COLOFON Familieberichten Joh an Oveldam 1 N 13 "X Fons van Eetveldt Riet de Waal - Esbeukman Johan Overdam Jan de Waal zv Na een dag hard werken is op 18 november 2018 om 16.45 uur thuis gekomen: 1928-2018 Maria Eggermont - Maria Lima - Wij UI, en mogen elvalen dat je de dood óók dappel in de ogen kunt zien. Bas Bastiaan Robert de Melker Nelly Suurland - Keur dinsdag 20 november 2018 weduwnaar van Middelburg: Marjo en Rudi Veerle en Marcel, Nomi, Lotte Tessa Breda: Edwin Breda: Martijn en Bianca Timo Lenthe Correspondentieadres: Minnemansakker 5, 4813 NW Breda De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 24 november om 11.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28-c. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de dienst kunt u de familie ook persoonlijk condoleren in de aula. U kunt afscheid nemen van Fons in het uitvaart centrum naast het crematorium, op vrijdag 23 november van 18.30 tot 19.00 uur. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Na een soms moeilijk, maar altijd rijk en avontuurlijk leven is rustig overleden mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en oma echtgenote van Johan de Waal Rotterdam, 21 december 1929 t Terneuzen, 14 november 2018 Axel: Johan de Waal Terneuzen: Delft: Terneuzen: Beethovenstraat i 4571 CP Axel Cor en Mattie Wiemes - Doorns Eddy t en Nicole t Wiemes - Smink Rudy en Ilse Wiemes - Dieleman Klein- en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid heeft op nadrukkelijk verzoek van Riet in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan het personeel van Ter Schorre, huisje R14 voor de liefdevolle zorg. Zoveel moed, zoveelzolg om zijn gezin. ïklet veldliet kooïden wij dat Jlieve man van onze zus Jlueie, vadel van Walijn en Silvan op 17 novemkel is ovelleden. Üi komt vool ket eelst een lege plek in onze familie, maal de kelinnelingen kijven. Übie kouden we vast, samen met Jlueie, Walijn en Silvan. Jleanine en Udlie, Wonique, Jlidy en Jfeets, (felalda en Waltin, Whiam en Jkoknny, Patlick en Walgleet. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Johan werkte 35 jaar bij Woongoed Zeeuws- Vlaanderen en ging vier jaar geleden met pensioen. Hij werkte onder andere als onderhoudsmonteur en werkvoorbereider. Dat deed hij met hart en ziel. Wij leerden hem kennen als een bevlogen en betrokken collega. Onze gedachten gaan uit naar zijn partner, kinderen en overige familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Raad van Commissarissen, directie en medewerkers van Woongoed Zeeuws-Vlaanderen Terneuzen, 20 november 2018 WOONGOED ZEEUWS-VLAANDEREN mmtsss. O, it's such a perfect day, l'm glad I spend it with you Lou Reed In de ochtend van vrijdag 16 november is rustig overleden mijn lieve man, vader, zoon, onze broer en oom Groede, 10 februari 1960 Amsterdam, 16 november 2018 Willemien Werkman Rob de Melker jr. Rob de Melker sr. t Bertie van Gelder Saskia de Melker Mali Boomkens Tal Boomkens Thijs de Melker en Tamara Smit Marijne Koster Jan Koster Stefanie de Melker en Phil de Bie Wij nemen afscheid van Bas op zaterdag 24 november om 13.00 uur in het Amstel Boathouse, Amsteldijk 223, 1079 LK Amsterdam. Jullie zijn welkom vanaf 12.30 uur. Correspondentieadres: willemienwerkman@hotmail.com In liefde en dankbaarheid denken wij aan f 17-11-2018 Goes: Liesbeth en Jan Lobbezoo Yerseke: Jaap en Joke van Houte Kinderen en kleinkinderen m jr jr.M SLUITTIIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Op 15 november jl. is onze medebewoonster na een ernstige ziekte overleden. Wij wensen haar man Wil, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Namens de bewoners van Hemelboom, Simon van Beaumontstraat 17-59, Middelburg SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 1 2.00 uur. E. familieberichtenpzc@persgroep.nl T. 088-01 3 99 99 (werkdagen 9.00-1 7.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichtenonline.nl Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 45