l EN 17 Elizabeth Francke - Volmer St Jan Brouwer Cornelis Willem Francke Comelis Jacobus (Jaap) van Heel OVERLEDEN Henny de Poorter- Visser Henny de Poorter Marja Braggeman-van Waterschoot Dina Geertrui Jansen-Meijer - Dinie - scheepsbrouwer Peter Martens zaterdag 24 november 2018 Er is niets dat voorgoed verdwijnt als men de herinnering bewaart Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van onze lieve schoonzus en tante Oostburg: Marie de Buck- de Poorter H.de Buck t Clinge: Annie Weemaes-de Poorter G. Weemaes Biervliet: Wies de Krijger- de Poorter A. de Krijger Hoofdplaat: Roza Scherbeijn- de Poorter A. Scherbeijn t Heikant: Charlotte van Vliet- de Poorter Louis van Vliet neven en nichten Wij wensen Natascha, Fons, Niels, Lars en Ko veel sterkte toe voor de komende tijd Een lege plek, een groot gemis een mooie herinnering is al wat er nog is... Bedroefd zijn we na het overlijden van Partner van onze werkgever Ko Risseeuw Wij wensen Ko en familie veel sterkte toe namens alle medewerkers van Bakkerij Risseeuw Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een zorgzaam en liefdevol leven, genietend van de kleine dingen, is na een kort ziekbed vredig van ons weggegaan onze lieve ma, oma en omi weduwe van Gerard Bruggeman Zij overleed in de leeftijd van 89 jaar. Heikant: Regien en Jos Saskia en Tom, Maaike, Robbie Martij n en Imke, Max, Sein Michiel en Kim Breda: Eric f Freija Pepijn Den Haag: Wil Hulst: Thérèse Lena en Thiemo, Matisse, Floris, Valentijn 22 november 2018 C orrespondentieadres Vlasstraat 10a, 4566 BD Heikant U kunt afscheid nemen van Marja in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 26 november van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 27 november om 14.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Samenkomst in de Basiliek, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. "De Heer is mijn Herder" Bedroefd maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend en ons heeft meegegeven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, geweldige oma en omi weduwe van Veere, 16 maart 1926 IJzendijke, 21 november 2018 Joop t en Sjoukje Krista en Jeroen Marieke en Gerben Nelleke en Selim Ad en Annette Sebastiaan Laya Chris en Nienke Myrthe Rosanne Hanneke en Maurice Sven Anouk Margreet Correspondentieadres: Felix Timmermansstraat 27 4561 LP Hulst De afscheidsdienst zal plaatsvinden op woensdag 28 november om 13:00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 12:15 uur tot 12:45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het Mauritshof. Tevens is er dan gelegenheid de familie te condoleren. Na de dienst zullen wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats. Aansluitend nodigen wij u uit voor een samenzijn in het Mauritshof. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ze heeft haar rust gevonden.. Op 87-jarige leeftijd is overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma weduwe van Job Jansen RoosendaalPiet en Rosemarie Nathalie en Marco - Roos, Bob Terrmjtzen Jos en Ingeborg Jeroen en Marlieke - Hanne Bart en Angela Terneuzen, 19 november 2018 Correspondentieadres: Gentiaanstraat 13 4537 CZ Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van verpleeghuis 'De Blide', afd. Straatje van Willem, voor de liefdevolle verzorging. Wentel uw weg op den HEERE, en vertrouw op Hem; Hij zal het maken. Psalm 37:5 onberijmd Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat geheel onverwachts van ons is heengegaan mijn allerliefste man en onze lieve en altijd meelevende (schoon)vader en opa echtgenoot van Janna Geense 11-4-1938 122-11-2018 We bidden om kracht om dit verlies te dragen. Middelburg: Jeanine Brouwer-Geense Leiden: Anne Terneuzen: Marjan en Marcel Anne-Wil, Marilène, Rosalie, Charlotte, Linde-Loïse Rotterdam: Mare en Mariska Max, Dominic 22 november 2018 Loskade 13 4331 HV Middelburg De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 29 november om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde Gemeente (PKN), Markt 10 te Arnemuiden. Aansluitend zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk te Middelburg. Na afloop van de begrafenis plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een lang en creatief leven is - na een korte ziekteperiode - overleden mijn dierbare, wijze en authentieke echtgenoot, onze lieve vader, schoonvader en 'opa van de zee' Wij zijn dankbaar voor zijn liefde en aandacht voor ons en anderen. Goes, Zierikzee, 14 september 1925 19 november 2018 Lydia van Heel-Koomans Adriaan van Heel en Ilse de Pree Sake, Meinke Liesbeth van Heel en Paul Bender Jaap hield niet zo van aandacht voor zichzelf. Zijn wens volgend zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden op 24 november. C orrespondentieadres 't Vrije 73, 4301 JX Zierikzee Plotseling is overleden onze vrijwilliger Vele jaren is Peter een gewaardeerd medewerker geweest van De Zonnebloem afd. Terneuzen. Wij zullen zijn inzet zeer missen. Wij wensen zijn vrouw, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en vrijwilligers van De Zonnebloem afd. Terneuzen. Terneuzen, 24 november 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45