bram en Mina Sturm (in herinnering) Jo Geldof Huib in herinnering) Riet Sturm (in herinnering) Huib en Janny Sturm Neven en nichten Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen diejidlie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa en opa echtgenoot van Irene Aerts-van Waesberghe Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Absdale: Irene St. Jansteen: Cindy Suzanne Hulst: Esther Anousjka, Sam Candy en Marvin Chymène en Arjan 22 november 2018 Correspondentieadres: DELA, De Wijper 8, 4726 TG Heerle De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 28 november om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Guust hield van witte rozen met een toefje rood DANKBETUIGING ar c77iea Via deze weg willen wij u danken voor uw blijken van medeleven. Persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen. Na het overlijden van onze moeder en oma Dit was voor ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. Herman en Joop Jean-Paul en Sandra Sophie, Ronnie, Carmen en Chimène We danken u voor alle blijken van medeleven en vriendschap na het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader Jan den Hamer weduwnaar van Sara Doggen Het doet ons goed dat zovelen aan ons hebben gedacht. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Rest ons nog een blijk van waardering voor de verpleging van ziekenhuis De Honte Noord Anna Pooms-van zaterdag 24 november 2018 Wat van binnen zit, dat blijft raden. Maar alle goeds, dat spreekt vanzelf. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op zo veel fijne herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vriend en maatje, onze vader, schoonvader, opa en baasje Levenspartner van Sari Verduijn in de leeftijd van 84 jaar Aardenburg: S. Verduijn Breskens: Jeannine en Bas Breskens: Anita en Johan Marein en Mieke Reinier en Pauline Aardenburg: Sjaak en Angelique Kevin, Lindy en Audrey, Vicky Hannie en Marnix Derren, Fleur, Gert-Jan en Kathy, Robert-Jan Johan en Angelique Dylaney y Ciaire Correspondentieadres: 4527 ED Aardenburg Binnenweg 1 Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Het graan is gedorsen Het land geploegd Het is winter, voorgoed Met trots kijken wij als familie terug op een mooie en waardige crematieplechtigheid. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Wij bedanken iedereen voor de belangstelling en de vele mooie kaarten die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze pa, opa en opa Tas. Greta, Caroline, Frank en Petra Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij danken iedereen hartelijk voor de hartverwarmende belangstelling, vele kaarten, mooie brieven en alle lieve steun die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa namens Mia de Milliano-Haverland kinderen en kleinkinderen Aardenburg, november 2018 De tijd gaat voorbij, maar het gemis blijft In moeilijke tijden is elke vorm van belangstelling een troost. Een hand op je schouder, een lief woord, bloemen, een kaart of even langs komen. Voor alle mensen die op wat voor wijze dan ook met ons hebben meegeleefd voor en na het overlijden van onze oprechte dank. Het was overweldigend. Wij zullen vaak aan al die warmte terugdenken en het zal ons troosten. Met trots kijken wij als familie terug op de mooie en waardige afscheidsdienst. Onze speciale dank gaat uit naar Verpleeghuis Ter Schorre en Uitvaartverzorging Quataert. Suzan, Sander en Stijn Buijsse. Hoofdplaat, november 2018 En zo ging ik de horizon voorbij en kwam in het land van de dageraad. Voor Uw belangstelling en deelneming na het overlijden van onze broer, schoonbroer en oom betuigen wij U hierbij onze oprechte dank. Wies en Aukje Koster - Mooldijk Janny en Joop dejonge - Koster Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, november 2018 Doorns Graag willen wij iedereen bedanken die met ons heeft meegeleefd na het onze moeder en schoon Het heeft ons goed gedaan. Jokelien en Jan van Kalmthout- november 201Ö

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 46