'Tinder? Zo erg dat dat tegenwoordig moet. Zó onromantisch, ik huiver ervan' een enorme filmfanaat, we kenden alles van The Godfather uit ons hoofd." „Het was als pianoles, iets waar je naartoe moest. Mijn ouders stuurden ons vooral vanwege de sociale druk, zodat ze tegen kennissen konden zeggen: mijn kind gaat ook. Ik herinner me de nadruk op de angst, op de hel. Het was er een chaos. De kinde ren luisterden helemaal niet, maakten al leen maar lol. Ik ben wel blij dat ik Arabisch heb leren lezen. Dat kan ik goed gebruiken voor de opleiding Midden-Oostenstudies waaraan ik volgend jaar begin." „Ik ben gestopt met praten over Wierd. Ik kan slecht op eieren lopen en ben een spraakwaterval, dus ik praat altijd te veel. Ik vind gewoon dat ik helemaal niets meer moet zeggen. Hij is er niet bij, en we heb ben een zoon samen." „Met Ferran gaat het gelukkig goed, het is een vrolijk jongetje. Hij was er al aan ge wend dat we geen standaardgezin waren. Wierd en ik reisden allebei veel." „Ja, elke dag nog, vooral op Twitter. Ik word er gek van. Ik vind het kinderachtig hoe vaak ik nog 'de ex van Wierd Duk' word ge noemd. Ik lig er niet wakker van, maar jon gens, houd je toch bezig met je eigen leven." „Nee. Ik kom er niet aan toe. Tinder? Zo erg dat dat tegenwoordig moet. Zó onroman- Die koranles. Hoe ging dat? Voorafgaand aan dit interview zei je dat je niet wilt praten over Wierd Duk, de journalist en opiniemaker van wie je twee jaar geleden bent gescheiden. Kun je uitleggen waarom niet? Jullie zoontje Ferran is nu 5 jaar. Hoe reageerde hij op de scheiding? Je naam wordt nog steeds vaak in één adem genoemd met die van Wierd. Heb je een nieuwe relatie? WG ZATERDAG 24 NOVEMBER 2018 11

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 101