ui mlimmtm. Ilse Bozovic 14 Johan Leonard O sterman Johannes Vos Johannis Steketee Jo Steketee OVERLEDEN /a.h.M geboren 28-09-1923 - overleden 19-11-2018 Johanna Catharina Timmers, overleden 24-01 -2011 Vlissingen: Willem Osterman en Maria Pinkster Leiden: Marieke Osterman Sprundel: Nicoline Franken-Osterman en Michaël Franken Maarten Loes Menno Chero, Romy Merel Belén Meivin Laura Myra Wouter Zijn toewijding: zijn gezin, genoot van zijn kleinkinderen. Zijn grootste hobby: lopen, zoals over het strand in één keer van Vlissingen naar Vrouwenpolder tot na zijn 80ste. Van jongste bediende op een havenkantoor, via in vrije tijd gymnasium en voltooide rechtenstudie, lange tijd met hart en ziel directeur Gemeentelijke Sociale Dienst Vlissingen. Fijn zo'n geweldige, lieve vader te hebben gehad. Pa is overgebracht naar Het Walchers Uitvaartcentrum, alwaar geen bezoek. De herdenkingsdienst zal plaatsvinden op dinsdag 27 november om 12.30 uur in de Michaëlskerk, Dorpsplein 1,4371 AA Koudekerke. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden omstreeks 14.00 uur aan de Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan 766,4382 NB Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Klimop', Kerkstraat 2,4371 AP Koudekerke. Correspondentieadres: Familie Osterman, De Kempenaerstraat 2,4384 KB Vlissingen Verdrietig, maar dankbaar voor zijn leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, behulpzaamheid en liefde is van ons heen gegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Oostkapelle t Oostkapelle 31 maart 1932 22 november 2018 A. Vos-Sturm Wim en Elly Ingmar Milan Elise en Aart Pedro en Veerle; Marcus Roland en Faye Maya en Frank Jeffrey Patrick Egelantier 35 4356 JS Oostkapelle Onze dank gaat uit naar de medewerkers van SVRZ-ZorgThuis en Zeeuwse Zorgmensen voor hun liefdevolle verzorging. De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op dinsdag 27 november om 13.00 uur in de Zionskerk, Duinweg 36A te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd kerkgebouw. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat de Heere van ons heeft weggenomen mijn geliefde man, onze vader, schoonvader, onze lieve opa en overgrootvader in de leeftijd van 85 jaar. P.J. Steketee-Paauwe Francien en Peter de Goffau-Steketee Lisette en Adriaan, Jurian, Emma John en Marieke, Linde, Pierre, Veerle Petra en Jos, Lisa, Jesse Marianne en Hans, Sven Kees Steketee en Petra Hoogmoed Krista Meindert en Char He Guido en Nouk Manouk Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en alle vrijwilligers van SVRZ 'De Zwakein het bijzonder het team van woning 28, voor de liefdevolle zorg en warme betrokkenheid in de afgelopen jaren. SVRZ 'De Zwake', 21 november 2018 Correspondentieadres Magnoliastraat 120, 4431 EK 's-Gravenpolder De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, wordt gehouden op D.V. maandag 26 november om 13.30 uur in de 'Elimkerk', Langeweg 61 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er omstreeks 15.45 uur in de 'Elimkerk' gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Met droefheid delen wij mede dat de Heere van ons wegnam onze geliefde broer en oom Echtgenoot van P. J. Paauwe in de leeftijd van 85 jaar. Terneuzen: C.P. Verhage-Steketee 's-Gravenpolder: PC. Bouwens-Steketee Neven en nichten In liefde gedenken we aüen, die hem zijn voorgegaan. 's-Gravenpolder, 21 november 2018 Jo Steketee Wij zijn heel verdrietig omdat wij te vroeg afscheid moesten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma die genoot van het leven en humor had Danuta Kozak - Lievense Westkapelle 19 november 2018 Kowary 21 september 1952 Westkapelle Willem Lievense Vlissingen Artur en Carmen Natalia, Kamila, Isa Vlissingen Jarek en Beata Klaudia, Nikol Zwolle Christa en Anne Juliette en Tim, Beatrice Lisa en Elroy, Sarah, David, Sem Gorinchem Marius Dreefje 9, 4361 CM Westkapelle Maandag 26 november om 13.00 uur zal de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in "Bij de Koster", Markt 65 te Westkapelle. Voorafgaand hieraan kunt u persoonlijk afscheid nemen van Danuta. Na afloop van de begrafenis, is er gelegenheid tot condoleren van de familie opnieuw in "Bij de Koster". Danuta hield van rode rozen. Geschokt hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde, betrokken en vrolijke collega Praktijkondersteuner GGZ Onze gedachten zijn bij Jean. Wij zullen haar missen. Alle medewerkers van huisartsenpraktijk De Vleugelnoot, Middelburg vrijdag 23 november 2018 PM In vrede kan ik mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, O Here, doet mij veilig wonen. Psalm 4: 9) Wanneer u naar de uitvaartdienst komt of naar de condoleance wordt u vriendelijk verzocht geen parfum te gebruiken en zo min mogelijk andere geurende producten wegens ernstige allergie van de oudste dochter. Bij voorbaat dank voor uw medewerking. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom echtgenoot van Pie Paauwe, Wij wensen onze zus en schoonzus met haar gezin Gods nabijheid met dit grote verlies. Familie Paauwe Kapelle, 21 november 2018

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 42