LAZARUS Ü4v p;wê< Iedere bladzijde een eigen verhaal KARIN SLAUGHTER GESPLETEN Lars Kepler Lazarus Lee Child Verleden tijd Dav Pilkey Dog Man gaat los! Karin Slaughter Gespleten L*24\ Boeken bestellen via www.blz.nl. GRATIS bezorging tijdens de feestdagen*. Kijk voor een Blz.-boekhandel in de buurt op www.blz.nl In een appartement wordt een dode man gevonden. De politie doet een vreselijke ontdekking: het slachtoffer was een grafschenner die zijn trofeeën bewaarde in een vrieskist. Enkele dagen later vraagt een Duitse collega Joona Linna om hulp bij het onderzoek naar een campingmoord. Joona ziet een patroon dat weliswaar krankzinnig is, maar dat hij onmogelijk kan negeren: Jurek Walter is terug! Paperback 19,99 Ook als ebook Jack Reacher bevindt zich toevallig in een kleine stad in New Hampshire en herinnert zich dat zijn vader daar vandaan komt. Maar als hij op zoek gaat naar diens vroegere huis, blijkt er helemaal nooit een Reacher in New Hampshire te hebben gewoond. Familiegeheimen komen terug en achtervolgen Jack Reacher in deze opwindende thriller - zijn persoonlijkste avontuur tot nu toe. Paperback 20,99 Ook als ebook Dog Man is terug, en hoe! Dit keer krijgt hij niet alleen te maken met de streken van gemene kat Karei. Nu is er ook een vis met snode plannen. Het is aan Dog Man om deze boeven te stoppen. Maar dat is wel lastig als je wordt afgeleid door een heel mooie poedel... Een supergrappig boek vol tekeningen en woordgrappen Gebonden 14,99 Andrea Cooper kent haar moeder door en door. Maar wanneer het restaurant waar Andrea en Laura elke week lunchen onder vuur wordt genomen en een doodgewone middag verandert in een bloedbad, ziet Andrea een heel andere kant van haar. Als dan ook nog blijkt dat de schutter het op haar moeder had gemunt, weet Andrea niet meer of ze haar moeder nog kan vertrouwen. Paperback 19,99 Gebonden 24,99 Ook als ebook

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 108