PZC werkt met 51 de Betho Beleidsmedewerker Samenleving Kwaliteitsmedewerker klantcontacten Civiel technisch medewerkers Consulent RBL Gemeente Middelburg zoekt medewerkers! Meer informatie? www.middelburg.nl/vacatures BELEIDSADVISEUR WONEN Dan zijn wij op zoek naar jou! f( nationale vacaturebank f( nationale vacaturebank De Betho is per direct op zoek naar een energieke kandidaat voor de functie Werkmeester op fulltime basis (gemiddeld 36 uur per week). Je verricht de werkzaamheden binnen een dynamisch team, onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager. TW*' Vacature Medewerker Bouwen en Wonen Inspecteur Bouw- en woningtoezicht •""gemeente Tholen Heb jij zin in een uitdagende functie? Voor meer info zie www.werkeninwestbrabant.nl ZOEKT: ONDERWIJSADVISEURS en DYSLEXIEBEHANDELAARS van eindeloos werk zoeken naar direct succes boeken De Betho te Goes voert namens de zes gemeenten op de Bevelanden en Tholen bepaalde delen van de Participatiewet uit, waaronder de Wet sociale werkvoorziening. Hierbij staat de ontwikkeling van de medewerkers centraal. De doelstelling is elke medewerker toe te leiden naar een zo regulier mogelijke arbeidsplaats. Bij De Betho werken ruim 700 medewerkers. De Betho kent de volgende bedrijfsonderdelen: - Detacheringsbedrijf - Verpakking en Montagebedrijf - Groenbedrijf - Schoonmaakbedrijf Functie informatie De werkmeester geeft leiding aan een groep van minimaal 25 medewerkers, inclusief 1 of meerdere voorlieden. Zelf verricht hij zijn werkzaamheden onder verantwoordelijkheid van de Bedrijfsmanager. De werkzaamheden van de groep kunnen bestaan uit allerhande werkzaamheden van de hierboven genoemde bedrijfsonderdelen met uitzondering van het Detacheringsbedrijf. Daarnaast is de werkmeester o.a. verantwoordelijk voor: De juiste uitvoering van de werkzaamheden zowel kwalitatief als kwantitatief; De sociale begeleiding in de werksituatie en het creëren van een goede werksfeer; De uitvoering van het milieu- en arbobeleid met betrekking tot zijn groep; De uitvoering van het beleid om de individuele werknemer in een zo regulier mogelijke omgeving te laten functioneren. We zoeken jou als je beschikt over een MBO(4) denk- en werkniveau; aantoonbare leidinggevende ervaring hebt; goede contactuele, leidinggevende en organisatorische vaardigheden hebt; beschikt over een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; zowel zelfstandig kunt werken, als in teamverband een verbindende rol kunt spelen; je bereid bent tot het volgen van aanvullende cursussen en over een rijbewijs B beschikt; tenminste affiniteit-, maar bij voorkeur ook ervaring hebt met het aansturen en ontwikkelen van doelgroepen met een afstand tot de arbeidsmarkt het van nature in je hebt om structuur te kunnen bieden en het belang inziet van ondersteuning en ontwikkeling van de medewerkers op je afdeling; iemand bent die het beste uit je medewerkers kunt halen. Geboden wordt: Een contract via het payrollbedrijf met een jaarsalaris van maximaal 42.000,- bruto, afhankelijk van de mate waarin aan de vereisten wordt voldaan. Procedure U wordt uitgenodigd uw sollicitatie vóór 8 december 2018 via het e-mailadres sollicitaties@debetho.nl in te sturen aan de heer S.F. Aarts, Manager Personele- en Sociale Zaken. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer E.R. Vahlenkamp, Bedrijfsmanager telefoonnummer 0113-233933, toestel 220. Alle sollicitanten krijgen vóór 12 december 2018 bericht of ze wel of niet uitgenodigd worden voor een sollicitatiegesprek op 17 december 2018. Heb jij affiniteit met de bebouwde omgeving en ruimtelijke ordening? Bij de gemeenten Noord-Beveland en Kapelle hebben wij twee vacatures die wij graag willen combineren. Gemeente Noord-Beveland: Medewerker Bouwen en Wonen 20 uur per week Gemeente Kapelle: Inspecteur Bouw- en woningtoezicht 16 uur per week Meer informatie vind je via www.noord-beveland.nl - Actueel - Nieuws. Solliciteren kan tot en met 28 november 2018. Blteseyn wn. ZicUrU\ Wij zijn op zoek naar een netwerker die gevoel heeft voor volkshuisvesting en wonen en het leuk vindt om samen met anderen te zorgen voor een goede huisvesting voor alle bevolkingsgroepen op Tholen. RPCZ is een onderwijsadviesbureau voor scholen en kindcentra in Zeeland en de directe omgeving. Wil je, als onderwijsadviseur, samen met ons hard werken aan de groei en ontwikkeling van leraren, pedagogisch medewerkers, leidinggevenden en daarmee die van kinderen? Of wil je, als dyslexiebehandelaar, kinderen met dyslexie verder helpen in hun ontwikkeling? Dan dagen wij je uit om te solliciteren. voor het complete profiel: www.rpcz.nl/vacature vind jouw baan op nationalevacaturebank.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 28