i Heerlijke trapezeact van alleskunner 22 M ANGELA KIJKT BOEREN Hun oproepen werden massaal bekeken, vanaf vandaag gaan vijf vrachtwagenchauffeurs op onze site op zoek naar de liefde in Trucker zoekt Vlam. De eerste draaidag. DATINGSHOW WEBSITE maandag 19 november 2018 Herlaar als Poppins eedoen aan Boer zoekt Vrouw mag dan een uitputtingsslag zijn, kijken valt ook niet mee, zeg. Potverdikkeme Jaap en Marnix, wat is dit nou weer? Waren jullie net zo schattig bij het keuzemoment, moest ik met Jaap een traantje wegpinken en oogde Marnix einde lijk weer als die zelfverzekerde kerel van het be gin, kozen jullie met Marian en Janneke precies de juiste dames, leken we af te stomen op rozen geur, maneschijn en ze-leefden-nog-lang-en-ge- lukkig EN DAN GAAN JULLIE TOCH WEER TWIJFELEN? Stelletje sukkels. Of angsthazen, dat kan ook. dat ik het op deze plek van me afkan schrijven, anders had ik tijdens de aftiteling van frustratie de afstandsbediening door de tv gegooid. Als ik het al zo voel, moet je nagaan hoe het voor de da mes in kwestie is. Die verdienen onderhand een lintje voor hun begrip, geduld en vermogen om hun ego opzij te zetten. Want laten we eerlijk zijn, het toch wat anders om een liefdesverkla ring a la Steffi te krijgen, dan dat je bij het keuze moment min of meer wordt verteld dat je met de hakken over de sloot bent. En alsof dat nog niet genoeg is, begint het gemuts meteen weer van voren af aan. Misschien ben ik voor Jaap iets te hard. Is het inderdaad onwennigheid en komt het daardoor voor de camera wat rottig zijn mond uit? En wat zegt zijn opmerking over 'nuchter blijven' uit de vooruitblik op volgende week nou werkelijk? De makers willen ook alleen maar dat we dan wéér kijken. Maar Marnix zit het gewoon te verstieren. Kom op man, ben jij nou een stoere vent? Eerst al die formele drie zoenen bij binnenkomst. Toen de stugge houding in de vogelspothut. Had op z'n minst even een arm om Janneke heengeslagen. Het zag er nu even triest uit als die lekkende, scheefgezakte hottub/giertank op het erf. Al had zij natuurlijk ook het initiatief kunnen nemen. Zij heeft ruime ervaring met bonkige eigenhei mers. Haar vader is precies Marnix. Niet alleen qua uiterlijk, maar ook even charmant, gezien zijn geweldige binnenkomer 'wat heb je te bik ken voor ons?' Ik zeg het met de beste bedoelingen, want ik gun het Marnix zo. En Janneke ook. Die twee zijn voor elkaar gemaakt. Zij daagt hem uit en houdt hem tegelijk in toom en andersom ook, vermoed ik. Ik hoop maar dat er genoeg cham pagne voorradig is tijdens hun citytrip om de boel vlot te trekken. En de rest? Wim en Marit zijn leuk en ontspan nen samen, dat zou zomaar wat kunnen worden. Steffi en Roel deden wat houterig, maar ik geef het je te doen: pril verliefd en dan zo'n grote her eniging na drie weken vakantie met camera's om je heen. Het viel me nu pas op dat zij precies de zelfde oogopslag heeft als Lady Di, verlegen en ondeugend tegelijk. En tot slot een goedbedoelde waarschuwing voor Michelle: meid, je mag dan onzeker en ziek jes zijn, maar ietsje liever en toeschietelijker doen tegen Maarten kan geen kwaad. Jullie zijn nog geen tien jaar getrouwd. Doe gewoon je best. Want voor je het weet, duikt er in de tarotkaarten van je schoonmoeder ook een lekkende giertank op. Munt voor Afrojack Hadewych Minis heeft, zegt ze zelf aan het begin van haar eer ste onewomanshow Minis Plus, de behoefte om al haar kanten samen te smeden. Wat een opdracht, voor een artiest die zo ontzettend veel zijdig is. In de afgelopen decen nia leerde Nederland Minis kennen als actrice in films, te levisie, toneel en enthousiast deelnemer aan kijkcijferhits Wie is de Mol? (winnares in 2012) en Maestro (vorig jaar ver liezend finalist). Daarnaast is ze een stem- kunstenares. In anderhalf uur laat Minis (41), muzikaal on dersteund door Jan van Eerd, zien en horen dat ze kan rap pen, tappen, ontroeren met haar dan weer breekbare en dan weer krachtige zang. Maar ook dat ze over een fenomenale timing beschikt in zalige ver halen uit haar Limburgse jeugdjaren en heerlijk vet aan gezette verwikkelingen uit het leven van een jonge moeder. Ze speelt basgitaar, danst, stapt moeiteloos over naar een statement over vrouwenrech ten en maakt zodoende van haar hele voorstelling een tra pezeact. Niet één keer grijpt ze mis, al is de interactie met het publiek zeker in het begin van de voorstelling wel heel voor spelbaar en oubollig. Er zijn weinig momenten dat Minis even op de grond staat; verder zweeft ze, langs de toppen van haar kunnen. Jouw tijd komt nog wel, troostte haar vader haar toen ze een jaar of acht was, vertelt ze in de voorstelling. Van die uit spraak werd ze zo mogelijk nog droeviger dan ze al was, im mers: hoe weet je dat het jouw tijd is? Het antwoord geeft ze zelf, ruim dertig jaar later, in Minis Plus. De aanwezige pas santen op het par keerterrein kijken verschrikt op van de harde blaas- toon uit de lucht- hoorn op de vrachtwagen van trucker Chris (29). Hij parkeert zijn staal blauwe en gloednieuwe DAF (voor de kenners: type XF530 FTG) vlak voor vier vrijge zelle vrouwen, die ge spannen op hem wach ten. Rijdt een van hen binnenkort met Chris mee naar huis? Vandaag gaat Chris, die met zijn broer een transportbe drijf runt in Warmenhui- zen, met vier dames op speeddate. Uiteraard met het doel om de ware liefde te vinden. Het is het concept van Trucker zoekt Vlam, het on- line datingprogramma dat vanaf vandaag dagelijks een af levering heeft op de site van deze krant. Veel tijd krijgen Femke, Sylvana, Angelina en Stacey niet om indruk te maken op de vrachtwagenchauffeur, sinds twee jaar vrijgezel en dol op GO FILM Trucker Noortje Herlaar, die in 2010 doorbrak met de musicalver- Angela de Jong is al jaren fan van Boer zoekt Vrouw en schrijft elke week een column over de aflevering van zondagavond. Sukkels Sorry, dat moest er even uit. Het is toch fijn sie van Mary Poppins, leent haar stem aan de Nederlands nagesynchroni seerde versie van Mary Pop pins Returns, die deze kerst in de bioscopen te zien is. DJ Dj Afrojack siert een holografi sche munt die de Koninklijke Nederlandse Munt afgelopen weekend uit bracht. Hij is de eerste dj die op deze manier wordt geëerd. De munt heeft een oplage van 10.000 exem plaren. ■u 4) CABARET Voorstelling: Minis Plus Man Hadewych Minis Gezien: 16/11, Philharmonie, Haarlem. —Jeroen Schmale Alexander van Eenennaam A Chris maakt een selfie met alle kandidaten en met presentatrice Gwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2018 | | pagina 22