Ilse Bozovic V EN 15 Jo Verstraeten Martha Evelina van Damme Achiel Gertrudis van de Vijver Henny de Poorter - Visser Lieve Henny, Joanna Maria van Damme-Bogaert Jeanne vrijdag 23 november 2018 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Tiny Boschitsch - de Doelder Echtgenoot van onze broer en oom Walter Boschitsch t. Wij wensen Erika en Howard, Stella en Arnold, de kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Harold, Conny Martha, Henk Karli, Martha Greti, Norbert t Elfi Sep, Ankie Neven en nichten, achterneven en -nichten Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde, betrokken en vrolijke collega Praktijkondersteuner GGZ Onze gedachten zijn bij Jean. Wij zullen haar missen. Alle medewerkers van huisartsenpraktijk De Vleugelnoot, Middelburg Voor altijd in ons hart. Met verdriet in ons hart moesten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze schoonzus en tante Henny de Poorter Wij wensen Ko, Natasja, Alphons, Niels en Lars veel sterkte met dit grote verlies. Cor en Addie Martein en Nancy Bedroefd zijn we na het overlijden van Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie en naasten. Namens bewoners en medewerkers van Sterredreef 25 en 29 Tragel Augustinus Josephus van Damme - Familieberichten - Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag en of weekblad naar keuze. familieberichten!^ Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in "De Redoute", van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en "oma dijk" weduwe van *21 -01 -1924 Oostburg 120 - 11-2018 Sas van Gent Westdorpe: Ghislain en Marleen van de Vijver-Goethals Soest: Bianca, Dennis Lisa Temeuzen: Belinda en Guido, Jodv Jochem Westdorpe: Patrick van de Vijver f Westdorpe, 21 november 2018 Bemhardstraat 69,4554 BD De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op maandag 26 november om 11.00 uur in Familiehuis De Geslootene Boom, Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar er na afloop gelegenheid is tot condoleren. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de RK begraafplaats te Westdoipe. Wat was zij moe De strijd oneerlijk We hebben haar moeten laten gaan Maar houden haar voor altijd in ons hart Onze lieve Henny Na een kort ziekbed hebben wij met pijn in ons hart afscheid moeten nemen van mijn lieve partner, fantastische moeder, schoonmoeder en trotse oma echtgenote van Theo de Poorter 120 juni 1987) partner van Ko Risseeuw Zaamslag, 19 november 1944 Temeuzen: Terneuzen: t Terneuzen, 21 november 2018 Ko Risseeuw Natascha en Alphons Niels Lars Schuttershof 20 4537 BS Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u bent uitgenodigd, vindt plaats op donderdag 29 november om 14.00 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28c in Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren en is er een samenzijn in de koffiekamer. Als li geen rouwkaart heeft ontvangen, kimt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Terneuzen: Zaamslag: Terneuzen: Rudi en Corrie Frank en Daniella Daphne en Gerwin Mitchel Colinda en Jef Romy Jordy, Kelsey Daniëlle en Davy Naomi, Lindy Omdat er liefde is bestaat er geen voorbij. In alle eeuwigheid ben jij. Toon Hermans Met verdriet hebben wij afscheid genomen van onze liefste moeder, onze fantastische oma en overgrootmoeder weduwe van Zij overleed in de leeftijd van 90 jaar. Hulst: Roland en Diana van Damme-Fassaert Femke en Erik, Julie, Esmée Liesbeth en Laurens, Duuk Joost en Anke Amsterdam: Miriam en Frank Solleveld-van Damme Bart en Gitte, Mats Maayke en Leon, Sam, Eva Kapellebrug: Arthur van Damme en Patricia Pharasijn Daphne en André Kieldrecht: Karei en Julia van Damme-Vlegels Daan en Tine, Jack, Bent Hans en Charlotte, Wibe, Joppe Toon en Vicky, Lily, Lou, Otis Breda: An en Piet Oosthoek-van Damme Janna Midas, Kester, Sylvester Hulst: Erik van Damme Jelle en Tina, Benthe, Dez St Jansteen: Joris van Damme en Piet Begijn Teddie !J> Breda: Veerle van Damme en Mieke Janssens 20 november 2018 Havenfort 16, 4561 GD Hulst U kunt afscheid nemen van ma in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 25 november van 13.30 tot 14.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 26 november om 11.00 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Voorafgaand aan de afscheidsdienst kunt u de familie persoonlijk condoleren vanaf 10.30 uur. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Wilt u, indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. FAMILIEBERICHTEN- PAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. DE PERSGROEP. online COLOFON E-mail: familieberichtenpzc@persgroep.nl Internet: www.familieberichtenonline.nl I Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00u Op te maken advertenties daags voor plaatsing 1 5.00u

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 43