'Er zitten goeie mensen achter' Godsnakend duur maar heerlijk' Vastgoed bij deze echte carnivoor' 'Afwijkend op een rustige manier' 'Gewaagde kleurcombinaties' BELEVENIS 'Meneer' Willem Reimers (71) is hoteladviseur - onder andere bekend als sidekick van Herman den Blijker in tv-programma's als Herrie in het hotel - en gastheer, tegenwoordig in het Rotterdamse sterrenrestaurant Joelia. Een diner voor twee bij Alain Ducasse in Parijs, €600 De lekkerste restaurants van Nederland Restaurantgids Lekker, €15 „Als ik op pad ben voor een lezing, kijk ik altijd in de Lekker of er iets leuks te eten is in die plaats. Ik heb nog nooit een zeperd gehaald. Er zitten goeie mensen achter dat blad, die objectief schrijven over eten en drinken zonder daar al te wollig over te doen. En hij is er voor elk budget. Als ik maar een uur de tijd heb, bezoek ik geen sterren restaurant, maar vind ik toch een goed adres." Blauwe loafers Santoni, €700 „Ze zijn godsnakend duur, maar ze lopen heerlijk en hebben een waanzinnig mooie kleur blauw. Ik heb ook drie paar sneakers van Santoni; in mosgroen, donkerblauw en beige. Die draag ik in Joelia, want sneakers horen bij het werk- tenue van de kelners. De sfeer is informeel voor een sterrenrestau rant en daar houd ik van. Ik ben de enige die een pak draagt, dat dan weer wel." r Rode wijn Masseria Li Veli Orion Primitivo De Gouden Ton, €12,50 „Pas de afgelopen vakantie in Puglia heb ik de wijnen uit dat ge bied ontdekt. Wat een verrassing! Ik wist niet dat ze zo lekker waren en onbekend maakt onbemind, niet? In Nederland ben ik uitgeko men bij deze Masseria: hij heeft een heel licht zoetje en is toch zalig vol van smaak. Past goed bij rood vlees en dat komt goed uit, want ik ben een echte carnivoor." IA LI VEU ORION Sokken Burlington, vanaf €12 „Ik draag al vijftig jaar sokken van Burlington. Ik vind ze mooi, omdat ze afwijken van gewone sokken, maar op een rustige manier. Voor mij geen Happy Soeks, die vind ik te kakelbont. Ja, en dat komt uit mijn mond! Ik houd van ton sur ton: ik heb nu een lila broek aan met Burlingtons in paarse en lila ruiten." Pochet Etro, vanaf €84 „Sinds mijn 19de draag ik pochet ten. Ik heb er zo'n zeshonderd. Die van Etro vind ik mooi omdat ze zo apart zijn. De kleurencombinaties zijn gewaagd en de patronen ex travagant. De huidige generatie draagt geen das meer, dus die kun je beter een pochet cadeau geven. Voor mij is de das altijd leidend, daar pas ik mijn pochet en sokken qua kleur en decoratie op aan." urn i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 122