vis Doe eens gek, ook met mode' 'Van deze kaars word ik gelukkig' Deze doet het zelfs goed bij ons' ÜS3S Van ga je echt stuk!' 'Zonder spray ga ik de deur niet uit' ERVARING v# Jt A Op zijn YouTube-kanaal Kalvijn (945.000 volgers) maakt Keivin Boerma (22) al acht jaar video's over zijn leven. In zijn boek Van niks naar clicks deelt hij de geheimen van de digitale wereld. - - Mf Masseur aan de deur, ong €40 per uur Shirts Stüssy, circa €80 „Ik houd van street- en skatewear. Van Stüssy heb ik een blouse met verschillende mouwen. Dit merk past bij mij, is altijd raak qua kleur en model. Mijn motto is: doe eens gek, je bent al normaal genoeg. Ik ben heel nuchter opgevoed, maar als ik daarin was blijven hangen, was mijn leven minder tof geweest. Ik vind geel vet en draag graag roze; ook om te laten zien dat het allemaal kan." Geurkaars Linen WoodWick, €33 „Mijn volgers weten veel van me, maar niet dat ik van kaarsen houd. Toen ik deze rare ovale kaars zag, wilde ik 'm meteen hebben. Hij is fantastisch. Als je de houten lont aansteekt, klinkt een knisperend geluid, alsof je een brandende open haard hoort, en het ruikt naar fris wasgoed. Ik doe 101 dingen op een dag en raak snel ergens op uit gekeken, maar hier word ik rustig en gelukkig van." Ananasplant Bloemist, vanaf €18 „Mijn vriendin en ik willen dat er altijd bloemen in huis zijn, maar we vergeten ze vaak te kopen of ze zijn snel uitgebloeid. Daarom kopen we planten die niet veel water nodig hebben, maar op de een of andere manier gaan die ook altijd naar de gallemiezen. Door uitdroging of doordat ze worden aangevreten door de katten. Met deze ananasplant gaat het al een hele tijd goed. Dat hij zou helpen tegen snurken wist ik niet, maar daar heb ik geen last van. Mijn vriendin beweert anders." Partyspel Who's The Dude, €20 „Echt heel grappig: in Who's The Dude moet je opdrachten uitbeel den met een levensgrote opblaas pop. Dan ga je echt stuk! Ik ben gek op partyspellen en heb er net zelf een gelanceerd: Slapstick, met een kaartspel voor kinderen vanaf 10 jaar en één vanaf 14 jaar. Waar je ook kapot op gaat is 30 seconds-, wie dat niet gespeeld heeft, moet nog beginnen met leven." I halman Texturising Salt Spray Balmain, €24 „Ik heb dun babyhaar waar ik niks mee kan. Het valt gewoon recht naar beneden. Toen ik erachter kwam dat het beter zit als ik op va kantie in de zee heb gezwommen, heb ik verschillende zoutsprays geprobeerd. Dit is echt een won dermiddel, het geeft een stug ef fect en ik kan met mijn haar doen wat ik wil. Zonder spray ga ik de deur niet uit. En anders draag ik een pet."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 116