eAandelenregister pakt alle problemen aan! Probeer eAandelenregister 30 dagen gratis! CROWDFUNDING; MET EEN VLOT PROCES NAAR EEN SUCCESVOLLE FINANCIERING! Co in Crowdfund Interesse? Stuur een mail naar lenen@collincrowdfund.nl. Co inCrowc Mikael Renck, oprichter van het aandeelhoudersregister, werkte jaren met MKB's in accounting en financiën. Wat hem in deze jaren opviel is de inefficiëntie van bedrijfsdo- cumenten en het gebrek aan transparantie in processen met aandeelhouders, maar ook over ownership. Renck maakte er zijn missie van hier verandering in teweeg te brengen. In 2013 lanceerde hij het aandeelhoudersregis ter: een digitale totaaloplossing voor een overzichtelijk aandelen register. Het Zweedse platform is zeer succesvol en recent ook gelanceerd in Nederland. Het aandeelhoudersregister is een onmisbaar platform in uw bedrijfsvoering. U kent het immers wel: u heeft voor al uw kosten en baten, klanten, bedrijfsprocessen en aandxweelhouders, allemaal verschillende Excel of work sheets. De vele documenten die bedrijven hebben om alle processen bij te houden zorgen voor een gebrek aan overzicht, slordigheid en een grote kans op 'fouten'. En kent u ook het probleem dat u niet altijd inzicht heeft wie wat heeft gedaan? eAandelenregister pakt al deze problemen aan! Het aandeelhoudersregister kunt u zien als één centraal document die alle bedrijfsprossen bijhoudt. Het digitale aandelenregister biedt transparantie, overzicht, efficiëntie, veiligheid en makkelijk te delen informatie via één platform. Het platform onderscheidt zich door lage kosten ten op zichte van Amerikaanse concurrerende platforms die vaak duizenden euro's per jaar kosten. eAandelenregister kost u slechts 240 euro per jaar. Nog een onderscheidende factor van het platform ten opzichte van haar concurrenten, is dat het aandeelhoudersregister rekening houdt met Nederland se wetgeving. Sterker nog, het platform beschikt werkt ook als een compliance tooi. Naast een compliance tooi die u helpt met wetgeving en transparantie naar uw aandeelhouders, is het aandeelhou dersregister een relatieplatform. U heeft een breed scala aan selectiemogelijkheden voor diverse manieren van com municeren en er zijn er nog meer in ontwikkeling. Zo houdt u relaties eenvoudig warm en up-to-date. Maar ook voor aandeelhouders en investeerders biedt het platform een aantal unieke functionaliteiten. Als aandeelhou der of investeerder heeft u uw eigen ruimte op het platform, waarmee u kunt communiceren met alle partijen waar u in geïnvesteerd heeft. U wordt door bedrijven uitgenodigd ge bruik te maken van het platform. Kunnen aandeelhouders en investeerders dan alles zien van een bedrijf? Nee, een bedrijf bepaalt zelf welke informatie aandeelhouders en investeer ders zien, met het oog op veiligheid. Ook het transactieoverzicht is zeer uitgebreid en gebruiks vriendelijk. U heeft inzicht in alle transacties van uw bedrijf. Bovendien kunt u ook betalingsbewijzen van kapitalisaties automatisch laten genereren in het systeem. Kortom, werken met eAandelenregister betekent dat u een efficiëntieslag maakt in uw dagelijkse bedrijfsvoering. Het platform is een centraal administratieve, bedrijfsonder- steunende tooi die u helpt winstgevender te zijn, en die conform de Nederlandse wetgeving is. Bovendien zijn de kosten voor het platform bijzonder laag. Wilt u de volgende stap maken in efficiënter en winstgevender werken? Dan is dit aandeelhoudersregister wat voor u. Bezoek de website of mail ons eens: https://eaandelenregister.nl/ info@eaandelenregister.nl ADVERTORIAL Een snelle maatwerkoplossing voor uw financie ring? Een groeifinanciering zonder verwatering van aandelenbelang? Begeleid worden door een ervaren Crowdfund Coach? Honderden MKB-ondernemingen heeft Collin Crowdfund van financiering voorzien. Gefund door 15.000 aangesloten investeerders, die gemiddeld 1.250 euro inleggen op lening aanvragen van ge middeld zo'n 250.000 euro. Vaak wordt er samen gewerkt met zogenaamde 'traditionele financiers', zoals banken. Collin Crowdfund is marktleider in crowdfunding. Ook in 2018 is Collin 'Finance Partner' van De Week van de Ondernemer. We zijn in gesprek met Jan-Willem Onink, commer cieel directeur van Collin Crowdfund. Centrale vraag: Hoe werkt het eigenlijk? Jan-Willem neemt ons mee langs de 5 belangrijkste proces stappen: Inschrijving op onze site Na een (telefonisch) oriëntatiegesprek, is de eerste stap dat u een inschrijving doet op onze site. Dat werkt eenvoudig en snel via https^/www.collincrowdfund. nl/vraag-een-lening-aan/. In gesprek met onze Crowdfund Coach Na inschrijving volgt er binnen twee werkdagen een afspraak met een van onze Crowdfund Coaches. Dit zijn ervaren professionals, die binnen een specifieke regio actief zijn. Zij kennen de omgeving, de cultuur, de omstandigheden waar u mee te maken heeft. De Crowdfund Coach staat klaar om u te begeleiden tijdens het proces en denkt mee over de beste finan cieringsoplossing. Vlotte beoordeling Na het afronden van de leningaanvraag, vindt er bin nen Collin een vlotte beoordeling plaats. Collin begrijpt dat u snel wilt weten waar u aan toe bent, tegen een acceptabele prijs. De pitch op de site Een nieuwe machine? Vastgoed kopen? Groeifinan ciering? Hoe concreter u bent, hoe lager de barrières en hoe sneller 'de crowd' met uw plannen meegaat. In de pitch leest de investeerder het concrete doel van de lening aanvraag en waarom het nu nodig is. In de pitch laat u ambitie en enthousiasme doorklinken. Hoe explicieter u bent, hoe sneller de crowd uw plannen omarmt. Uiteraard staat de Crowdfund Coach aan uw zijde om daarbij behulpzaam te zijn. Volschrijven van de lening Onze crowd van 15.000 investeerders staat elke dag klaar om goed onderbouwde plannen van financiering te voorzien. Bekende bedrijven als bijvoorbeeld Voet- balshop.nl, Recreatiepark De Schatberg, sportmerk Beltona en Moving Intelligence zijn via onze investeerders van financiering voorzien. Als extra slagroom op de taart hebben deze bedrijven ook diverse nieuwe klanten mogen verwelkomen door hun financiering via 'onze crowd'. Investeerders worden ambassadeurs van uw bedrijf! Najaar actie via Collin: gratis adviesgesprek! Maak nu gebruik van een gratis financieringsgesprek met een van onze experts. U bespreekt dan binnen 20 minuten op hoofdlijnen de mogelijkheden voor uw bedrijf. Onze missie is: 'ondernemers ruimte bieden via seri euze investeerders'. Met dit aanbod zetten wij onze missie kracht bij.Wees welkom en maak er gebruik van! comfortabel investeren comfortabel inve is een deskundig, tc Crowdfunc ondernemers hun financieringsbeh ingevuld. Investeerders bereiken via mooie rendementen tegen verantwoorde risico's.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 54