I I I I I I I I 'Ik heb er veel van geleerd' 'Als een joggingpak maar toch strak' lllllllll 'Schoenen die niemand draagt' 'Even je hoofd uitlaten' 'De soundtrack voor kerst' BELEVENIS DQ Dy- Op zijn 14de rapte hij in zijn eentje, later deed hij dat in de hiphopformatie Zwart Licht. Akwasi (30) is ook acteur en schrijver: onlangs verscheen zijn poëziebundel Laten we het er maar niet over hebben. Vil Henk Hanssen managerrtent voor mannen Het praktische handhoek Baby-management voor mannen Henk Hanssen, €18 „Toen mijn vrouw zwanger was, heb ik me goed voorbereid. Hans sen beschouwt het kind als pro duct, de vrouw als producent en de man als manager. Hij schrijft met een knipoog. Ook van Oei, ik groei! van Hetty van de Rijt heb ik veel geleerd. Ik weet nu wat ik kan ver wachten als onze dochter van zeven maanden tandjes krijgt." Pak Suits tor Dudes, FunK'Ollec- tion €120, maatpak vanaf €750 „In het familiebedrijf Suits for Dudes worden al vanaf 1965 pak ken gemaakt. Je kunt zelf een design ontwerpen en een stof uit kiezen. Voor mijn boekpresentatie heb ik een double-breasted jasje en broek in bordeauxrode ruit laten maken. Het voelde als een jogging pak dat je niet meer uit wilt trek ken, maar het bleef toch mooi strak zitten. Stijlvol en onconventioneel, daar houd ik van." Sneakers Nike x Off-white Air Jordan, Farfetch, €2000 „Alles wat ontwerper Virgil Abloh van Off-white aanraakt, verandert in goud. De samenwerking tussen hem en Nike resulteerde in snea kers, die in no time uitverkocht waren. Ik heb ze via via kunnen kopen. Ik wil schoenen dragen die niet iedereen draagt. Maar ik hou ook van klassieke Timberlands. Vroeger droeg ik namaak, zodra ik geld had, kocht ik echte. Wat die kosten? Ongeveer 200 euro." Playstation 4 Slim Sony, €320 „Sinds mijn jeugd ben ik een trouw liefhebber van PlayStation. Eerst had ik de PS2, toen de PS3 en sinds vorig jaar heb ik de PS4. Een ideaal cadeau. Ik heb een overvolle agenda en ik vind het heerlijk om na een drukke dag op de bank te ploffen en even hersenloos te gamen. Dan laat ik mijn hoofd als het ware uit. Ik houd niet zo van schietspelletjes, wel van Fifa 18 en nu UFC3 (€30), de eredivisie van de vechtsport." Maak eens een (tandem)para- chutesprong, Benjamin Clementine, I Teil A Fly elpee €17, cd €20 „Jazz is de ultieme soundtrack van de kerst, de tijd dat je terugkijkt, in een sfeer van melancholie. Ik houd van klassieke muziek in een nieuwe uitgave. Gregory Porter heeft een prachtige ode gebracht aan zijn held Nat King Cole (€10). Benja min Clementine vind ik een soort troubadour, super begaafd op de piano. Jazz is een goede match met mij, zo aan het eind van het jaar."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 121